WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
Gutek909
Gutek909
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego pod Lesznem?

oczywiście :P
WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdziłem prognozę pogody na jutro dla Baku , 35 stopni ma być , więc to samo co u nas :)

Dostałem relacje z pierwszej ręki. U nas dzisiejsza pogoda to "taka wczesna wiosna" z tym co było za dnia w Baku dzisiaj :P
WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja od jutra w Boszkowie,

Mnie tam się już Boszkowo znudziło :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła na wyjeździe przegra, u siebie wygra, ale nie będzie to wystarczyło do awansu.

W drugą Levadie ciężko uwierzyć :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mial przyjśc Rudnevs,Songo'o,Rodionow,Kone,Sobiech,Żurawski a przyszedł Wichniarek

O ile Łotysz to jeszcze niewiadoma to na dobrą sprawę z tych co tutaj wymieniłeś nie wiem czy któryś z nich byłby wzmocnieniem na miarę Lewego.
Pogo i komitet na tę chwilę dają podręcznikową dupę w kwestii transferów.
Gutek909
Gutek909
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tam się już Boszkowo znudziło

mi Skorzęcin :D
smencikk
smencikk
  13 lipca 2010

Jak wakacje, to tylko morze i Chałupy. :mrgreen:

Szkoda, że po raz kolejny nie zobaczymy naszej drużyny w fazie grupowej LM.

WueRZet
WueRZet
  13 lipca 2010

Skład Lecha na dzisiejszy mecz : Krzysztof Kotorowski - Marcin Kikut, Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Seweryn Gancarczyk - Sławomir Peszko, Dmitrije Injac, Tomasz Bandrowski, Siergiej Kriwiec - Semir Stilic - Artur Wichniarek

Bramkarz - Kotorowski w sparingach sprawiał lepsze wrażenie niż powracający po kontuzji Burić. Mam nadzieję, że Jabulani nie sprawi mu kłopotów :ninja:

Obrona - Maniek kontuzjowany stąd występ Kikuta i Dyzia na środku obrony. Nie powinno być źle (osobiście wolałbym Ivana, zamiast Gancarczyka)

Pomoc - bez niespodzianek.

Atak - Będący trochę z tyłu w cyklu treningowym Wichniarek chyba jest lepszy od bezbarwnego Mikołajczaka.

Tylko zwycięstwo !

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  13 lipca 2010

Kikut dzisiaj pokaże klasę, jestem pewien!

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  13 lipca 2010

Na razie to na boisku w Baku pachnie nudą, ale w sumie niczego więcej się nie spodziewałem.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 lipca 2010

Pozytywnie zaskoczyl mnie Wichniarek, szukał gry i piłka tez go szukala, calkiem dobra wspolpraca ze Stilicem : )

aczkolwiek daleko jeszcze do wielkiej formy : d

btw. O co chodzi z tą flagą polski na koszulkach Lecha ? to jakis nowy trend ?

WueRZet
WueRZet
  13 lipca 2010

Styl może nie najlepszy, ale cieszy zwycięstwo w takim miejscu jakim jest Baku. Pozytywnie zaskoczył Artur, widać, że mu się chciało.

krzychu7818
krzychu7818
  13 lipca 2010
LeonGrande
LeonGrande: btw. O co chodzi z tą flagą polski na koszulkach Lecha ? to jakis nowy trend ?


ciekawe czy pozostałe polskie zespoły w europejskich pucharach też będą miały taką malutką flagę Polski na koszulkach :woot:

ciekawy wynik z dziś : mistrz Malty wygrał z mistrzem Słowacji 1-0 :wtf:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy pozostałe polskie zespoły w europejskich pucharach też będą miały taką malutką flagę Polski na koszulkach


O ile sie nie myle Real Madryt mial na swoich koszulkach w poprzedniej CL flage Hiszpanii :woot:

ogolnie podoba mi sie taki gest, czyli dodawanie flagi swojego kraju.

Konto usunięte
Konto usunięte: : mistrz Malty wygrał z mistrzem Słowacji 1-0

To tylko poakzuje ze w tych czasach sily sie bardzo wyrównaly w europejskiej pilce i kazdy moze wygrac z kazdym : P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lipca 2010

Nie oglądałem meczu, ale dobrze że Kolejorz wygrał i ładnie Wichniarek zaczyna od bramki ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egzekutor90gol
egzekutor90gol
  13 lipca 2010

Prawda jest taka, że z taką grą to Lech nie ma czego szukać w Lidze Mistrzów.
Chociaż wiadomo, że to nie jest ten okres kiedy osiąga się pełnię formy i Azerbejdżan do najprzyjemniejszych miejsc na ziemi raczej nie należy.

Alucard
Alucard
  13 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka, że z taką grą to Lech nie ma czego szukać w Lidze Mistrzów.

Nawet w Lidze Europejskiej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.