Gutek909
Gutek909
  10 marca 2010 (pierwszy post)

Zespoły biorące udział w tegorocznych MŚ :

McLaren
Mercedes
Red Bull
Ferrari
Williams
Renault
Force India
Toro Rosso
Lotus
Hispania Racing Team
BMW Sauber
Virgin

Terminarz :
GP Bahrajnu - 14 marca
GP Australii - 28 marca
GP Malezji - 4 kwietnia
GP Chin - 18 kwietnia
GP Hiszpanii - 9 maja
GP Monako - 23 maja
GP Turcji - 30 maja
GP Kanady - 13 czerwca
GP Europy (Walencja) - 27 czerwca
GP Wielkiej Brytanii - 11 lipca
GP Niemiec - 26 lipca
GP Węgier - 1 sierpnia
GP Belgii - 29 sierpnia
GP Włoch - 12 września
GP Singapuru - 26 września
GP Japonii - 3 października
GP Korei - 17 października
GP Abu Zabi - 31 października
GP Brazylii - 14 listopada

Q. Jak Waszym zdaniem spisze się Robert Kubica i jego nowy bolid ?
Q. Czy Schumacher może zamieszać w stawce ?
Q. Kto waszym faworytem ?

Temat pisałem na szybko, więc za błędy przepraszam. Pytań też mało, ale w sumie niepotrzebne.
Temat do ogólnej dyskusji o sezonie :)

podwiesić :ninja:

pawciuczort
pawciuczort
  14 listopada 2010

a KUB 5 zajebiaszczo rusek też dobrze pojechał chyba najlepiej w zakończonym się właśnie sezonie znów na przyszło czekać wiele , wiele miesięcy do nowego sezonu

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2010

Ta formula w ogole idzie sw jakims debilnym kierunku. TOry są robione chyba tylko pod to zeby ladnie wygladaly a ne zeby byla na nich walka i efektowna jazda. Moze niech im zrobia tor o szerokosci 30metrow, Niszczy sie takie tory jak stary Hockenheim a buduje takie cos na czym nie mozna obejzec walki i mozna popelniac bledy i jezdzic sobie po za torem.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  14 listopada 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: DLa mnie idiotyczne zachowanie Red Bulla bo powinni sprawic, zeby Webebr wygral, mialby wtedy bodaj tylko 2 czy 3 pkt straty do Alonso a tak bedzie miecwiecej i musi pokonac ALonso o minimum 2 pozycje jezeli wygra.Ale ja tam sie ciesze:)


:ziober2:

Renault dzisiaj pokazało Ferrari, że czasem sprawny umysł więcej znaczy niż lepszy samochód.
LowcaHanysow
LowcaHanysow
  14 listopada 2010

Ferrari to straszne lamusy.Ile oni popelnili bledow taktycznych w tym sezonie nie mowiac juz o poprzednim szok.Po Ferrari zostala tylko nazwa.
"Dziekowac" moga jedynie sobie kunktatorska taktyka,zachowawcza jazda byle kogos nie stuknac byle ktos mnie nie stuknal przyniosla "efekty"
Obudzili sie w reka w nocniku ale bylo juz za pozno.
Alonso pokazal jakim jest prostakiem pokazujac dziwne gesty ruskowi.JEstem mistrzem trzeba mnie puscic? heh smieszne

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 listopada 2010

1. Ferrari dało dupy na całej linii [*]
2. Mega szacun dla Pietrowa, kapitalna jazda.
3. Brawo Robert, swietny wyscig, pokazał klase.
4. Vettel mistrzem ... tak tak rezerwowy z BMW-Sauber, a Robert wciaz w tym samym miejscu ...
5. Ciekawy sezon.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2010

Dobiło mnie dzisiaj Ferrari;/ Juz nie pierwszy raz w tym sezonie zmieniali opony wiele wolniej od innych i zle trafiali ze zjazdami.

Nie ma sie z czego cieszyc, świśnki szwab mistrzem;/

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 listopada 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Dobiło mnie dzisiaj Ferrari;/ Juz nie pierwszy raz w tym sezonie zmieniali opony wiele wolniej od innych i zle trafiali ze zjazdami. Nie ma sie z czego cieszyc, świśnki szwab mistrzem;/


Maja pare miesiecy do przemyslen, ciezkiej pracy, po pierwsze niech za Masse przyjdzie Robert do Ferrari :rock:

Duet Alonso-Kubica - duet marzenie.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2010

Dziwie sie co jeszzc Massa tam robi. Caly sezon jezdzil strasznie mizernie. Praktycznie w ogole nie pomagal ALonso, odbierajac punkty najgrozniejszym rywalom. Niestety widac jak Polacy są cenieni. Znajac zycie Kubice przez 10 lat bedzie sie tak tułał po srednich zespołach. Gorsi kierowcy od niego jezdza w lepszych zespołach, mam an mysli chocby Hamiltona,Webera czy Masse.

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 listopada 2010

Widocznie kiepski z niego "towar marketingowy" :ziober2:

Czytalem tez ze od nowego sezonu jego zespol zmienia nazwe na Lotus-Renault, wkracza inwestor ze sporą kasą.
Moze w koncu jakis konkurencyjny bolid ? Tak czy siak, ja polaka widze we włoskiej stajni, tylko tam może wejść na szczyt.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 listopada 2010
LeonGrande
LeonGrande: 4. Vettel mistrzem ... tak tak rezerwowy z BMW-Sauber, a Robert wciaz w tym samym miejscu ...

to nie ma co tak pisac bo taiej formy red bulla nikt sie nie spodziewal jeszcze 2 sezony temu na pewno po prostu fart ze trafil do zespolu ktory zrobil taki progres i byl co by nie mowic bezkonkurencyjny
Ostatnie 2 sezony i zmiany przepisow zburzyly dotychczasowa hierarchie ciężko cokolwiek powiedzieć na temat który zespól w nastepnym sezonie będzie najlepszy.
NapoleonDynamite1
NapoleonDynamite1
  15 listopada 2010
joker4444
joker4444: to nie ma co tak pisac bo taiej formy red bulla nikt sie nie spodziewal jeszcze 2 sezony temu na pewno po prostu fart ze trafil do zespolu ktory zrobil taki progres i byl co by nie mowic bezkonkurencyjny Ostatnie 2 sezony i zmiany przepisow zburzyly dotychczasowa hierarchie ciężko cokolwiek powiedzieć na temat który zespól w nastepnym sezonie będzie najlepszy.

Ogólnie niczego nie dało się przewidzieć, nawet zaistnienie pewnych prawidłowości tylko potwierdzało chaos. Np. Ferrari, McLaren trzyma wysoki poziom, mimo zmian przepisów. Red Bull poszedł w górę, Brown Gp jeden sezon, potem co, Williams niby dobry, Force India powoli do przodu, Renault w miejscu, chaos chaos chaos.
Fakt, Vettel miał po prostu fart z transferem, trafił do zespołu, gdzie dobrzy zawodnicy nie chcieli iść i tak ostatni stali się pierwszymi.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 listopada 2010
joker4444
joker4444: to nie ma co tak pisac bo taiej formy red bulla nikt sie nie spodziewal jeszcze 2 sezony temu na pewno po prostu fart ze trafil do zespolu ktory zrobil taki progres i byl co by nie mowic bezkonkurencyjny Ostatnie 2 sezony i zmiany przepisow zburzyly dotychczasowa hierarchie ciężko cokolwiek powiedzieć na temat który zespól w nastepnym sezonie będzie najlepszy.

Po cichu licze ze w koncu Kubica trafi na swoj sezon i bedzie miec mocny bolid :and:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Force India

to raczej po koncowce poprzedniego znizka formy czy raczej w tym sezonie brak progresu

Konto usunięte
Konto usunięte: Brown Gp

okazalo sie ze honda sprzedala im znakomity bolid ktorego za bardzo rozwinac juz nie potrafili

Konto usunięte
Konto usunięte: Vettel miał po prostu fart z transferem, trafił do zespołu, gdzie dobrzy zawodnicy nie chcieli iść i tak ostatni stali się pierwszymi.

to sie zgodze

a podsumowujac sezon Alonso strasznym snobem i burakiem sie okazal :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Po cichu licze ze w koncu Kubica trafi na swoj sezon i bedzie miec mocny bolid

po cichu licze ze jednak pozostanie w renault może w końcu przynieśc sukcesy...czas pokaze

BTW
mam nadzieje ze dla widowiska wróca jeszcze do tankowania w trakcie wyscigu
evabiedrona87
evabiedrona87
  23 listopada 2010

czy wyjeżdżacie na takie imprezy ?? czy oglądacie tylko w tv - moj chłopak jest tak zafascynowany F1... ja tego nie do końca rozumiem, ale... ;) ostatnio powiedział, że ma zamiar jechać na Grand Prix Monaco z biurem funclub (podaje link o co mu chodzi http://www.funclub.pl/oferty/grand-prix-monaco-f1_funclubpl-lato_2400.html ) ciekawe jakie bedzie miał wrażenia po tym wyezdzie ale dam Wam zdam Wam oczywiście relacje na ten temat - on jest caly podekscytowany i już nie może się doczekac.... ;p

Marble287
Marble287
  24 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wyjeżdżacie na takie imprezy ?? czy oglądacie tylko w tv - moj chłopak jest tak zafascynowany F1... ja tego nie do końca rozumiem, ale... ;) ostatnio powiedział, że ma zamiar jechać na Grand Prix Monaco z biurem funclub (podaje link o co mu chodzi http://www.funclub.pl/oferty/grand-prix-monaco-f1_funclubpl-lato_2400.html ) ciekawe jakie bedzie miał wrażenia po tym wyezdzie ale dam Wam zdam Wam oczywiście relacje na ten temat - on jest caly podekscytowany i już nie może się doczekac.... ;p

Powinien byc zadowolony kuzyn byl z nimi na wyjezdzie na GP w Barcelonie i mowi ze bylo bardzo fajnie - wszystko podane na tacy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.