WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
tibauld
tibauld
  4 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: cóż z taka gra to i watpie czy do LE awansuja

niech spierdalają na drzewo :tak:

Z taką grą nie powinni nam wstydu przynosić, tylko od razu na starcie nie brać udziału w pucharach, nie chce się, to niech siedzą w domu
Gutek909
Gutek909
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię fantastów ale tylko tych co książki piszą

skąd wiesz, że nie piszę :>

co do meczu to aż żal się wypowiadać, z taką skutecznością to my możemy mieć problem tą słabiutką ligę naszą wygrać, a co dopiero awansować do LM lub teraz do Pucharu Europy.

Nie dziwię się Zielińskiemu, że się wkurza na Tschimbambe, że ten się do treningów nie przykłada, w końcu to czarnuch.
Kriviec to nie wiem co on na tym boisku robił. Stilicia to widziałem tylko jak wszedł na boisko i kopnął na bramkę.

Za co czerwona kartka dla Bosackiego to nie wiem, prędzej już Peszko powinien ją dostać.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niech spi..ają na drzewo


Cos Ty taki wulgarny :ninja:

jutro czuje ze pozegnamy kolejne polskie druzyny....
kysio
kysio
  4 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Cos Ty taki wulgarny jutro czuje ze pozegnamy kolejne polskie druzyny....

Bo bardzo wku.:cenzura:.ia mnie to, co mnie dookoła otacza, piłka nożna również, dokonują zakupów biorą idiotów zza granicy a zdolne dzieciaki, które mogłyby się rozwijać grają gdzieś na podwórkach. Poza tym w ich grze nie widać nic coby mnie przekonało do tego, że chcą coś ugrać. Dla mnie to wygląda tak, jakby specjalnie się podkładali, bo po co na mecze w środku tygodnia się udawać :P

Wisła nie ma szans, to bankowe :P

Jak ja się kurwa banów lękam. :ziober2:
I tak jak jestem regulaminowy to nic z tego nie mam, bo nie włażę w dupę tak jak niektórzy nieregulaminowi :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  4 sierpnia 2010

Teraz może być tylko lepiej.
"Czy wygrywasz, czy nie..."
Sparta okazała się lepsza. Praga i Kraków świętują. Wracam do łóżka.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: piłka nożna również, dokonują zakupów biorą idiotów zza granicy a zdolne dzieciaki, które mogłyby się rozwijać grają gdzieś na podwórkach. Poza tym w ich grze nie widać nic coby mnie przekonało do tego, że chcą coś ugrać. Dla mnie to wygląda tak, jakby specjalnie się podkładali, bo po co na mecze w środku tygodnia się udawać :P

Zwyczajnie nie sa w formie, to bylo widac plus ta pomoc kompletnie nie funkcjonuje...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła nie ma szans, to bankowe :P


Ma najwieksze jutro z tych 3 ekip :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 sierpnia 2010

I dobrze, że nie oglądałem.

Wisły też nie będzie co oglądać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 sierpnia 2010

Ograniczyć naszą ekstraklasę do 12 drużyn tak jak w Szkocji i takim też systemem grać!
Chociaż wątpię czy w całej lidze znalazłoby się z 10 drużyn które zasługują na grę na najwyższym szczeblu! Phi!

kysio
kysio
  4 sierpnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Zwyczajnie nie sa w formie, to bylo widac plus ta pomoc kompletnie nie funkcjonuje...

I to się nazywa kurwa profesjonalizm :ziober2: Polski profesjonalizm
Do tego są cykle treningowe (BPS), żeby być przygotowanym wtedy, kiedy trzeba :P. Ale co ja będę pisał o tym, Zieliński chyba o tym wie :woot:

LeonGrande
LeonGrande: Ma najwieksze jutro z tych 3 ekip

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz może być tylko lepiej.

Za rok gwardziści z Watykanu nas rozjebią grając w osłabieniu :ziew:
DziQ
DziQ
  4 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I dobrze, że nie oglądałem. Wisły też nie będzie co oglądać.


Szkoda życia i swojego czasu :)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 sierpnia 2010

Fenerbahce odpadło z Young Boys Berno. :D Jedyny pozytyw z dzisiejszego dnia - gol Lewandowskiego do pustej bramki.

egze
egze
  4 sierpnia 2010

Różnica między nimi a nami jest taka, że u nich grają Repka, Blażek, Matejowski, Sionko, u nas sam Wichniarek niczego nie zdziała.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 sierpnia 2010

Lech teraz idzie do IV rundy el. LE ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kysio
kysio
  4 sierpnia 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Ograniczyć naszą ekstraklasę do 12 drużyn tak jak w Szkocji i takim też systemem grać!

Do 5, wszakże jesteśmy słabsi od ligi szkockiej, do tego ludności jest tylko 2 miliony

egze
egze: u nas sam Wichniarek niczego nie zdziała.

Zwłaszcza jak jest pod bramką i kiksuje z 5 metrów :crylol:
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  4 sierpnia 2010

coz Lech sie nie popisał, a jutro chyba nas czeka czarny czwartek polskiej piłki klubowej:(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.