WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
thomas893
thomas893
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Że Ruch niby wygrał 1:0, a był Remis

:crylol: "ITI ..." :nutki:
krzychu7818
krzychu7818
  15 lipca 2010

jutro jest losowanie kolejnej rundy eliminacji czy w przyszłym tygodniu ? :woot:

Kombatant
Kombatant
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro jest losowanie kolejnej rundy eliminacji czy w przyszłym tygodniu ?

Jutro Lech pozna rywala w kolejnej rundzie to i pewnie w le beda losowac :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  15 lipca 2010

ogląda ktoś jeszcze ten mecz ? ja właśnie wyłączyłem tv, szkoda prądu :)

WueRZet
WueRZet
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ogląda ktoś jeszcze ten mecz ? ja właśnie wyłączyłem tv, szkoda prądu :)

Pół okiem spoglądam :)
Co by mi później ktoś nie wmawiał, że Litwini tacy zajebiści, albo zamurowali się w bramce dlatego Wisła nie mogła strzelić bramki :)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ogląda ktoś jeszcze ten mecz ?

obejrzałem do końca :)
Rydzyk555
Rydzyk555
  15 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: obejrzałem do końca :)

To nic tylko pogratulować wytrwałości. Ja wyłączyłem po 30 min. O Wiśle się nie wypowiem bo w sumie to niewiele widziałem, ale do 30 min grali słabiutko, Ruchu nie oglądałem wcale ale podobno było tak jak piszecie, czyli to Maltańczycy mieli przewagę. Lech momentami śmigał przyzwoicie ale też tylko momentami. Pochwalić można współpracę Stilica i Wichniarka. Moim zdaniem Lech jest w stanie grać dużo lepiej tym bardziej że ciągle się wzmacnia i szuka napastników bo Wichniarek może nie być pewnym snajperem, a co do dobrych transferów, a w zasadzie ich braku w Wiśle to się nie wypowiadam.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 lipca 2010

Jest tak w miarę ok. Idę o zakład, że cała trójka naszych w meczach rewanżowych wbije minimum dwie bramki.

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  15 lipca 2010

akurat jak włączyłem tv to druga bramka dla Wisły padła :ziober2:
styl nie ma dla mnie żadnego znaczenia, liczą się punkciki :D

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  16 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

CZUJE SIE JAKBYM ZSZEDŁ Z JESIICI ALBY I MIAL JESZCZE RUCHAC GRUBĄ BABĘ Z WARZYWNIAKA.... :zonk:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2010

Też nie oglądałem, chyba nie było czego żałować.
Dobrze, że Wisła ma braci Brożków.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MisterKulka
MisterKulka
  16 lipca 2010

Pokazuję gdzieś losowanie par do III rundy?

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2010

Dziś w samo południe losowanie potencjalnego rywala Lecha w następnej rundzie LM. Znamy już podział na koszyki, Kolejorz może trafić na FC Basel lub zwycięzców z II rundy eliminacji z par: Hapoel Tel-Awiw / NK Željezničar, Sparta Praga / Metalurgs Lipawa, Liteks Łowecz / FK Rudar Pljevlja, NK Dinamo Zagrzeb / NK Koper

Byleby nie Basel, Hapoel, czy Sparta a będzie bardzo dobrze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokazuję gdzieś losowanie par do III rundy?

Jedynie na http://video.uefa.com/video/Competitions/UCL/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2010

Pewnie trafią na Spartę i będzie inwazja Poznaniaków.
To by była przedostatnia runda nie?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  16 lipca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To by była przedostatnia runda nie?

Tak :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie trafią na Spartę i będzie inwazja Poznaniaków.

Gdziekolwiek Lech nie pojedzie, Wiara tam będzie :rock: :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.