NeverMind1910
NeverMind1910
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)

W ten weekend odbędą się kolejne mecze naszej skorumpowanej Ekstraklasy. Liga powraca po średnio udanych meczach naszej reprezentacji. Z utęsknieniem czekaliśmy na tą kolejkę przez dwa tygodnie.

Cracovia - Ruch Chorzów 17:00
Cracovia po pogromie w derbach Krakowa, chce się zrehabilitować przed własną publicznością. Będą czuli wsparcie swoich kibiców i przesłodkiej maskotki Lajkonika. Ich rywalem będzie Ruch Chorzów który sensacyjnie przegrał w Chorzowie z Odrą Wodzisław. Oba zespoły chcą podnieść się z kolan i walczyć o utrzymanie.
Mój typ : 1
Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15
Dwa zespoły wygrały swoje poprzednie spotkania. Polonia niespodziewanie wygrała ze Śląskiem, zaś Polonia pokonała Lechię. Z pewnością faworytem spotkania będzie Polonia, która dysponuje bardzo silną linią pomocy. Niestety ostatnio zawodziła skuteczność napastników, Polonia będzie nastawiona na kontratak i duet napastników Zieliński-Podstawek.
Mój typ : 1

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 20:00

W tym pojedynku czeka nas wyrównany mecz. W Gieksie w końcu zagra rekonwalescent Dawid Nowak. Dobrze spisuje się też młody Cetnarski. "Podmiejscy" ostatnio wygrali spotkanie wyjazdowe w "derbach województwa". Śląsk przegrany, porażka mocno odbiła się na układzie tabeli. Ich zadanie jest jedno zdobyć trzy punkty. Jaki padnie wynik? Zaczekajmy do samego spotkania i wielkiego pikniku w Bełchatowie
Mój typ: X

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 14:45

Pszczółki kontra Rycerze Wiosny. Faworyt jeden Jagiellonia. Jaga dysponuje świetną ofensywą z tercetem Grosicki-Bruno-Frankowski. A w środku mamy maestra Hermesa. W Łksie jest lepiej. Piłkarze dostali zaległe pieniądze, możliwe jest usunięcie grzybów z szatni. Drużyna dobrze się ostatnio spisywała.
Jednak to Jagiellonia chce pokazać determinacje i utrzymanie się sportowo na boisko w Ekstraklasie.

Mój typ : 1

Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00
Absolutny hit kolejki. Transmitowany w TVP. Zmierzy się w nim pretendent do tytuły "Kolejorz" oraz aktualny Mistrz "Biała Gwiazda". Do klubów wróciło liczne grono reprezentantów. Wisła będzie chciała się zrewanżować za mecz w Krakowie i podgonić w tabeli Lecha, zaś Kolejorz chciałby powiększyć przewagę.
Czekam na ten mecz z utęsknieniem. Pewne siebie "pyrki" będą tryumfować

Mój typ: 1

Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk 14:45

Spotkanie na boisku "Pod dachówką". Umacniano wiarą w siebie Odra "Na krańcu świata" zmierzy się z Zielonymi. Można rzecz, w dole tabeli spotkanie o 6 punktów. Będzie to chaotyczny mecz walki.

Mój typ: X

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17:45

Kolejne spotkanie na krańcu świata. Piast zmierzy się z upadającym Górnikiem. Kolejne spotkanie za 6 punktów, którego faworytem będzie mimo wszystko Górnik. Piast będzie liczyć na kontrataki, a Górnik na grę rewelacyjnych ostatnio Szczota i Gorawskiego. Może przebudzi się Zahorski?

Mój typ : 2

Arka Gdynia - Legia Warszawa 18:15
Tonąca Arka podejmuje walczącą o tytuł Legię. Wygwizdywani ostatnio goście muszą wygrać to spotkanie, aby wciąż liczyć się w wyścigu o mistrzostwo. Szanse na 3 punkty mają wyborną, bo zagrają z Arką która ostatnio gra bardzo słabo. Faworyt jest tylko jeden. Czy potwierdzą się mistrzowskie aspiracje?

Mój typ: 2



To teraz UWAGA niuńki dochodzimy do sedna sprawy.
1. Jakie są wasze typy odnośnie 22 kolejki?
2. Którzy piłkarze błysną w tej kolejce?
3. Czy Reprezentacja wpłynie na postawę naszych krajowych kadrowiczów?
4. Który mecz będzie największym widowiskiem? Który najmniej?
5. Które spotkanie najlepiej się zapowiadają pod względem kibicowskim?
6. Kto będzie gwiazdą kolejki?
7. Co myślicie o dzisiejszych wyrokach w sprawie korupcji.

To byłem ja Mateusz. Lofciam

koraspl
koraspl
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Inne odczucia są w TV, inne na stadionie, gdy ewidentne faule Wisły były puszczane płazem, a Lechitów odgwizdywane.

W sumie tez prawda ale trzeba powiedziec ze sedzia wyniku nie wypaczyl wiec pretensje mozna miec do pilkarzy za slabe widowisko...

Konto usunięte
Konto usunięte: Beto to gracz bardzo słaby. Nie przekonuje mnie to,. że zna Robinho czy grał w reprezentacji młodzieżowej Brazylii.

W Polsce naszym trenerom brakuje cierpliwosci.Moim zdaniem Beto ma atuty ktore moglby bardzo dobrze wykorzystywac w naszej lidze.Jest jednak w slabej formie co widac.Poczekalbym do nastepnego sezonu gdy przepracuje caly okres z Wisla i wtedy bym go ocenil.Znajac zycie i Wisle to wyleci z niej po tej rundzie zapewne...
NeverMind1910
NeverMind1910
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce naszym trenerom brakuje cierpliwosci.Moim zdaniem Beto ma atuty ktore moglby bardzo dobrze wykorzystywac w naszej lidze.Jest jednak w slabej formie co widac.Poczekalbym do nastepnego sezonu gdy przepracuje caly okres z Wisla i wtedy bym go ocenil.Znajac zycie i Wisle to wyleci z niej po tej rundzie zapewne...


Już wielu w Wiśle miało być piłkarzy z zagranicy którzy mieli zbawić Wisłe, przypomnę tylko Edno i reprezentanta Togo "Ekłodża". Nie pamiętam pisowni nazwiska.
On się od nich kompletnie nie różni. W Widzewie też mieliśmy piłkarza, który grywał z Robinho na Copcabanie. Nazywał się Gustavo i nie rozegrał całego meczu.

Zapomnieliśmy o pogromie Jagiellonii w meczu z ŁKS. Świetna partia Jagi, wynik mógłby być znacznie wyższy. Najlepszy zdecydowanie Zawistowski. Coraz bardziej podoba mi się drużyna zbudowana przez Michała Probierza.
koraspl
koraspl
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już wielu w Wiśle miało być piłkarzy z zagranicy którzy mieli zbawić Wisłe, przypomnę tylko Edno i reprezentanta Togo "Ekłodża". Nie pamiętam pisowni nazwiska. On się od nich kompletnie nie różni. W Widzewie też mieliśmy piłkarza, który grywał z Robinho na Copcabanie. Nazywał się Gustavo i nie rozegrał całego meczu.

Moim zdaniem nie mozna oceniac zawodnika po paru meczach.Widac golym okiem ze ma braki w przygotowaniu fizycznym.Ma zaleglosci czysto fizyczne po prostu.Jeszcze raz napisze niech zostanie dobrze przygotowany do sezonu i wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec o tym pilkarzu.Liedson sprzedawal lody na Copacabanie a w pilke gra dobrze:D
NeverMind1910
NeverMind1910
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem nie mozna oceniac zawodnika po paru meczach.Widac golym okiem ze ma braki w przygotowaniu fizycznym.Ma zaleglosci czysto fizyczne po prostu.Jeszcze raz napisze niech zostanie dobrze przygotowany do sezonu i wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec o tym pilkarzu


W Polsce słabo grający zawodnik szans nie dostaje. Zbyt wielu pojawia się tych obcokrajowców, a Beto chyba nie ma podpisanego zbyt długiego kontraktu. Jedno jest pewne, skoro Skorża woli wystawić jako wysuniętego napastnika-Boguskiego, który jest według mnie pomocnikiem, a nie Brazylijczyka to tylko świadczy o formie i przygotowaniu fizycznym zawodnika. A przecież nie dołączył on do Wisły po okresie przygotowawczym. Będę bronił więc swego, Beto to piłkarz słaby.
WueRZet
WueRZet
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem co wy macie do sedziego???

Kartka Diaza o jakieś 15 minut za późno, menda Głowacki za swój faul na Lewandowskim zdecydowanie powinien dostać czerwień, ta sama menda już w pierwszej połowie na żółty kartonik zasłużyła :mrgreen:

Ten sędzia po prostu nie jest na takim poziomie, żeby sędziować jeden z najbardziej atrakcyjnych spotkań w rundzie.

No, ale z z tego co wyczytałem to z kartką dla Pawełka też się nie popisał.
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 kwietnia 2009

Na gorąco po meczu w Łodzi. Dzisiaj nietypowo odbył się mecz Dolcan-Widzew. Widzów 7 tysięcy. Niższa frekwencja ze względu na porę i transmisje telewizyjną. Doping średni, nawet bardzo. Niczym się nie wyróżniliśmy. Gości zero.
Co do meczu. W naszym wykonaniu fatalny. Pierwsza połowa to chaos, pomimo przewagi.
Druga z nastawieniem na wygraną. Jednak fatalny błąd popełnia Mielcarz, fauluje dostaje czerwoną kartkę, zmiana bramkarza, karny gol.. Gramy w 10, ale walczymy o punkty w 80 minucie Robak strzela bramkę z karnego, faulował Humarski właśnie Robaka. Dwie minuty później Robak strzela, Humarski instynktownie broni a piłkę dobija Oziębała. Wygrywamy w 10 pomimo średniej gry.
Ekstraklasa jest nasza !

DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrywamy w 10 pomimo średniej gry. Ekstraklasa jest nasza !


A jak sobie Grzeszczyk radzi w Widzewie ?
NeverMind1910
NeverMind1910
  7 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak sobie Grzeszczyk radzi w Widzewie ?

Widac, że chłopak ma bardzo duży potencjał. Przerzuca piłki z środka na skrzydło " na stopę". Jednak nie jest to jeszcze to co chcemy oglądać. Wiele mu brakuje, potrzebuje czasu. On ma zacząć gra w Ekstraklasie, teraz niech się jeszcze ogrywa. Kosztował 600 tyś złotych i musi powoli spłacać dług. Brakuje jeszcze dobrych prostopadłych piłek i strzałów z dystansu. Ale bądźmy wyrozumiali to dopiero trzeci jego mecz.

Może pod wpływem czasu, Grzeszczyk wyrzeknie się tej miłości do Legii :). Wiele już takich mieliśmy co uciekali..
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  8 kwietnia 2009

No to widać że Łukasz sobie radzi :P ciesze się że gra w Widzewie bo za rok będzie ekstraklasa. A co do tematu to może by tak nowy zrobić ??

NeverMind1910
NeverMind1910
  8 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to widać że Łukasz sobie radzi :P ciesze się że gra w Widzewie bo za rok będzie ekstraklasa.

A.. Rozumiem, że jest z Ostrołęki. Co do Grzeszczyka, przed nim jeszcze daleka droga.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu to może by tak nowy zrobić ??

Nie mam chęci. Ten cieszył się małą popularnością.. Głupio by było jakbym zakładał nowy temat, więc liczę na was Warszawiaki. Zresztą jutro wyjeżdżam do kobiety, więc tydzień mnie nie będzie.
Carlsb
Carlsb
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: liczę na was Warszawiaki.


jeżeli chodzi o mnie to ja wpadam na forum wczesnym rankiem(dzisiaj wyjątkowo pospałem) i późnym wieczorem ... szkoła, praca;/ dzisiaj wybywam na 2 dni ... więc głupio by było gdybym założył temat i się w nim nie wypowiadał .. więc może Dziku albo Paxtakor założy temat? będę w piątek wieczorem, albo sobota rano więc dopiero wtedy napiszę posta...ehh te przygotowania trwają więcej niż same święta;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.