Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Kogo uważacie za najlepszego piłkarza Polskiego tylko tych co dawniej grali bo obecnych niema co porównywać:P Był Lubański,Smolarek,Gorgoń,Boniek,Lato a ja uważam że Kaziu Deyna był najlepszy..on był genialny,w jego życiu było wszystko wzloty,upadki,kobiety,alkohol,zdrada i Legia:) na śląsku go nienawidzili nawet gdy strzelał bramke Portugali dającom nam awans wygwizdali go:( miał charakter,dla mnie lepszego piłkarza polskiego niebyło i niebędzie jak narazie.. e(L)o

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2009

I tak widać, że jesteś kibicem Legii:)

Ja bym napisał, że Lato jako piłkarz. Nic więcej nie dodam, bo nie lubie go jako prezesa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  28 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I tak widać, że jesteś kibicem Legii:) Ja bym napisał, że Lato jako piłkarz. Nic więcej nie dodam, bo nie lubie go jako prezesa.


Legia do tego nic niema,ale nieukrywam że za Legia obstaje... a Lato? hmm.. niemam szacunku do niego..
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 grudnia 2009

W historii polskiej piłki nie było tak inteligentnego i swietnego rozgrywajacego jak Deyna( oczywiscie inne czasy) Gdyby patrzeć na czas przez który gracz był swietny i na topie to Lato nie ma sobie równych ale dla mnie Deyna był najlepszy.

Donald WHO YOU?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2009
Miwik88
Miwik88: niemam szacunku do niego..

Zupełnie jak ja.
Wiec wole podbić Deyne:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  28 grudnia 2009

Kazimierz Deyna:tak: Szkoda, że za czasów świetności naszej piłki tak ciężko było się chłopakom wyrwać do porządnych klubów, bo należało im się to.

Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  28 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wiec wole podbić Deyne


"Deyna Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz" hehe:)
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009

Kazik Deyna, Zbigniew Boniek

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 grudnia 2009
Miwik88
Miwik88: Kaziu Deyna był najlepszy..on był genialny,w jego życiu było wszystko wzloty,upadki,kobiety,alkohol,zdrada i Legia:)

no i najważniejsze jako jedyny polski piłkarz grał w jednej drużynie z takimi gwiazdami jak
Pele, Bobby Moore, Osvaldo Ardiles , John Wark :tak:

więc w sumie potwierdzę że Deyna

chociaż Andrzej Szarmach, umiał włożyć tam głowe gdzie inni boja się włożyć nogę. :mrgreen: -- jak mawiał Ciszewski

a z tych których sam pamiętam .. to od dziecka idolem moim był Andrzej Juskowiak
Do dzis mam jeszcze koszulkę Polski z jego Nazwiskiem :)
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  28 grudnia 2009
Miwik88
Miwik88: Kogo uważacie za najlepszego piłkarza Polskiego tylko tych co dawniej grali bo obecnych niema co porównywać:P

Deyna, Maciej Belina.
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Belina.

kto to ? :>
HardcoreProject
HardcoreProject
  28 grudnia 2009

Gerard Cieslik, Ernest Wilimowski

kuba92762
kuba92762
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto to ? :>

Dawny zawodnik Stali Stocznia Szczecin.
Napastnik, wrozono mu gre w kadrze, mial isc grac za granice, ale niestety komuna mu na to nie pozwolila.Szczerze, nie widzialem jak gral, ale gazet duzo czytalem, sluchalem wiarygodnych zrodel...Niestety kontuzja nie pozwolila mu isc za granice i skonczyla jego kariere dozywotnio:)
Wiem, dziwnie oceniac nie widzac jak gral, ale odkopalem pare zrodel, miedzy innymi zeszyty ojca tego pana i naprawde jestem pod wrazeniem.
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawny zawodnik Stali Stocznia Szczecin.

mhm :]
szczerze, pierwsze o nim słyszę.. Pewnie wielu było takich zawodników w Polsce, którym wróżono wielkie kariery i nic z tego nie wyszło przez kontuzje, choćby Marek Citko.
kuba92762
kuba92762
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze, pierwsze o nim słyszę.. Pewnie wielu było takich zawodników w Polsce, którym wróżono wielkie kariery i nic z tego nie wyszło przez kontuzje, choćby Marek Citko.

I nie tylko, chocby komuna to wykluczala, z tego co mi opowiadano.Skonczyla sie i odrazu skorzystali na tym chociazby Kowalczyk...Gdy sie skonczyla Belina juz mial po karierze...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.