WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

Gutek909
Gutek909
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ukradniecie go Interowi to się wnerwię.

dla mnie większym priorytetem jest Silva i dla zarządu na pewno też :P
egze
egze
  24 maja 2010

Na miejscu Benfiki ze sprzedawaniem Di Marii poczekałbym do końca mundialu. Jego cena po tym turnieju może znacznie się zwiększyć. W końcu za mistrza świata płaci się drożej... :mrgreen:

thomas893
thomas893
  24 maja 2010
egze
egze: Mourinho to trener, który chce coś wielkiego zrobić w wielu klubach, przez to udowodnić swoją wielkość.

niech przyjdzie do polskiej ligi i zrobi wynik w Europie z polską drużyną :ziober2:

@smencikk:
Michau, nie rób tego :smutny:

Cracovia za porozumieniem stron rozwiązała umowę z Orestem Leńczykiem. Z Cracovii odszedł również drugi trener Marek Wleciałowskim. Nieoficjalnie wiadomo, że duże szanse na przejęcie drużyny po Lenczyku ma obecny trener GKS-u Bełchatów, Rafał Ulatowski.

Kevin Kuranyi na zasadzie wolnego transferu przechodzi z Schalke Gelsenkirchen do Dynamo Moskwa. Z rosyjskim klubem związał się 3-letnim kontraktem.
egze
egze
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niech przyjdzie do polskiej ligi i zrobi wynik w Europie z polską drużyną


gdyby ktoś zdecydował się wyłożyć porządne pieniądze w polski klub to nie byłoby to aż takie abstrakcyjne.

--------
Fran Merida nie porozumiał się z Arsenalem w sprawie nowego kontraktu i od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Atletico Madryt.

24-letni obrońca Saint-Etienne Mouhamadou Dabo przenosi się do Sevilli.
Renifer1
Renifer1
  24 maja 2010

Kosowski będzie grał w Apóllonie,
Piechniak rozwiązał kontrakt z Odrą Wodzisław.
Michał Żewłakow w Ankarze negocjuje kontrakt z Ankaraguc.

Gutek909
Gutek909
  25 maja 2010

" Jak informują portugalskie media, Real Madryt jest bardzo bliski domknięcia pierwszego transferu. Do stolicy Hiszpanii za kwotę czterdziestu milionów euro ma trafić Ángel di María, skrzydłowy Benfiki. "
ehh stanowczo za dużo :and: choć mam nadzieję, że di Maria wypali na MŚ i jego transfer szybko się zwróci.. :)

" Ponadto Królewscy negocjują również transfer innego zawodnika Benfiki, Davida Luiza. "

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  25 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh stanowczo za dużo choć mam nadzieję, że di Maria wypali na MŚ i jego transfer szybko się zwróci.. :)

Jak na Real to sprawy groszowe. A za rok do Bayernu za 20 mln... :ziober2:

Ja chcę Dzeko! :smutny:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2010

Edin Dżeko podobno negocjuje w Madrycie z Realem kontrakt.
Jezeli królewscy zdecyduja sie sprowadzić pilkarza Wolfsburga beda musieli wylozyc ... 40mln euro.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: Edin Dżeko podobno negocjuje w Madrycie z Realem kontrakt. Jezeli królewscy zdecyduja sie sprowadzić pilkarza Wolfsburga beda musieli wylozyc ... 40mln euro.

Zaczyna się wielkie wymienianie składu w Madrycie. Jak z Dżeko dopną wszystko to już w sumie 80 mln pójdzie, a to dopiero początek :D

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  25 maja 2010
Jakub Tosik oficjalnie piłkarzem Polonii Warszawa od przyszłego sezonu.
Tomasz Cywka na stałe przeprowadza się do Derby County.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczyna się wielkie wymienianie składu w Madrycie. Jak z Dżeko dopną wszystko to już w sumie 80 mln pójdzie, a to dopiero początek :D

Moim zdaniem jeżeli faktycznie Dżeko przeszedłby do Realu to dla zespolu z Madrytu byloby to duze wzmocnienie, on jest genialny.
egze
egze
  25 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: Moim zdaniem jeżeli faktycznie Dżeko przeszedłby do Realu to dla zespolu z Madrytu byloby to duze wzmocnienie, on jest genialny.


van Nistelrooy też był genialny jak przechodził do Realu, że nie wspomnę o Benzemie czy Owenie :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 maja 2010
egze
egze: van Nistelrooy też był genialny jak przechodził do Realu, że nie wspomnę o Benzemie czy Owenie

Ale ja zakladam ze trenerem zostanie Mourinho, wiec moze nie zrujnują mu kariery:ninja:

Portugalczyk juz zapowiada ze nie bedzie w jego zespole gwiazd, to zespol bedzie gwiazda :ziober2:
Gibon88
Gibon88
  25 maja 2010

Każdy wie jaka jest ostatnio polityka transferowa Realu i do czego ona ich doprowadziła. Jedynie do większych długów i pośmiewiska. Mourinho to jest trener który chyba jest ich ostatnia nadzieją bo on potrafi genialnie poukładać zespół i nie musi mieć do tego galacticos.

PanMis
PanMis
  26 maja 2010

Nie wiem czy było, ale pisze: Peszko ---> Bayer 04 Leverkusen
Piotr Brożek --->Trabzonspor Kulubu ?!
van der Vaart--->Man.Utd ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.