WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  19 maja 2010

Barcelona weszła w transferowa karuzele bardzo mocno...
David Villa

thomas893
thomas893
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno blisko sfinansowania są transfery Torresa i Cesca. Zbyt dużo gwiazd wchodzi, nie podoba mi się to.

Się zastanawiam po co Torres (wg mnie nierealne), jeśli już mamy Ibre, Bojana i Ville (Henry'ego nie liczę, bo leci w tym okienku). Chyba, że chcą wywalić Zlatana, co imho byłoby błędem.

Cesc się przyda, bo Xavi coraz starszy i potrzebny będzie klasowy następca.

Poza tym mam nadzieję, że nie odwalą numeru i nie sprzedadzą Toure
Alucard
Alucard
  19 maja 2010

Najbardziej mnie interesuje Artur Boruc na oku go mają:
Milan, Bayern i HSV najbardziej realny.

Torres ani Gegi nie opuszczą Live.
Zlatan za to może zasilić ManCity (Jakby mało mieli napastników), jak również Chelsea.

A go ogółu co myślicie o polityce transferowej kupujemy każdego?
Ronaldinho ostatnio też chyba poczuł zapach kasy i jest bliżej wysp :)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej mnie interesuje Artur Boruc na oku go mają: Milan, Bayern i HSV najbardziej realny.

Tym Bayernem to bym się nie sugerował - zarząd Bawarczyków wyraził się jasno - jeśli nowy bramkarz to tylko Niemiec. Po za tym z Bayernem łączono nie tylko Boruca ale i Kuszczaka oraz Fabiańskiego także to takie kaczki dziennikarskie. A HSV ma Rosta... Czy chcą się go pozbyć? Najbardziej możliwy jest Milan.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ronaldinho ostatnio też chyba poczuł zapach kasy i jest bliżej wysp :)

Po prostu Milan chce mu zaproponować nowy kontrakt z obniżonymi zarobkami na co Brazylijczyk się nie zgadza. Tak w ogóle to Milan idzie pod młotek z tego co czytałem - cena? 450 mln ojro.
Alucard
Alucard
  19 maja 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Po prostu Milan chce mu zaproponować nowy kontrakt z obniżonymi zarobkami na co Brazylijczyk się nie zgadza

Też właśnie o tym czytałem.
Ale za to Inzaghi kontrakt przedłuża :crylol:
Drugi Maldini się znalazł :ziober2:
I są zainteresowani Robinho :)

Reprezentant Polski Łukasz Piszczek został nowym zawodnikiem Borussii Dortmund. 25-latek podpisał z nowym klubem trzyletni kontrakt.

- Łukasz bardzo dobrze się rozwija i jest bardzo uniwersalny - powiedział dyrektor sportowy Borussii Michael Zorc.

Piszczek do Borussii przeszedł na zasadzie wolnego transferu z Herthy Berlin.

Jeszcze 3 lata, a lata a z żółto-czarnych staną się biało-czerwoni :ziober2:
thomas893
thomas893
  19 maja 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Najbardziej możliwy jest Milan.

Barierę 30 lat już przekroczył, więc drzwi do Milanu stoją otworem :mrgreen:
egze
egze
  19 maja 2010

No to już na początku okienka mamy najważniejszy transfer za sobą. David Villa to jeden z nielicznych kompletnych napastników na świecie. Jeśli tylko wkomponuje się dobrze w grę Barcelony to kolejne mistrzostwo pojedzie do Katalonii.

Borussia pomału staje się polskim klubem. Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski, a być może już niedługo Obraniak. Może część polskich kibiców znów przekona się do Bundesligi.

Co do Boruca to nie wierzę, by odszedł z Celticu przed zakończeniem obowiązującego go kontraktu.

Liverpool zainteresowany jest podobno Mamadou Niangiem, królem strzelców Ligue 1. Zawodnik ten spodobał mi się już jakiś czas temu, kiedy to był w zasadzie jedynym wyróżniającym się zawodnikiem ekipy Senegalu prowadzonej wtedy przez Henryka Kasperczaka. Nie wiem jednak jak byłoby z jego aklimatyzacją na Wyspach. Drugich Dioufów czy Diao nie potrzeba. Poza tym Senegalczyk niekoniecznie będzie chciał odejść, wszak w OM ma zapewnioną LM. Ciekawy bój powinien się też toczyć o Joe Cole'a.

Alucard
Alucard
  20 maja 2010
egze
egze: Joe Cole

Jest po rozmowach z Diabłami.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  20 maja 2010
egze
egze: Jeśli tylko wkomponuje się dobrze w grę Barcelony to kolejne mistrzostwo pojedzie do Katalonii.

No ale jeśli Real przekona Mourinho do przeprowadzki... Barca i z Fabregasem nie będzie mieć szans.
PanMis
PanMis
  20 maja 2010

Cesc Fabregas do Barcelony ?...po ostatnim spotkaniu z Wengerem

Alucard
Alucard
  20 maja 2010
PanMis
PanMis: Cesc Fabregas do Barcelony ?...po ostatnim spotkaniu z Wengerem

Drugi Real z Barcy :ziober2:
Chodź duże prawdopodobieństwo jest jego przejścia, lecz Toure już powiedział że jeśli dojdzie to on z miejsca odchodzi z drużyny i nie chce widzieć żadnych przeszkód ani wygórowanej ceny :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mistrz Hiszpanii chce wzmocnić linię ofensywną i oferuje 80 milionów funtów za Wayne’a Rooney’a. Transfer ten ma pomóc odzyskać trofeum, które wygrali przed rokiem i przez Inter Mediolan nie mogli go obronić. Trener Pep Guardiola cieszy się, że udało się pozyskać Davida Villę i widać, że nie poprzestanie na tym jednym zakupie. Wciąż się mówi o przyjściu pomocnika Cesca Fabregasa, który jest wychowankiem ekipy z Camp Nou. Na dzień dzisiejszy snajper Manchesteru United przebywa z kadrą narodową Anglii w Austrii, gdzie szykują się na Mistrzostwa Świata w RPA.

Dziennikarska kaczka Tygodnia :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Od dłuższego czasu łączonych z Schalke jest wielu napastników. Po odejściu Kevina Kuranyiego Felix Magath szuka jego następcę. Wymieniano już takie nazwiska jak Jeleń, Pantelić, Eder, Bance, Guerrero czy Mlapa. Tym razem pojawiło się nazwisko francuskiego napastnika Paris Saint Germain - Guillaume Hoarau. 26 latek wyceniany jest na ok. 11 mln euro.

Eder wpasowałby się idealnie :tak:

Wisła już po rozmowach z PSV, pewnie Marcelo pójdzie za słoną cenę.

Sobiech smaczkiem dla Lecha, zastępca Lewego. Tylko czy Ruch go puści?

Powroty do kraju:
Maciej Żurawski - Lech lub Wisła.
Michał Żewłakow - Legia lub Wisła.
Gutek909
Gutek909
  20 maja 2010

' AS ' szaleje :] wg nich Mourinho, który jest trenerem Interu już tworzy listę transferową w Realu :mrgreen: a na tej liście znajdują się m.in. Maicon, Korolev i Milito. Dwóch ostatnich zdecydowanie za słabych na Real :)

jestem za tym aby został Pelle, ale jego odejście jest już prawie przesądzone...

WueRZet
WueRZet
  20 maja 2010

Arkadiusz Onyszko miał zostać bramkarzem Wisły, już podobno wszystko było ustalone...a tymczasem podpisał kontrakt z Polonią Warszawa :wtf:

JAJ0
JAJ0
  20 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Arkadiusz Onyszko miał zostać bramkarzem Wisły, już podobno wszystko było ustalone...a tymczasem podpisał kontrakt z Polonią Warszawa


Kasa , kasa i jeszcze raz kasa..tyle na ten temat .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.