WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
krzychu7818
krzychu7818
  5 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: Elliott jest chyba nieosiągalny ostatnio


ale chyba on pisał , że byłby chętny do prowadzenia :woot:

ja jutro wyjeżdżam na tydzień więc jakby były zapisy to zapisuje się , choc w sumie to za wcześnie chyba troche , tak w połowie sierpnia z zapisami można wystartować , podobnie jak rok temu
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba on pisał , że byłby chętny do prowadzenia

ale dodał z tego co wiem że będzie zajęty
chciałby ale nie wie cy casowo sie wyrobi -- chociaż to nie jest czasochłonne :)

na razie tak tylko zapytuje - jeszcze może z tydzień od zapisów a dwa tygodnie do pierwszej kolejki
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  5 sierpnia 2010

eee to ja się nie pobawię w tej edycji, spadam do Belfastu do roboty i zapewne neta mieć nie będę :and:

krzychu7818
krzychu7818
  5 sierpnia 2010

Wisła juz 0-2 w plecy

kuba92762
kuba92762
  5 sierpnia 2010

Od dzisiaj jestem fanem Wisly:lol2:
Co to za bramkarz z wiochy:D
Juz 3:0:lol2:
Pewno w innych krajach sie z nas tak smieja jak my z Azerbejdzanu, a dostaniemy z 5:0 i taka prawda:lol2:

krzychu7818
krzychu7818
  5 sierpnia 2010

3-0 :lol:

kuba92762
kuba92762
  5 sierpnia 2010

W ogole to nie ma jakiegos meczu ligi ukrainskiej dzisiaj?
Ciekawszy bylby, chociaz zadne komedie mi nie zostaly na kompie wiec mecz obejrze:lol2:

egze
egze
  5 sierpnia 2010

ahahahahahaha, na dziesięć minut przełączyłem na TdP, wracam do meczu a tam 3-0 :rotfl:

WueRZet
WueRZet
  5 sierpnia 2010

Jeśli wczoraj zagraliśmy dno to nie wiem jakim słowem określić to co się dzieje teraz :crylol:

To są jaja :P

WueRZet
WueRZet
  5 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie wiem jakim słowem określić to co się dzieje teraz

O ! Już wiem !
"Nie ma takiego bicia ! :P
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  5 sierpnia 2010

coz osiagnelismy dno ale naszym kopaczom to nie wystarcza:(

kuba92762
kuba92762
  5 sierpnia 2010

Mam nadzieje, ze nie jest nic w tym zlego, ze trzymam kciuki za jeszcze 3 bramki dla Azerow:crylol:

krzychu7818
krzychu7818
  5 sierpnia 2010

ciekawe co Predator napisze po tym meczu :ninja:

Kombatant
Kombatant
  5 sierpnia 2010

Wypadaloby zeby Wisla bronila tego wyniku :lol:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  5 sierpnia 2010

lepiej nawet nie mieć już nadzieji ze za rok bedzie np. LM :D Niedługo chyba dojdzie do tego że przez pare lat nie bedziemy w LE :/ To jest katastrofa, ale już teraz można się tylko z tego śmiać . Licze że Wisła powalczy jeszcze bo równie dobrze może też szczelić 3 gole, no i może przy okazji stracić jeszcze z 3 :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.