RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Przegląd wydarzeń z europejskich lig

Witam
Postanowiłem założyć eksperymentalny ( chyba że juz kiedyś był taki temat) temat w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań które odbywają w innych ligach, skomentować występy naszych rodaków itp.

Proszę : Bez zbędnego nabijania
...Ignorance is bliss...
szybkiszmalbenzyna
szybkiszmalbenzyna
  23 listopada 2010
http://www.youtube.com/watch?v=tXnJXfuW5qA&feature=player_embedded

a co Schweinsteiger robi kolegom ? :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2010

Niedługo Gran Derbi, przydałby się osoby temat z tej okazji :ziober2:

No i pamiętajmy :



:lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  26 listopada 2010

Nudne to i oklepane :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nudne to i oklepane :)

Wiem, ale tradycja zobowiązuje :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

CichyLG
CichyLG
  27 listopada 2010

Nie, no bądźmy realistami. Taki wynik nie ma szans się powtórzyć. W tym roku obie drużyny mają naprawdę mocne i wyrównane ekipy. Do tego stopnia, że nawet nie odważyłbym się wytypować zwycięzcy.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego stopnia, że nawet nie odważyłbym się wytypować zwycięzcy.

Podpowiem Ci, że śmiało możesz stawiać na dumę Katalonii :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010

Dzisiaj fajnie się oglądało Man U. Wygrali 7:1 z Blacburn, ale Rooney nie mógł trafić do siatki. Za to Berbatow 5 brameczek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dzisiaj fajnie się oglądało Man U. Wygrali 7:1 z Blacburn, ale Rooney nie mógł trafić do siatki. Za to Berbatow 5 brameczek.

A ja Cię proszę nie pisz tak :nie: Co do tego meczu fakt, że Wazza nie strzelił, ale asystował przy 3 pierwszych bramkach.

A teraz kilka informacji z tego weekendu godnych wg mnie uwagi.

W 85 min. wygranego 4:1 meczu RSC Anderlechtu z Charleroi na boisku zameldował się długo kontuzjowany Marcin Wasilewski.

*****

Hattrick Cyriaca i 2 gole Witsela w meczu wygranym aż 7:0 przez Standard Liege z SK Lierse.

*****

W meczu HSV - VfB Stuttgart (4:2) gracz gości Ciprian Marica zaliczył huśtawkę nastrojów. Po zdobyciu w 9 min. gola już po kolejnych 7 musiał karnie opuścić boisko.

*****

Schalke powoli sięga dna. Wczorajsza porażka z K'lautern 0:5 na wyjeździe przybliża ich do strefy spadkowej (13 pkt w 14 meczach).

*****

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Lucas Barrios i Łukasz Piszczek zagrali w meczu BVB z Gladbach (4:1) po 90 min. Ten pierwszy zdobył nawet ostatniego gola i asystował przy wcześniejszym. Kuba Błaszczykowski zagrał do 62 min., a Robert Lewandowski pojawił się na boisku w 78 min. zmieniając Kagawę.

*****

Rywalizujące z Lechem Poznań w grupie A Ligi Europejskiej kluby zaprezentowały się w ten weekend następująco:
Stoke City - Manchester City 1:1
LASK Linz - Red Bull Salzburg 1:2
Juventus Turyn - AC Fiorentina 1:1

*****

Werder Brema wygrywa z St. Pauli 3:0. Wszystkie gole dziełem Hugo Almeidy. Co ciekawe nie doczekał on końca spotkania. W 80 min. został ukarany czerwoną kartką i musiał opuścić boisko.

*****

Zenit Sankt Petersburg mistrzem Rosji. 2 miejsce zajęło CSKA Moskwa i te 2 kluby będą reprezentować naszych wschodnich sąsiadów w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Szanse na to ma również Rubin Kazań Rafała Murawskiego, który uplasował się na 3 miejscu i uzyskał prawo do gry w kwalifikacjach. Ciekawostką jest, że bilans spotkań Rubina wygląda następująco: 15 zwycięstw, 13 remisów i tylko 2 porażki. Natomiast Spartak Moskwa zagra w Lidze Europejskiej, a Lokomotiw Moskwa w kwalifikacjach LE. Do Pierwszej Dywizji spadły Ałania Władykaukaz i Sybir Nowosybirsk.

*****

Hattrick Dejana Stankovicia, 3 asysty Wesley'a Sneijdera oraz 2 gole Hernana Crespo - to bilans meczu Inter Mediolan - FC Parma, który zakończył się wynikiem 5:2.

*****

Antonio Di Natale pokazuje jaki jest bezcenny dla Udinese Calcio. W dzisiejszym spotkaniu z SSC Napoli zdobył hattricka, a jego drużyna wygrała 3:1.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  29 listopada 2010

Jakoś mi te Gran Derbi w poniedziałek niezbyt pasują. Z jednej strony to nie ma wielkiego znaczenia, bo to i tak wielkie piłkarskie święto. Z drugiej poniedziałki raczej kojarzą mi się z meczami niższych lig angielskich niż takim szlagierem. Ale widać telewizje zdecydowały, że w poniedziałki mecz też się dobrze sprzeda. No cóż zobaczymy.

Na papierze faworytem wydaje się Barcelona, ale w takim meczu decyduje tyle szczegółów, że trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Oby wygrali lepsi, oby był piękny mecz, godzien zapamiętania.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 listopada 2010
egze
egze: . Z jednej strony to nie ma wielkiego znaczenia, bo to i tak wielkie piłkarskie święto. Z drugiej poniedziałki raczej kojarzą mi się z meczami niższych lig angielskich niż takim szlagierem.

Pierwszym terminem była niedziela 28 listopada, ale wtedy właśnie w Katalonii odbywają się wybory do tamtejszego rządu i parlamentu.
Z takiej decyzji zadowoleni są jedynie katalońscy politycy. Wszyscy inni, z władzami klubów, trenerami i piłkarzami są odmiennego zdania.

Szkoda, że nie ma osobnego tematu z tej okazji. Ja aż tak nie będę się wychylał :P
Oby od 23 grudnia 2007 do plus nieskończoności Camp Nou nie zostało zdobyte przez Real.
Barca!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  29 listopada 2010

Dałem na Real :jezyk2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 listopada 2010
Renifer
Renifer: Dałem na Real

Źle zrobiłeś :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  29 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Źle zrobiłeś

Czy źle ... Nie Lubię Realu, ale wierze w Mourinho. Wolę Barce i w ogóle jebie mnie ten mecz :D gdyby nie to że postawiłem na Real życzył bym sobie :

NuTiiiiii
NuTiiiiii:

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 listopada 2010
Renifer
Renifer: Nie Lubię Realu, ale wierze w Mourinho

On jeszcze Camp Nou nie zdobył i tak pozostanie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  29 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: On jeszcze Camp Nou nie zdobył i tak pozostanie :)

Żeby nie czasem ;]
Ale już 1:0 ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.