WueRZet
WueRZet
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Temat stworzony na potrzeby piłkarskich transferów dokonanych przed nowym sezonem.

Tyczy się to ligi polskiej, jak również lig zagranicznych.

Tutaj można wypisywać wszelkiego rodzaju spekulacje, potwierdzone informacje, oraz swoje przemyślenia.

Każdy inny, transferowy temat zostanie zamknięty.
Miłej dyskusji :piwo:

egze
egze
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co on takiego pokazał w dorosłej piłce ? Oprócz tego, że ma polskie korzenie i media spuszczały się nad tym, aby wybrał naszą kadrę. Jak dla mnie piłkarski szrot jaki często przychodzi do nas


no, ale skoro wybrał grę w reprezentacji Austrii to myślałem, że naturalnym kierunkiem dla niego będzie właśnie liga austriacka :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Obiektywnie moze ktos mi napisac czy Ci trzej muszkieterowie (Ivica Vrdoljak, Bruno Mezenga i Srda Kneżevic) w Legii to realne wzmocnienia czy tylko odpady z innych klubow ?


A jakie to ma znaczenie?
W Legii nawet najlepszy piłkarz może nie wypalić, a najsłabszy być najlepszym.
Pożyjemy zobaczymy. Legia słabsza być nie powinna po tych zakupach.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  28 maja 2010

Jose Mourinho oficjalnie trenerem Realu.

No to teraz ja chcę Real w fazie grupowej i rewanż na Mourinho...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2010
egze
egze: A jakie to ma znaczenie?


Z ciekawosci chce znac obecna polityke transferową gdy nie ma juz Trzeciak :ziober2:

tak czy siak Polonia kupuje, Lega kupuje a na razie mistrz Polski sie nie wzmacnia :woot:
egze
egze
  28 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: tak czy siak Polonia kupuje, Lega kupuje a na razie mistrz Polski sie nie wzmacnia


lepszy jeden przemyślany transfer niż 5 na szybko.
Kolejnych Handziców w Poznaniu nie potrzeba.
egze
egze
  28 maja 2010

Były reprezentant Niemiec - Hanno Balitsch - powraca do Bayeru Leverkusen.

miszczu8989
miszczu8989
  29 maja 2010

No i Legia się wzmocniła
"Bruno Mezenga, Ivica Vrdoljak i Srdja Knezević podpisali kontrakty ze Legią Warszawa...Chorwat podpisał trzyletni kontrakt, Serb podobnie, a Brazylijczyk został wypożyczony z opcją pierwokupu (także trzyletnia umowa)"- Przegląd Sportowy

miszczu8989
miszczu8989
  29 maja 2010

A Wisła zamiast na początek szukać piłkarzy, zaczyna od trenera.

"Działacze Wisły są po słowie z Nevio Scalą, znanym włoskim trenerem, który w przeszłości prowadził m.in. Borussię Dortmund i Besiktas Stambuł, a z Parmą sięgnął po Puchar Zdobywców Pucharów i Puchar UEFA... Teraz kandydatura Scali jest rozważana w Wiśle... ale nie wiadomo czy Bogusław Cupiał zgodzi się spełnić wysokie wymagania finansowe Nevio Scali."

Hmm nie wiem czy coś z tego będzie, patrząc na to, że w naszej lidze wszyscy boją się inwestować duże pieniądze

WueRZet
WueRZet
  29 maja 2010

Pomocnik Kamil Kosowski podpisał dwuletni kontrakt z cypryjskim Apóllon FC. Były reprezentant Polski przez ostatnie dwa sezony grał w APÓEL-u.

WueRZet
WueRZet
  29 maja 2010
egze
egze: Kolejnych Handziców w Poznaniu nie potrzeba

Że o kolejnych Salcinoviciach nie wspomnę :ziober2:
egze
egze
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Że o kolejnych Salcinoviciach nie wspomnę


on to w ogóle w Poznaniu był? :DDDdd
chyba tylko przejazdem :ziober2:

=======
Urodzony w Pakistanie, uważany za jeden z największych austriackich talentów napastnik Robin Okotie przechodzi z Austrii Wiedeń do niemieckiej Norymbergi.
Cesare Prandelli niezależnie od wyniku tegorocznych Mistrzostw Świata po mundialu zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Włoch.
WueRZet
WueRZet
  30 maja 2010
egze
egze: on to w ogóle w Poznaniu był? :DDDdd

Miał przyjechać zeszłej zimy, ale mu się to nie udało :ziober2:

Już nie jest piłkarzem Lecha. Chyba jeden z najdziwaczniejszych transferów w naszej lidze ostatnich lat :ninja:
thomas893
thomas893
  30 maja 2010
Luka Modric podpisał nowy, sześcioletni kontrakt z Tottenhamem Hotspur.

Były szkoleniowiec GKS - u Bełchatów, Rafał Ulatowski został zatrudniony przez Cracovię.

Andrzej Niedzielan jest blisko przejścia do Korony Kielce. Krążą plotki, że ustalił już warunki indywidualnego kontraktu. Napastnikowi Ruchu Chorzów kończy się w czerwcu kontrakt, dzięki czemu będzie mógł przejść do nowego klubu za friko.
ManUtd1878
ManUtd1878
  30 maja 2010

Jose Mourinho ma podobno zapisane w kontrakcie ,ze bedzie mogl odejsc do Manchesteru United bez zadnych przeszkod i placenia odszkodowania.

thomas893
thomas893
  30 maja 2010

Swoją drogą, nie mogę się doczekać kolejnych Gran Derbi :mrgreen:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jose Mourinho ma podobno zapisane w kontrakcie ,ze bedzie mogl odejsc do Manchesteru United bez zadnych przeszkod i placenia odszkodowania.

Taa... A dalsza część zapisu brzmi zapewne: "...w przypadku zdobycia potrójnej korony." :) Poza tym - zanim odejdzie Ferguson Mourinho odechce się już piłki...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.