WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lipca 2010

a wiadomo z kim zagra Lech decydujące spotkanie o awans do LM ??
bo szczerze nie chcę mi sie szukac

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010
RexMundi
RexMundi: a wiadomo z kim zagra Lech decydujące spotkanie o awans do LM ?? bo szczerze nie chcę mi sie szukac

Jeśli się nie mylę to 16 będzie losowanie dopiero.
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  12 lipca 2010

Może zacznę od końca.

Ruch już w meczu z Kazachami pokazał, że daleko mu do najwyższej formy, z piłkarzami z Malty powinien sobie jednak poradzić, nawet pomimo tego, że w pierwszym meczu na pewno nie zagra pauzujący za kartki Artur Sobiech. Spotkania tego nie będzie można zobaczyć w żadnej telewizji.

Wisła została bez środkowych obrońców i z rozsypanym składem. To co ostatnio wyczyniał Małecki woła o pomstę do niebios. Dzisiaj została potwierdzona wiadomość jakoby została nałożona na niego wysoka kara pieniężna. Jak dla mnie to za mało i nie wyobrażam sobie by taki piłkarz miał reprezentować ten klub w europejskich pucharach.
Na pewno wiele osób będzie szczególnie przyglądać się współpracy na linii Mateusz Kowalski - Cleber.

Lech jeśli wciąż marzy o Lidze Mistrzów musi pokonywać takie drużyny jak Inter Baku pewnie i zdecydowanie. Najbardziej jestem ciekaw występu Artura Wichniarka :D

Kombatant
Kombatant
  12 lipca 2010

Remis z ktorym z tych zespolow bylby kompromitacja
licze na pewne zwyciestwa, fajnie ze polsat pokaze mecze na zywo :tak:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 lipca 2010

Oczywiście żadna tv się nie pofatyguje tego pokazać...

krzychu7818
krzychu7818
  12 lipca 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Oczywiście żadna tv się nie pofatyguje tego pokazać...


jak nie , mecze Lecha i Wisły będą w otwartym Polsacie

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie , mecze Lecha i Wisły będą w otwartym Polsacie

Liczyłem na czyjąś dobroć... bo programu nie chciało mi się sprawdzać a wiem czego można się po Polskich tv spodziewać. Dzięki. :)
Gutek909
Gutek909
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie , mecze Lecha i Wisły będą w otwartym Polsacie

dokładnie, Lech już jutro
a ja od jutra w Boszkowie, ale mecz muszę obejrzeć :P
Alucard
Alucard
  12 lipca 2010

Tylko Wisła da radę.

thomas893
thomas893
  12 lipca 2010

Muszą być zwycięstwa - tyle ode mnie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja od jutra w Boszkowie, ale mecz muszę obejrzeć :P

Fajna czysta woda tam jest :) Gdybym się skusił na wyjazd ze znajomymi, to też w tym czasie bym tam był ;p
Gutek909
Gutek909
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna czysta woda tam jest :)

pierwszy raz tam będę :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym się skusił na wyjazd ze znajomymi, to też w tym czasie bym tam był ;p

to byśmy popili :D
smencikk
smencikk
  12 lipca 2010

Lech na wyjeździe zremisuje, u siebie wygra.
Wisła na wyjeździe przegra, u siebie wygra, ale nie będzie to wystarczyło do awansu.
Ruch awansuje.

:mrgreen:

Freddie2007
Freddie2007
  12 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja od jutra w Boszkowie,

Tego pod Lesznem?:ziober2:

Lech z dwoma napastnikami w kadrze LM nie zwojuje, jak nie będzie dodatkowego transferu klasowego napastnika to zapominamy o LM:tak:
Mial przyjśc Rudnevs,Songo'o,Rodionow,Kone,Sobiech,Żurawski a przyszedł Wichniarek:lol2:
krzychu7818
krzychu7818
  12 lipca 2010

sprawdziłem prognozę pogody na jutro dla Baku , 35 stopni ma być , więc to samo co u nas :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.