WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

egze
egze
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli czeka nas kolejna wielka przebudowa Realu Kibicom Realu pozostanie wspominanie pięknej historii, ten klub się stacza


mam nieodparte wrażenie, że ten klub stacza się właśnie przez tych kibiców, którzy wolą mieć w drużynie gwiazdy pokroju Kaki czy Cristiano Ronaldo niż prawdziwy kolektyw.
Aczkolwiek przyjście Jose Mourinho powinno to zmienić.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 maja 2010
egze
egze: mam nieodparte wrażenie, że ten klub stacza się właśnie przez tych kibiców, którzy wolą mieć w drużynie gwiazdy pokroju Kaki czy Cristiano Ronaldo niż prawdziwy kolektyw.

Zgadzam się z Tobą, ale kibice nie mają aż takiego wpływu na transfery, to zarząd nie potrafi poradzić sobie z presją i pomału budować drużyny zamiast myśleć, że 4-5 "gwiazdorów" załatwi im puchary.

egze
egze: Aczkolwiek przyjście Jose Mourinho powinno to zmienić.

A ja myślę, że Jose długo tam nie wytrzyma. Tak jak ktoś wspomniał on nie zniesie tego, że ktoś będzie w klubie większą gwiazdą od niego.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli czeka nas kolejna wielka przebudowa Realu

Żadnej wielkiej przebudowy nie będzie :] jedynie nowy trener i uzupełnienie składu, typu Silva, Maicon
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  23 maja 2010

Capello w sumie ma podobną wizje do Mourinho, odniósł sukces marnym materiałem a go wyrzucili więc w Realu nigdy nic nie wiadomo.

Donald WHO YOU?

smencikk
smencikk
  23 maja 2010

Jakie tutaj kura psychole się wypowiadają to to jest szczyt. Oficjalnie chciałem się tylko pożegnać po kilkuletniej przygodzie na tym forum z ogarniętymi i przekazać znak pokoju:lodzik::fuck2: dla reszty plebsu.

Hala Madrid!
Miłego spuszczańska nad Barceloną życzę.

egze
egze
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z Tobą, ale kibice nie mają aż takiego wpływu na transfery, to zarząd nie potrafi poradzić sobie z presją i pomału budować drużyny zamiast myśleć, że 4-5 "gwiazdorów" załatwi im puchary.


zarząd przede wszystkim chce zaspokoić pragnienia kibiców. Gdyby tak nie było nikt nie wydawałby fortuny na CR czy Kakę.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja myślę, że Jose długo tam nie wytrzyma. Tak jak ktoś wspomniał on nie zniesie tego, że ktoś będzie w klubie większą gwiazdą od niego.


A kto tam ma być większą gwiazdą od niego?
Cristiano Ronaldo? Kaka? no nie przesadzajmy...
to nie czasy, że w Realu grali piłkarze pokroju Zidane'a czy Figo, których można było nazwać prawdziwymi gwiazdami.
Gutek909
Gutek909
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Miłego spuszczańska nad Barceloną życzę.

hehe to będzie trwało nadal :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie tutaj kura psychole się wypowiadają to to jest szczyt.

też to zauważyłem :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Oficjalnie chciałem się tylko pożegnać po kilkuletniej przygodzie na tym forum z ogarniętymi

ehh szanuję Twoją decyzję :)
Piona ! :)
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  23 maja 2010

Na Anfield raczej bez rewolucji, zarówno Stevie jak i Nando na 99,9 zostaną. Przy pasożytach H & G nie spodziewam się spektakularnych wzmocnień, miały takowe być, niestety sprzedaż LFC wciąż się przeciąga. Zaklepane już są transfery doświadczonego Serba z Liege - Milana Jovanovicia i młodziaka z Glasgow - Danny'ego Wilsona. Zobaczymy jak to będzie dalej, w mistrza nie wierzę, w powrót do TOP 4 już bardziej.

WueRZet
WueRZet
  23 maja 2010

@smencikk:
:piwo: Zajrzyj czasem.

Coraz mniej osób tutaj zostaje z tych których pamiętam praktycznie od początku :and:

davvyd0z
davvyd0z
  23 maja 2010

Maicon zapowiedział, że wypełni swój kontrakt z Interem, który obowiązuje do 2013r. Nie wiem czy to dobra wiadomość... czyżby chciał odejść na prawie Bosmana? :lol:
Milito, Cambiasso, Sneijder również powiedzieli, że zostają.

Źródło: goal.com oraz inter.it.

Co do wzmocnień Interu to już od pewnego czasu wymienia się takich piłkarzy jak Tevez, Di Maria, Miguel Veloso. Moratti nie będzie oszczędzał, szczególnie po takim sukcesie jak wczoraj. Będzie ciekawie. :)

egze
egze
  24 maja 2010

Ciekawe, że nikt jeszcze nie wspomniał (a może to przeoczyłem), że marokański supersnajper Marouane Chamakh od nowego sezonu zasili barwy Arsenalu :-)
Co prawda to transfer zaklepany już jakiś czas temu, ale warto o tym wspomnieć.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  24 maja 2010

Wszystko wskazuje na to, że Massimiliano Allegri (poprzednio Cagliari Calcio) powinien zostać ogłoszony trenerem Milanu już jutro. Podpisać ma 2-letnią umowę wartą 2 mln ojro + ewentualne bonusy. Do sztabu szkoleniowego rossonerich dołączą bliscy współpracownicy trenera: Folletti, Grani i Landucci.

Ciekawe czy zostanie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Di Maria

O ile wiem tego juz Real kupił :woot:
davvyd0z
davvyd0z
  24 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: O ile wiem tego juz Real kupił

Skąd ta informacja?
Transfer nie za bardzo w stylu Realu. :ssh:
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd ta informacja? Transfer nie za bardzo w stylu Realu.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29734

ostatnio coś przycichło :P
davvyd0z
davvyd0z
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29734 ostatnio coś przycichło :P

Jak ukradniecie go Interowi to się wnerwię. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.