WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
WueRZet
WueRZet
  6 sierpnia 2010

Lewandowski zagra z Azerami, którzy pokonali Wisłę :ninja:

WueRZet
WueRZet
  6 sierpnia 2010

No i nie będzie Juve :(

WueRZet
WueRZet
  6 sierpnia 2010

No to wylosowaliśmy FC Dnipro Dnipropetrovsk. Pierwszy mecz na Ukrainie.

smencikk
smencikk
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lewandowski zagra z Azerami, którzy pokonali Wisłę

Kuba tam naszczela Azerom!

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy mecz na Ukrainie.

Drugi będzie formalnością :]
Gutek909
Gutek909
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy mecz na Ukrainie.

dobrze, że rewanż u nas :)
WueRZet
WueRZet
  6 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Drugi będzie formalnością :]

Też tak myślę. Bramkowy remis u nich, u nas 0:0 i sru :rock: !
egze
egze
  6 sierpnia 2010

Moim zdaniem Lech trafił najgorzej jak mógł. Jak dostawać baty, to od lepszych klubów, jak sprawiać sensacje to też właśnie z takimi klubami.
Niestety obawiam się dwóch podobnych meczów do tych ze Spartą i potem biadolenia jak to polska piłka nie umywa się do ukraińskiej.

WueRZet
WueRZet
  6 sierpnia 2010

Henryk Kasperczak nie jest już trenerem Wisły Kraków. Szkoleniowiec podał się do dymisji, którą zarząd "Białej Gwiazdy" zaakceptował - poinformował oficjalny serwis klubu z Krakowa.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 sierpnia 2010

Ja bym jednak nie skreslal Lecha w pojedynku z Dnipro : >

powalczą, wierze ze uratuja honor polskich klubów, polskiej ligi.

DziQ
DziQ
  6 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ja bym jednak nie skreslal Lecha w pojedynku z Dnipro : > powalczą, wierze ze uratuja honor polskich klubów, polskiej ligi.


Ale jesteś ogromnym optymistą !!

3:0 na Ukrainie w plecu
1:2 w plecy u Nas w PL
egze
egze
  7 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ja bym jednak nie skreslal Lecha w pojedynku z Dnipro : >


Dnipro moim zdaniem ma lepszy skład niż Sparta Praga :tak:

W bramce Jan Lastuvka, kiedyś wielka nadzieja czeskiej piłki, w obronie Alcides, który przez kilka lat przebywał w kadrze Chelsea Londyn (będąc na wypożyczeniach w Benfice i PSV Eindhoven) czy reprezentanci Ukrainy Andrij Rusoł, Witalij Mandzyuk i Oleksiy Byelik. W pomocy doskonali Maksim Kaliniczenko i Rusłan Rotan, prócz nich znani piłkarze jak Serhij Nazarenko czy Serhij Kravchenko. W ataku utalentowany Yevhen Konoplyanka.

To naprawdę jest bardzo ciekawy skład, moim zdaniem dużo silniejszy od tego, którym dysponuje Lech. Ale oczywiście życzę Poznaniakom wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: Elliott jest chyba nieosiągalny ostatnio

No jestem na necie teraz średnio raz na 2 tygodnie, więc rzeczywiście jestem raczej nieosiągalny :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba on pisał , że byłby chętny do prowadzenia

Chętny to jestem, ale mam teraz delegację we Wrocku i brak kompa i neta.

RexMundi
RexMundi: ale dodał z tego co wiem że będzie zajęty chciałby ale nie wie cy casowo sie wyrobi -- chociaż to nie jest czasochłonne :)

No jestem zajęty, czasowo raczej się nie wyrobię - no chyba, że chcecie kolejkę co 2 tyg :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Alucard
Alucard
  9 sierpnia 2010

Tylko Jaga wyszła z twarzą.

halcyon
halcyon
  9 sierpnia 2010

Ale Jaga niestety przegrała, a mogliśmy miec 2 zespoły w LE.

DziQ
DziQ
  9 sierpnia 2010

Żadnego zespołu i tak nie będzie w LE.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.