NeverMind1910
NeverMind1910
  3 kwietnia 2009 (pierwszy post)

W ten weekend odbędą się kolejne mecze naszej skorumpowanej Ekstraklasy. Liga powraca po średnio udanych meczach naszej reprezentacji. Z utęsknieniem czekaliśmy na tą kolejkę przez dwa tygodnie.

Cracovia - Ruch Chorzów 17:00
Cracovia po pogromie w derbach Krakowa, chce się zrehabilitować przed własną publicznością. Będą czuli wsparcie swoich kibiców i przesłodkiej maskotki Lajkonika. Ich rywalem będzie Ruch Chorzów który sensacyjnie przegrał w Chorzowie z Odrą Wodzisław. Oba zespoły chcą podnieść się z kolan i walczyć o utrzymanie.
Mój typ : 1
Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15
Dwa zespoły wygrały swoje poprzednie spotkania. Polonia niespodziewanie wygrała ze Śląskiem, zaś Polonia pokonała Lechię. Z pewnością faworytem spotkania będzie Polonia, która dysponuje bardzo silną linią pomocy. Niestety ostatnio zawodziła skuteczność napastników, Polonia będzie nastawiona na kontratak i duet napastników Zieliński-Podstawek.
Mój typ : 1

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 20:00

W tym pojedynku czeka nas wyrównany mecz. W Gieksie w końcu zagra rekonwalescent Dawid Nowak. Dobrze spisuje się też młody Cetnarski. "Podmiejscy" ostatnio wygrali spotkanie wyjazdowe w "derbach województwa". Śląsk przegrany, porażka mocno odbiła się na układzie tabeli. Ich zadanie jest jedno zdobyć trzy punkty. Jaki padnie wynik? Zaczekajmy do samego spotkania i wielkiego pikniku w Bełchatowie
Mój typ: X

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 14:45

Pszczółki kontra Rycerze Wiosny. Faworyt jeden Jagiellonia. Jaga dysponuje świetną ofensywą z tercetem Grosicki-Bruno-Frankowski. A w środku mamy maestra Hermesa. W Łksie jest lepiej. Piłkarze dostali zaległe pieniądze, możliwe jest usunięcie grzybów z szatni. Drużyna dobrze się ostatnio spisywała.
Jednak to Jagiellonia chce pokazać determinacje i utrzymanie się sportowo na boisko w Ekstraklasie.

Mój typ : 1

Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00
Absolutny hit kolejki. Transmitowany w TVP. Zmierzy się w nim pretendent do tytuły "Kolejorz" oraz aktualny Mistrz "Biała Gwiazda". Do klubów wróciło liczne grono reprezentantów. Wisła będzie chciała się zrewanżować za mecz w Krakowie i podgonić w tabeli Lecha, zaś Kolejorz chciałby powiększyć przewagę.
Czekam na ten mecz z utęsknieniem. Pewne siebie "pyrki" będą tryumfować

Mój typ: 1

Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk 14:45

Spotkanie na boisku "Pod dachówką". Umacniano wiarą w siebie Odra "Na krańcu świata" zmierzy się z Zielonymi. Można rzecz, w dole tabeli spotkanie o 6 punktów. Będzie to chaotyczny mecz walki.

Mój typ: X

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17:45

Kolejne spotkanie na krańcu świata. Piast zmierzy się z upadającym Górnikiem. Kolejne spotkanie za 6 punktów, którego faworytem będzie mimo wszystko Górnik. Piast będzie liczyć na kontrataki, a Górnik na grę rewelacyjnych ostatnio Szczota i Gorawskiego. Może przebudzi się Zahorski?

Mój typ : 2

Arka Gdynia - Legia Warszawa 18:15
Tonąca Arka podejmuje walczącą o tytuł Legię. Wygwizdywani ostatnio goście muszą wygrać to spotkanie, aby wciąż liczyć się w wyścigu o mistrzostwo. Szanse na 3 punkty mają wyborną, bo zagrają z Arką która ostatnio gra bardzo słabo. Faworyt jest tylko jeden. Czy potwierdzą się mistrzowskie aspiracje?

Mój typ: 2



To teraz UWAGA niuńki dochodzimy do sedna sprawy.
1. Jakie są wasze typy odnośnie 22 kolejki?
2. Którzy piłkarze błysną w tej kolejce?
3. Czy Reprezentacja wpłynie na postawę naszych krajowych kadrowiczów?
4. Który mecz będzie największym widowiskiem? Który najmniej?
5. Które spotkanie najlepiej się zapowiadają pod względem kibicowskim?
6. Kto będzie gwiazdą kolejki?
7. Co myślicie o dzisiejszych wyrokach w sprawie korupcji.

To byłem ja Mateusz. Lofciam

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie są wasze typy odnośnie 22 kolejki?


Cracovia - Ruch Chorzów

Myślę, że Cracovia powalczy o zwycięstwo, mój typ 2-1.

Polonia Warszawa - Polonia Bytom

Skoro grają dwie Polonie to logiczny jest remis, stawiam na 0-0.

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław

Znając życie GKS odpuści to spotkanie, stawiam na wynik 0-1.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS

Ciekawe spotkanie. Jaga u siebie powinna wygrać. Mój typ 2-0.

Lech Poznań - Wisła Kraków

Lech wygra minimalnie 2-1.

Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk

Odra u siebie powinna dać sobie radę, będzie 2-0.

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Górnik wygra, nie ma innego wyjścia, ale to nie będzie łatwe spotkanie. Mój typ: 1-2.

Arka Gdynia - Legia Warszawa

Po ciężkim boju Legia zwycięży. Będzie 1-2.

Konto usunięte
Konto usunięte: Którzy piłkarze błysną w tej kolejce?


Zapewne na ustach całej Polski będzie Robert Lewandowski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Reprezentacja wpłynie na postawę naszych krajowych kadrowiczów?


Nie sądzę... mimo wszystko mecz z San Marino można było traktować jak trening.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który mecz będzie największym widowiskiem? Który najmniej?


Największe widowisko będzie w Poznaniu, najgorsze spotkanie w Warszawie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Które spotkanie najlepiej się zapowiadają pod względem kibicowskim?


Lech-Wisła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto będzie gwiazdą kolejki?


Robert Lewandowski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o dzisiejszych wyrokach w sprawie korupcji.


wszystko mi jedno i tak nigdy nie dojdą do prawdy.
gife
gife
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań - Wisła Kraków

spokojnie sobie oglądnę z 4ki..
zobaczymy, jak sobie poradzimy bez Rengifo i Murawskiego..
Liczę na wygraną, w końcu gramy o Majstra :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Cracovia - Ruch Chorzów

Życzę Pasom jak najlepiej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Arka Gdynia - Legia Warszawa

Liczę na niespodziankę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Reprezentacja wpłynie na postawę naszych krajowych kadrowiczów?

Co to ma do ligi? Repra gra na jesieni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Który mecz będzie największym widowiskiem? Który najmniej?

Dowiemy się tego po meczach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Które spotkanie najlepiej się zapowiadają pod względem kibicowskim?

Kibice Lecha będą chcięli się pokazać w TV z jak najlepszej strony. Jak wyjdzie, się okaże.
NeverMind1910
NeverMind1910
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to ma do ligi? Repra gra na jesieni.

Naprawdę jesteś aż tak upośledzony?

Konto usunięte
Konto usunięte: Kibice Lecha będą chcięli się pokazać w TV z jak najlepszej strony. Jak wyjdzie, się okaże.

Jak by nie wyszło i tak będą przechwałki..

A jeżeli chodzi o Ekstraklasę. Oddala się możliwość otrzymania licencji przez ŁKS i Polonie Bytom. Pierwsi mają ceglany stadion, który w każdej chwili może się rozpaść, grzyby na sufitach w szatni, wielkie długi zaś Polonia największe długi. Jednak znając życie oba kluby dostaną jak zwykle warunkową licencje. ŁKS zatuszuje swoje "Estadio da Gruz" pomaluje sufit w szatni i pożyczy pieniądze na stadion, jak co roku..

Ogólnie przydzielanie licencji jest zbędne. I tak kluby nie trzymają się norm, może degradacja wstrząśnie tymi klubami, czego nie życzę. Nie można budować klubu na każdy kolejny sezon, kompletny brak organizacji.
Polonia już rok temu licencji nie dostała, jednak pomogło odwołanie. Tym razem powinno być inaczej. Chcemy mieć porządną ligę, to potrzebne są też profesjonalne kluby.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  3 kwietnia 2009

Postaram się to opisać w kilku krótkich zdaniach.

Cracovia - Ruch Chorzów

Cracovia zagra u siebie ale zapewne drużyna z Chorzowa będzie chciała także ten mecz wygrać albo chociaż zremisować mój typ to 1:1

Polonia Warszawa - Polonia Bytom

Sądzę i chciałbym widzieć tu remis 0:0 lub wygraną Bytomskiej Polonii 0:1 ale zapewne skończy się 2:1 dla drużyny po drugiej stronie Warszawy.

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław

Remis 1:1

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS

Dobre spotkanie dwóch drużyn ze środka tabeli mój typ to 2:1

Lech Poznań - Wisła Kraków

Ciekawe spotkanie ale jakoś nie jestem przekonany że to spotkanie ma właśnie wygrać Lech sądzę że będzie dużo walki i nikt nie popełni błędu i będzie 0:0

Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk

Myślę że Odra wygra 1:0 ale chciałbym aby spadli ( bez obrazy dla kibiców ) dlatego mój typ to 1:3

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

2 Najsłabsze drużyny w lidze ?? sądzę że jednak wygra drużyna z Zabrza po dłuższym namyśle chciałbym aby zostali w lidze mój typ 0:2

Arka Gdynia - Legia Warszawa

Arka ostatnio gra słabo, Legia zresztą też stawiam na 1:1 chociaż chciałbym widzieć tutaj wynik 0:2

gife
gife
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę jesteś aż tak upośledzony?

jeśli jesteś bardziej inteligentny lub mniej upośledzony ode mnie to poprawniej zdania składaj..

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak by nie wyszło i tak będą przechwałki..

w dupie byłeś, gówno widziałeś ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie przydzielanie licencji jest zbędne. I tak kluby nie trzymają się norm, może degradacja wstrząśnie tymi klubami, czego nie życzę. Nie można budować klubu na każdy kolejny sezon, kompletny brak organizacji.

W pierwszej lidze też takich klubów jest mało:]
OncleShu
OncleShu
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w dupie byłeś, gówno widziałeś ;]


ja wiem że jakiś czas temu "układów nadszedł kres..." ale nie napinać się... przecież to fotka.pl, tu się nawet wstyd napinać
OncleShu
OncleShu
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cracovia - Ruch Chorzów 17:00


Pasy muszą ten mecz wygrać a że u siebie nie przegrały z Ruchem od 26 lat raczej stawia ich w roli faworytów. typ: 1

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15


mimo iż niemoc strzelecka w składzie stołecznej Polonii osiągnęła już apogeum, nie wierzę że goście urwą nam punkty. komplet zostaje na Konwiktorskiej. typ: 1

Konto usunięte
Konto usunięte: GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 20:00


Mecz o 6 punktów jeśli chodzi o puchary. Jeśli Śląsk tego nie wygra odpadnie od czołówki już chyba definitywnie. a moim zdaniem nie wygra. typ: 1X

Konto usunięte
Konto usunięte: Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 14:45


Jaga u siebie, rycerze wiosny w dołku finansowym (a szkoda). minimalne zwycięstwo gospodarzy. typ: 1

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00


muhahahaha, hit kolejki. Z jednej strony Lech u siebie jest zawsze mocny, z drugiej strony Wisła pokazała pazury w derbach Krakowa 2 tyg temu. ten mecz nie skończy się remisem typ: 1 2

Konto usunięte
Konto usunięte: Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk 14:45


cóż, w tym sezonie mit "twierdzy Wodzisław" padł jak długi ale wątpię by słaba Lechia była w stanie odebrać gospodarzom 3 punkty. typ: X

Konto usunięte
Konto usunięte: Arka Gdynia - Legia Warszawa 18:15


Cóż, Arka na 3 punkty raczej nie ma szans ale remis jest w jej zasięgu. typ: X2
Carlsb
Carlsb
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z utęsknieniem czekaliśmy na tą kolejkę przez dwa tygodnie.


oj bardzo ;] szczególnie że Canal + mam na miesiąc za darmo, więc zobaczę jak to jest być kibicem w kapciach, no i obejrze sobie mecze plus ten ich magazyn, Liga + chyba? ;] Bo jak wiadomo do Gdyni z Warszawy jedzie baaaaaaaaardzo mocno wyselekcjonowana ekipa ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Cracovia - Ruch Chorzów 17:00


jak dla mnie nudny mecz.. na remis ... kompletnie nie czuję tego meczu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Polonia Warszawa - Polonia Bytom 19:15


czyste 1 .. Polonia Warszawa musi wygrać,a u siebie nie zwykła oddawać punkty ( mecz z ŁKS-em uważam że hmm albo był wypadkiem przy pracy, albo jak niektórzy twierdzą nie był czysty..nie mnie oceniać)

Konto usunięte
Konto usunięte: GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 20:00


GKS u siebie jest silny, więc powinni wygrać ze Śląskiem, który jakby nie patrzeć jest rewelacją ligi;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 14:45


Jaga u siebie silna i powinna wygrać z ŁKS-em który jest na skraju bankructwa ( przynajmniej w tygodniu jeszcze był)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań - Wisła Kraków 17:00


oj tak..hit kolejki.. obejrze se w Canal+ a nie na tvp 2 , chociaż raz chcę zobajrzyć w spokoju profesjonalna transmisję;] zwycięstwo Lecha.. atmosfera, własny stadion, to sprawia że Lech pokona Wisłę..

Konto usunięte
Konto usunięte: Odra Wodzisław Śląski - Lechia Gdańsk 14:45


Kolejny mecz na remis i na 0:0 którego kompletnie nie czuję ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17:45


właśnie grają

Konto usunięte
Konto usunięte: Arka Gdynia - Legia Warszawa 18:15


hmm X2 .. obie drużyny w lekkim dołku.. ale stawiam X2 ... bo Legia pewnie zagra znowu tak jak nikt nie oczekuje i wygrają.. i Jasiu Urban znowu powie że wszystko gra i buczy .. ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Którzy piłkarze błysną w tej kolejce?


Frankowski i Lewandowski

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy Reprezentacja wpłynie na postawę naszych krajowych kadrowiczów?


uważam, że nie

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Który mecz będzie największym widowiskiem? Który najmniej?


Najciekawszym : Lech-Wisła

Najmniej ciekawym : Cracovia-Ruch oraz Odra-Lechia

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Które spotkanie najlepiej się zapowiadają pod względem kibicowskim?


Lech-Wisła

można by dodać Arka-Legia gdyby nie sytuacja z działaczami Legii i ograniczona liczba biletów dla Legii ( z wiadomych i niezależnych od Arkowców (kibiców) przyczyn)

Konto usunięte
Konto usunięte: 6. Kto będzie gwiazdą kolejki?


Lewandowski

Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Co myślicie o dzisiejszych wyrokach w sprawie korupcji.


2 poszło siedzieć reszta w zawieszeniu .. mało .. ale niech pracuja dalej prokuratorzy...

sorry za mało ambitne wypowiedzi ale zmęczony po pracy jestem .. ;] a to jeden z tematów na które chętnie się wypowiadam ;] jeden z niewielu normalnych

P.S. gife i fiffty - luz , obaj prezentujecie wysoki poziom, nie spinajcie się na siebie;] jest wiele innych postaci, które wymagają edukacji na tym forum;]
NeverMind1910
NeverMind1910
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli jesteś bardziej inteligentny lub mniej upośledzony ode mnie to poprawniej zdania składaj..

Z moją inteligencją wszystko jest ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: w dupie byłeś, gówno widziałeś ;]

Już ty mnie misiu nie pouczaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: W pierwszej lidze też takich klubów jest mało:]

A ta buzia na końcu każdej wypowiedzi to jakiś trendy fashion stajl?

Konto usunięte
Konto usunięte: oj bardzo ;] szczególnie że Canal + mam na miesiąc za darmo, więc zobaczę jak to jest być kibicem w kapciach, no i obejrze sobie mecze plus ten ich magazyn, Liga + chyba? ;] Bo jak wiadomo do Gdyni z Warszawy jedzie baaaaaaaaardzo mocno wyselekcjonowana ekipa ..

Ja mam mecz w Łodzi w.. Poniedziałek. Mam nadzieje, że się wyrobie :]. A ja magazyn jak zwykle na sopcaście.

Konto usunięte
Konto usunięte: sorry za mało ambitne wypowiedzi ale zmęczony po pracy jestem .. ;] a to jeden z tematów na które chętnie się wypowiadam ;] jeden z niewielu normalnych

W sumie któryś z was powinien go założyć uznałem, że raz was mogę zastąpić :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lewandowski

Konto usunięte
Konto usunięte: Robert Lewandowski.

Nazwisko się pokrywa. Może rzeczywiście coś z tego będzie. Byłoby słodko, nigdy nie przepadałem za Wisła.

Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. gife i fiffty - luz , obaj prezentujecie wysoki poziom

Hę, hę jednak jestem mundry :D

Konto usunięte
Konto usunięte: tóre wymagają edukacji na tym forum;]

Już mówiłem, że nadejdzie czas na Temat. Kto lubi Juventus? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Mecz o 6 punktów jeśli chodzi o puchary. Jeśli Śląsk tego nie wygra odpadnie od czołówki już chyba definitywnie. a moim zdaniem nie wygra. typ: 1X

Moim zdaniem żadna z tych drużyn w Pucharach nie zagra.
Carlsb
Carlsb
  3 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie któryś z was powinien go założyć uznałem, że raz was mogę zastąpić :)


oczywiście że możesz nas zastąpić, a nawet musisz :)

ja w tygodniu ciężko z forum.. piątki w domu po 17.. więc temat niech zakłada albo Ty, albo Dziku, albo Paxtakor bo robicie to świetnie ...no albo jakaś inna ogarnięta osoba.. ja w tygodniu nie zawsze mam czas ..
NeverMind1910
NeverMind1910
  3 kwietnia 2009

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Mecz Piasta po raz pierwszy odbył się w Gliwicach. Piast wygrał 1:0 i zapewnia sobie po cichu miejsce w Ekstraklasie, zaś Górnik zmierza coraz pewniej do spadku. Trochę mi szkoda, bo jednak kibicowsko Górnik to czołówka, a Piast żałosna nizina, podobnie jak Odra.

Widzicie jeszcze jakieś szanse Górnika? Jak ewentualnie będzie wyglądać kadra po spadku?

WueRZet
WueRZet
  3 kwietnia 2009

Górnik najprawdopodobniej spada z ligi. Jakiś plus ? Mam nadzieję, że niektórym dzięki temu przejdzie pomysł usadowienia Kasperczaka na fotelu selekcjonera kadry.

Więcej napisać nie mogę, bo dzień szalony, a jeszcze nie się nie skończył :and:

Mam nadzieję, że jutro coś uda mi się napisać o pozostałych spotkaniach, a przede wszystkim oddać typy w typerze :and:

NeverMind1910
NeverMind1910
  4 kwietnia 2009

Bełchatów wygrywa ze Śląskiem. To już druga porażka z rzędu zespołu z Wrocławia, drugie zwycięstwo gospodarzy. Dzięki 3 punktom Bełchatów wyprzedził w tabeli Śląsk i zajmuje obecnie 5 miejsce. Moim zdaniem układ tabeli się już nie zmieni, mowa tu o czołówce.
Wiele serca w poczynania Gieksy wniósł Dawid Nowak. Bez niego drużynie nie szło, znalazł się zastępca Garguły- Młody Mateusz Cetnarski, na którego siec zarzucił już Kolejorz.

Oglądałem tylko ostatni kwadrans spotkania. Było zacięte, zasłużona wygrana Bełchatowian. Spisywałem już ich na straty, ale podnieśli się z kolan. Zobaczymy jak długo podtrzymają wygraną serię.
Śląsk będzie budował drużynę pod kątem następnego sezonu. W Pucharach z pewnością nie zagrają, a latem dostaną pokaźną kwotę na transfery.

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  4 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzicie jeszcze jakieś szanse Górnika?


Szanse są zawsze do póki piłka w grze, ale teraz będzie bardzo ciężko :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ewentualnie będzie wyglądać kadra po spadku?


Przydał by się powiew świeżej krwi, ale w przypadku polskich klubów trudno cokolwiek prorokować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.