Baton26
Baton26
  31 marca 2009 (pierwszy post)

Ja myślę ,że San Marino wygra 1-0 i Leo wywalą z kadry w końcu !!!

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  31 marca 2009

Polska wygra gładko i wysoko...
Nasi zawodnicy będą chcieli pokazać wszystkim, że jednak nie są takimi nieudacznikami jak to wyglądało w meczu z Irlandią Północną.
Moim zdaniem szansę powinni dostać niektórzy zmiennicy, raczej na pewno wystąpią Fabiański i Wojtkowiak. Moim zdaniem powinien w pierwszym składzie wybiec też Adam Kokoszka wspierany przez Bartosza Bosackiego. Na lewej obronie Jakub Wilk.
W pomocy na środku Trałka z Lewandowskim, po bokach Błaszczykowski i Krzynówek (z lewej strony praktycznie nie ma planu manewru), w ataku dwójka Saganowski, Jeleń (ewentualnie wysoki Sosin).
Przede wszystkim ze składu powinien wylecieć Roger "mig mig" Guerreiro.
Dariusz Dudka też nie zaimponował w pierwszym meczu, Michał Żewłakow grał słabo, już nie mówiąc o Bandrowskim czy Wawrzyniaku. Wasilewski pauzuje za kartki...
Może Leo zdecyduje się na wystawienie Rafała Boguskiego.
Co do piłkarzy z San Marino to są to zwykli kelnerzy, którzy przyjadą się bronić i jeśli tylko szybko strzelimy im parę goli to powinno być dobrze.

7-0 taki wynik obstawiam w jutrzejszym spotkaniu.

Baton26
Baton26
  31 marca 2009

Szkoda ,że Boruca odesłał Leo do domu ;/ Powinien mu dać szansę w meczu z San Marino...ile nam razy już Artur ratował tyłek??? Np: z Austrią na Euro 2008,z Niemcami...
Leo w ogóle nie myśli Dudka w klubie gra na Lewej Obronie ,a wystawił go w środku...Wawrzyniak mógł w środku zagrać...i nie wiem dlaczego Bandrowski grał ..on się w ogóle nie nadaje,Trałka siedział na ławie a jest od niego 10 razy lepszy...

Baton26
Baton26
  31 marca 2009
Mecze Polski z San Marino:

28.04.1993 Łódź, eliminacje MŚ 1994
Polska - San Marino 1:0 (0:0)

19.05.1993 Serravalle, eliminacje MŚ 1994
San Marino - Polska 0:3 (0:0)

07.09.2002 Serravalle, eliminacje ME 2004
San Marino - Polska 0:2 (0:0)

02.04.2003 Ostrowiec Św., eliminacje ME 2004
Polska - San Marino 5:0 (2:0)

10.09.2008 Serravalle, eliminacje MŚ 2010
San Marino - Polska 0:2 (0:1)
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda ,że Boruca odesłał Leo do domu ;/ Powinien mu dać szansę w meczu z San Marino...ile nam razy już Artur ratował tyłek??? Np: z Austrią na Euro 2008,z Niemcami...


dobrze, że go wysłał do domu, Artur powinien odpocząć, na pewno niepotrzebny jest mu teraz przyjazd do Polski na mecz w którym i tak by nie miał nic do roboty i narażanie go na mnóstwo obelg pod swoim adresem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Leo w ogóle nie myśli Dudka w klubie gra na Lewej Obronie ,a wystawił go w środku...Wawrzyniak mógł w środku zagrać...


Dudka sam mówi, ze nie lubi grać na lewej obronie, wręcz nie chce, w klubie tak gra, bo dwóch podstawowych lewych obrońców jest kontuzjowanych.
Co do Wawrzyniaka to on jest totalnym zapchajdziurą, a na środku powinien zacząć Bosacki.

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie wiem dlaczego Bandrowski grał ..on się w ogóle nie nadaje,Trałka siedział na ławie a jest od niego 10 razy lepszy...


Bandrowski wcale nie jest taki słaby, problemem jest to, że ostatnio jest bez formy. Trałka może mógłby zagrać odrobinę lepiej, ale to by nie zbawiło naszej kadry.
W meczu z Ulsterami zabrakło nam przede wszystkim rozgrywającego.
Roger się nie nadaje.
koraspl
koraspl
  31 marca 2009

Kto by nie gral to i tak wygramy.Wiec dyskusja nad skladem i wynikiem w tym spotkaniu jest raczej zbedna

NeverMind1910
NeverMind1910
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę ,że San Marino wygra 1-0 i Leo wywalą z kadry w końcu !!!

Ambitny temat.
Ja zrobiłbym to trochę inaczej, ale jeżeli jest nadal nie zamknięty to się wypowiem.

Widzę wynik 0:3.
Jesteśmy w dołku, ważny będzie pierwszy kwadrans. Mam nadzieje, że tym razem zagramy dwoma napastnikami a w tej roli Jelen-Lewandowski. Po przerwie oczekuje wejścia Saganowskiego i Błaszczykowskiego

Skład powinien wyglądac tak:
Załuska
Wojtkowiak,Dudka, Zewłakow (?), Wawrzyniak
Smolarek, M.Lewandowski, Boguski, Krzynówek
Lewandowski, Jeleń

W przypadku kontuzji Żewłakowa, zagra Kokoszka.
Jednak to moje widzi mi się..

Konto usunięte
Konto usunięte: Może Leo zdecyduje się na wystawienie Rafała Boguskiego.

Ja bym go widział jako środkowego ofensywnego pomocnika.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda ,że Boruca odesłał Leo do domu ;/ Powinien mu dać szansę w meczu z San Marino...ile nam razy już Artur ratował tyłek??? Np: z Austrią na Euro 2008,z Niemcami...

Myślę, że sam by nie chciałby grac.. Boi się kompromitacji. Słusznie, niech odpocznie

Konto usunięte
Konto usunięte: a na środku powinien zacząć Bosacki.

Nie, proszę nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Roger się nie nadaje.

Nadaje się. Ma dobry przegląd pola i prostopadłe podania. Jednak nie stara się, jest źle przygotowany, mało biega a jeżeli już to bardzo wolno. Stara szkółka ofensywnych pomocników.
Baton26
Baton26
  31 marca 2009

Dudka w klubie gra na lewej obronie i bramki strzela ,asystuje!!! A u nas w kadrze na środku nic nie zagrał...Żewłakow tak samo tyle lat gra w piłkę i nie wie ,że nie podaję się bramkarzowi w środek bramki!!! Ta piłka powinna być podana do boku zapewne Boruc bez problemu by ją wybił...

Baton26
Baton26
  31 marca 2009

Skład powinien wyglądac tak:
Załuska
Wojtkowiak,Dudka, Zewłakow (?), Wawrzyniak
Smolarek, M.Lewandowski, Boguski, Krzynówek
Lewandowski, Jeleń

Smolarka na trybuny bo słaby w rezerwach Boltonu gra...Żewłakowa na ławe ,a za niego Kokoszka,dałbym pograć Trałce zobaczymy co pokaże...

Baton26
Baton26
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto by nie gral to i tak wygramy.Wiec dyskusja nad skladem i wynikiem w tym spotkaniu jest raczej zbedna


sam się zamknij!!! Nie każdy musi się wypowiadać na ten temat...
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  31 marca 2009

2:0 typuje oba gole padną w 2 połowie i mecz nie będzie na najwyższym poziomie.

OncleShu
OncleShu
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sam się zamknij!!!


wypuść powietrze synek, szkoda zdrowia...

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska - San Marino


Jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo powinien zakończyć się wpiciem na pal co najmniej połowy składu...
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo powinien zakończyć się wpiciem na pal co najmniej połowy składu...

Dokładnie... o ile totalną wtopę z Irlandią Płn. można nazwać brakiem ambicji i zaangażowania o tyle stratę punktów z San Marino będzie można nazwać... nie będzie można nazwać
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  31 marca 2009

Minimum 4:0, inaczej potwierdzą, że są patałachami a nie grajkami.

nOxChodzxTuxKotQ
nOxChodzxTuxKotQ
  31 marca 2009

Nie będę typować :ninja: :zonk:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.