Baton26
Baton26
  31 marca 2009 (pierwszy post)

Ja myślę ,że San Marino wygra 1-0 i Leo wywalą z kadry w końcu !!!

koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009

Wygramy te eliminacje...ostatni mecz ze SLowacja zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie

koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009

Na 23:30 Lato przewidzial jakas konferencje prasowa.Wiec albo bedzie totalne poparcie dla pracy Leo albo cos w tym stylu albo podziekowanie za prace...

mrafal88
mrafal88
  1 kwietnia 2009

Co z tego ze wygrali 10-0 z jedną z najsłabszych drużyn świata (wg rankingu) ja wiem że wiekszośc kibiców jest zachwycona - jak ta nasza drużyna potrafi pięknie grac. Najbardziej mnie wkurzaja własnie tacy ludzie którzy po meczu z Irlandia mocno krytykowali, a dziś twierdza ze Polska może zostać nawet mistrzem swiata :D Ja zawsze powtarzam niezależnie z kim wygrywaja czy z słaba drużyna czy mocna (to tylko była Portugalia i Czechy) ze POLACY NIE POTRAFIA GRAĆ W PIŁKE !!!! (ale jak najbardziej kibicuje, i zycze zwyciestw)

WueRZet
WueRZet
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zawsze powtarzam niezależnie z kim wygrywaja czy z słaba drużyna czy mocna (to tylko była Portugalia i Czechy) ze POLACY NIE POTRAFIA GRAĆ W PIŁKE !!!! (ale jak najbardziej kibicuje, i zycze zwyciestw)

Co tylko pokazuje, że prawdziwy z Ciebie pro znawca, oraz specjalista wszelaki do piłki :)

Nie różnisz się niczym od tych których krytykujesz.
smencik
smencik
  1 kwietnia 2009

Boliwia - Argentyna 6:1 :szok2: To jest chyba prima aprilis :jezyk2:

koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: POLACY NIE POTRAFIA GRAĆ W PIŁKE !!!!

To kto wedlug Ciebie potrafi??
Brazylia ktora gra lipe czy Argentyna ktora dostaje baty w tej chwili???
mrafal88
mrafal88
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie różnisz się niczym od tych których krytykujesz.

gdybym sie nie rożnił od tych kibicow co wsponialem to nie pisałbym tego tekstu :P chyba logiczne, zle intepretujesz lub nie wiesz o co mi chodzi...
WueRZet
WueRZet
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brazylia ktora gra lipe czy Argentyna ktora dostaje baty w tej chwili???

A jakiego zespołu plakaty są teraz najczęściej w Bravo Sport ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym sie nie rożnił od tych kibicow co wsponialem to nie pisałbym tego tekstu :P chyba logiczne, zle intepretujesz lub nie wiesz o co mi chodzi...

Dobra napiszę wprost.

Jesteś w swoim rozumowaniu tak samo śmieszny, jak te chorągiewki o których wspominasz. Chociaż ich jeszcze rozumiem. Zespół gra słabo to trzeba zrugać, osiąga niezły wynik można się cieszyć. Ale Ty ? Dla Ciebie to czy Polska wygra z Brazylią 5:0, czy zdobędzie tytuł na mistrzowskiej imprezie jest nieważne. Gdyż Oni "nie potrafią grać". Kibice z kilku niezłych, europejskich piłkarsko krajów chcieliby mieć drużynę, która grała w 3 kolejnych wielkich piłkarskich imprezach.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakiego zespołu plakaty są teraz najczęściej w Bravo Sport ?

Barcelony :ssh: :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co z tego ze wygrali 10-0 z jedną z najsłabszych drużyn świata

Wicemistrzowie Europy pokonali San Marino tylko trzema bramkami więcej...
koraspl
koraspl
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakiego zespołu plakaty są teraz najczęściej w Bravo Sport ?

San Marino ??? :ziober2:
mrafal88
mrafal88
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie to czy Polska wygra z Brazylią 5:0, czy zdobędzie tytuł na mistrzowskiej imprezie

Bardzo, ale to bardzo watpliwa ta wygrana z Brazylia i tytuł na pewno nie w najbliższych latach, no ale kto wie co bedzie za x lat, jednak w najbliższym okresie jest to niemożliwe

No dobra załóżmy że jakims cudem dostana sie w 2010 na MŚ i jak myślisz co pokażą ?Bo mi sie wydaje ze to samo co na trzech poprzednich mistrzostwach, i dlatego moje zdanie jest takie ze ci piłkarze nie potrafia grać(to jest własnie to ze widzialem ich wyczyny na 3mistrzostwach i wiadomo czego mozna sie spodziwać)
mrafal88
mrafal88
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wicemistrzowie Europy pokonali San Marino tylko trzema bramkami więcej...

No to na pewno znaczy ze nasza reprezentacja jest prawie taka dobra jak wicemistrzowie europy :D posługujać sie tym tokiem myslenia to bym stwierdzil ze wicemistrzowie europy wygrali by z nami 3-0 (róznica miedzy 13 a 10)
koraspl
koraspl
  2 kwietnia 2009

Z moich obliczen wynika ze 3 wygrane czyli 9 pkt powinno dac nam pewne drugie miejsce w grupie oraz pewne w 100% miejsce w meczach barazowych.Najbardziej interesowac nas powinna grupa 9 gdzie jest 5 druzyn.Obecnie na drugim miesjcu plasuje sie Szkocja z zaledwie 7 pkt w 5 meczach.Do zdobycia maja jeszcze 9 pkt.Niech nawet wygraja wszystko do konca co w sumie jest malo prawdopodobne(Norwegia-w,Macedonia-d,Holandia-d) beda mieli 16 pkt minus zdobycz z ostatnim zespolem i tu powinnismy trzymac kciuki za Islandie aby zajela ostatnie miejsce co bedzie oznaczlo koniec dla Szkocji.Jedyna niewiadoma pozostaje druzyna ktora zajmie ostatni miejsce w grupie 9 i ilosc punktow do odjecia Szkotom.Mysle ze z taka dyspozysja Szkocja raczej nie wygra ostatnich 3 meczy wiec wszystkie dywagacje beda zbedne.Cztery nasze wygrane powinny dac nam awans przy czym SLowacja musi przynajmniej stracic dwa punkty w meczach poprzedzajacych masze spokanie ze Slowacja.Graja z Czechami-d,San Marino-d,SLowenia-d.

koraspl
koraspl
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z moich obliczen wynika ze 3 wygrane czyli 9 pkt powinno dac nam pewne drugie miejsce w grupie

Tu moze przesadzilem ale bardzo prawdopodobne...
krzychu7818
krzychu7818
  2 kwietnia 2009

bójka zawodników w meczu Ekwador- Paragwaj :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.