Baton26
Baton26
  31 marca 2009 (pierwszy post)

Ja myślę ,że San Marino wygra 1-0 i Leo wywalą z kadry w końcu !!!

koraspl
koraspl
  2 kwietnia 2009

Sorry za tyle postow pod rzad ale decydujacym spotkaniem w naszej grupie bedzie spotkanie SLowacja-Czechy gdyby tu padl remis to jestesmy jedna noga na Mundialu(oczywiscie zakladajac wygrane naszej kadry)...

niemampojecia1
niemampojecia1
  2 kwietnia 2009

Bylem blisko ;] pomylilem sie tylko o 5 bramek:P fajnie dzis gralismy szkoda,ze przeciwnik nie byl bardziej wymagajacy...

DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  2 kwietnia 2009

Trafił ktoś wynik :D?? ja sądziłem że więcej niż 5:0 to nie będzie ale po wczorajszej grze to San Marino jedynie by miało szanse z drużyną 3 ligową w naszym kraju.

zyskowski111
Posty: 66 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
zyskowski111
  2 kwietnia 2009

wyszło 10-0 !!!

15CruelAngel15
15CruelAngel15
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę ,że San Marino wygra 1-0 i Leo wywalą z kadry w końcu !!!

To żeś wymyślił i trafił jak kulą w płot:crylol:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 kwietnia 2009

Z perspektywy takich Portugalczyków sytuacja Polski w grupie jest hmm... swietna :D

Freddie2007
Freddie2007
  2 kwietnia 2009

Leo powinien dziekowac Bogu ze po takiej kompromitacji tak sie ulozyl kalendarz ze akurat byl mecz z San Marino bo z nimi to i by nasza fotkowa druzyna wygrala, gdybysmy grali np. ze Słowacja mysle ze bysmy przegrali i Don Leo baj baj:bye:
Ogolnie rzecz biorac mamy nienajgorsza sytuacje w grupie i jest duza szansa na awans trzeba tylko za duzo sie nie lenic w wakacje i ciezko pracowac:tak:

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009

Gdzie mogę znaleźć skrót z meczu?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 kwietnia 2009
Polska vs San Marino
Jakość słaba ale to tylko youtube (filmik umieszczony na jakiejś stronce)...
thomas893
thomas893
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra załóżmy że jakims cudem dostana sie w 2010 na MŚ i jak myślisz co pokażą ?Bo mi sie wydaje ze to samo co na trzech poprzednich mistrzostwach, i dlatego moje zdanie jest takie ze ci piłkarze nie potrafia grać(to jest własnie to ze widzialem ich wyczyny na 3mistrzostwach i wiadomo czego mozna sie spodziwać)

:crylol: to się uśmiałem.
fakt, że znajdują się wśród 32 najlepszych drużyn świata (chodzi mi o udział w MŚ) chyba jednak udowadnia, że potrafią grać w piłkę :woot:
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska vs San Marino Jakość słaba ale to tylko youtube (filmik umieszczony na jakiejś stronce)...

Dziękuje

Konto usunięte
Konto usunięte: bo z nimi to i by nasza fotkowa druzyna wygrala

A kto w niej gra?:>

zyskowski111
zyskowski111: wyszło 10-0 !!!

Rządzisz.

A co do meczu. Cieszy wynik, sytuacja w grupie mniej.. Miałem nadzieję, że po meczu zwolniony zostanie Benhakker. Jestem ciekaw co im powiedział przed meczem, że zagrali o jego holenderski tyłek. Kto wie, może poczęstował ich ciastkami z haszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: San Marino jedynie by miało szanse z drużyną 3 ligową w naszym kraju.

Kto wie.. Uważam, że Odra Wodzisław pocisnęłaby im trójkę.
ugryzmniewszyje
ugryzmniewszyje
  2 kwietnia 2009

kurde, 10:0 ? jak mi to dzisiaj powiedzieli to nie mogłam uwierzyć! :D Prima Aprilis chyba :D

Baton26
Baton26
  2 kwietnia 2009

Nom brawo 10-0 ...

egzekutor90goI
egzekutor90goI
  2 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nom


jak ja nienawidzę tego słowa :ninja:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  3 kwietnia 2009

Wiem że nie na temat ale niech ktoś zrobi temat bo dziś rusza nasza kochana Polska Ekstraklasa :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.