WueRZet
WueRZet
  12 lipca 2010 (pierwszy post)

Mundial zakończony, czas powrócić trochę do naszego piekiełka ;)

Sezon piłkarski dla polskich drużyn już się rozpoczął. W I rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej Ruch Chorzów okazał się lepszy w dwumeczu od kazachskiego Szachtiora Karaganda (3:1).

Już w najbliższych dniach zostaną rozegrane kolejne spotkania polskich drużyn w europejskich pucharach.

W wtorek (13 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów UEFA swoją przygodę rozpocznie Lech Poznań, który na wyjeździe zmierzy się z Interem Baku.

VS.


W czwartek (15 lipca) w II rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA swoje spotkania rozegrają Wisła Kraków, oraz Ruch Chorzów.

Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z litewskim FK Szawle

VS.


W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów , również na wyjeździe, zmierzy się z maltańskim Valletta FC.

VS.


Jagiellonia Białystok swój pierwszy mecz rozegra w III rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy UEFA.

Temat do ogólnej dyskusji o postawie polskich drużyn w europejskich pucharach.
Oby miał rację bytu minimum do wiosny przyszłego roku ;)
egze
egze
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie, teraz zobaczyłem w programie stacji na jutro :P


no ja właśnie wcześniej sprawdzałem i jakoś mi się nie chciało wyświetlić :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: podobno od tego sezonu ma tam być więcej sportu/meczów.


no oby :)
WueRZet
WueRZet
  2 sierpnia 2010

Po wojażach europejsko-polskich powróciłem :ninja: Jest sprawiedliwość na świecie. Po spotkaniu Lecha z Baku na pewnym forum, pewnej polskiej drużyny piłkarskiej pojawiały się wpisy ośmieszające zachowanie kibiców, którzy gwizdali po meczu. Po meczu w czwartek ci sami ludzie zapewne gwizdali na swoich ulubieńców :mrgreen: W piłce klubowej jesteśmy tak głęboko w dupie, że ciężko wyobrazić sobie, że może być gorzej.

Tak, czy siak w rewanżach największe szanse na sukces ma Lech...bo gra u siebie :ninja: Rewelacji nie przewiduje.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 sierpnia 2010

No to zobaczymy czy Lech przełamie niemoc w zdobywaniu bramek. W końcu muszą się przełamać.
Szkoda, że nie zagra Ivan Djurdjević i Tomasz Bandrowski ale miejmy nadzieję, że zmiennicy sobie poradzą.

Dzisiejszy mecz Kolejorza i wyjazdowy Wisły z Karabachem Agdam zobaczymy w telewizji a 2 pozostałe mecze "nie są warte pokazywania" - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dzisiejszy mecz Kolejorza i wyjazdowy Wisły z Karabachem Agdam zobaczymy w telewizji a 2 pozostałe mecze "nie są warte pokazywania" - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

Zgadzam się. Ruch się skompromituje. Trzymam kciuki za jakiś w miarę dobry rezultat Jagi - 0:1 będzie spoko.

Ja nie wiem co dziś oglądać - męczarnie Lecha czy występ Lewandowskiego w meczu z wreszcie jakimś dobrym rywalem jakim niewątpliwie jest Man. City...
Gutek909
Gutek909
  4 sierpnia 2010

czuję w kościach, że Lech awansuje :ninja:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czuję w kościach, że Lech awansuje


Pod warunkiem ze w koncu zagra tak jak gral w poprzednim sezonie.
Potrzebujemy tego awansu jak Rosjanie deszczu.
tibauld
tibauld
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czuję w kościach, że Lech awansuje

Lubię fantastów ale tylko tych co książki piszą :crylol:

Polska vs. żenada
0 - 1

A przegramy do 4.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  4 sierpnia 2010

Lech zdechł.

DziQ
DziQ
  4 sierpnia 2010

To co Leszek opada ? Kolejna nasza drużyna odpada z bardzo mocnym rywalem :)

tibauld
tibauld
  4 sierpnia 2010
DziQ
DziQ: To co Leszek opada ? Kolejna nasza drużyna odpada z bardzo mocnym rywalem :)

Niestety oni nie są mocni, nawet przeciętni nie, to nie ta Sparta co kiedyś :P
DziQ
DziQ
  4 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety oni nie są mocni, nawet przeciętni nie, to nie ta Sparta co kiedyś :P


Zawsze to mocniejsza drużyna niż liga Mołdawska czy Marokańska.

Słyszałem że liga Zimbabwe i Syrii jest wyżej od nas :w00t:
tibauld
tibauld
  4 sierpnia 2010
DziQ
DziQ: Zawsze to mocniejsza drużyna niż liga Mołdawska czy Marokańska.

Z takim mistrzem polski wątpię czy mieliby przegrać :P
DziQ
DziQ
  4 sierpnia 2010

Ale się kartki posypały... co tam się stało ?

tibauld
tibauld
  4 sierpnia 2010

O faulami obrodziło, kartkami również, fajne widowisko, takie jak kiedyś u nas na lekcjach w szkole średniej :woot:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 sierpnia 2010

Dawno nie widzialem tak slabego Lecha...
az sie ciezko to ogladalo, męka to była...

cóż z taka gra to i watpie czy do LE awansuja :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.