Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako że zbliża się styczeń to otwiera się zimowe okienko transferowe.
Z najnowszych wiadomosci wynika że Goran Pandev który nie dawno rozwiazal kontrakt z Lazio przejdzie do Interu za darmo jako ze jest wolnym zawodnikiem.
O zmianie mysli rowniez inny gracz Lazio Kolarov,lewy obronca ktory ma znakomity strzal i jest bardzo szybki.O niego niby stara sie Inter i Bayern.Cordoba ma przejsc do Manchesteru City dlatego Inter szykuje zakup tego gracza.

Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.
Rafinha ma odejsc do Juve choc Juve nie chce placic Schalke 12 mln euro.
Donovan przeszedl,zostal wypozyczony Donovan.

Co myslicie na temat tych transferow i jakie przewidujecie kolejne? Pozdro

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  6 stycznia 2010

Przypnie ktos temat.Transfery nie moga zniknac na ten czas kurde::mrgreen::
Prosze tak.Stankevicius przeszedl do Sevilli.Niespodziewalem sie.Co do Hiddinka to media pisza glupoty ze Ferra ra uratowal sobie posade po jednym meczu

egze
egze
  7 stycznia 2010

Wypożyczenie Dawida Janczyka do Lokeren zostało przedłużone do końca sezonu. Wydaje się to być bardzo dobrą wiadomością dla odzyskującego w Belgii formę polskiego napastnika.

Patrick Vieira już niedługo powinien zawitać w Manchesterze, gdzie w barwach Cityzens ma zamiar odbudować swą formę na tyle, by latem być filarem swojej reprezentacji podczas MŚ.

Hiszpańskie media donoszą jakoby Arsenal był w stanie sprzedać do Realu Fabregasa, pod warunkiem, że częścią rozliczenia byłby Gonzalo Higuain. Real zdecydowanie chętniej pozbył by się niechcianego od dłuższego czasu Rafaela van der Vaarta.

Korona Kielce sprowadziła aż 4 nowych piłkarzy, są to byli zawodnicy Dolcanu Ząbki - Maciej Tataj i Grzegorz Lech, wypożyczony z Legii Artur Jędrzejczyk oraz wykupiony z GKP Gorzów Łukasz Maliszewski.

David Beckham zaliczył udany powrót do drużyny AC Milan. Mediolańczycy ograli aż 5-2 Genoę.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  7 stycznia 2010

Jak podaje jedna z Niemieckich stron o tematyce sportowej Franck Ribery wraca do Galatasaray. Powodem tej decyzji miała być frustracją gracza którą wywołały codzienne plotki na temat przejścia francuza do Manchesteru, Barcy czy innego Realu. Zawodnik chcąc uciąć wszelkie spekulacje postanowił, że od nowego sezonu zasili zespół z Turcji. Kwoty transferu nie ujawniono, ale spekuluje się o ok 30 mln ojro rozłożonych na 9-letnie raty.

thomas893
thomas893
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Źle coś napisałam ? ;x

darzę taką samą sympatią jak Ty naszych zachodnich sąsiadów :ziober2:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak podaje jedna z Niemieckich stron o tematyce sportowej Franck Ribery wraca do Galatasaray. Powodem tej decyzji miała być frustracją gracza którą wywołały codzienne plotki na temat przejścia francuza do Manchesteru, Barcy czy innego Realu. Zawodnik chcąc uciąć wszelkie spekulacje postanowił, że od nowego sezonu zasili zespół z Turcji. Kwoty transferu nie ujawniono, ale spekuluje się o ok 30 mln ojro rozłożonych na 9-letnie raty.

ładny żart :lol2:
Gutek909
Gutek909
  7 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak podaje jedna z Niemieckich stron o tematyce sportowej Franck Ribery wraca do Galatasaray. Powodem tej decyzji miała być frustracją gracza którą wywołały codzienne plotki na temat przejścia francuza do Manchesteru, Barcy czy innego Realu. Zawodnik chcąc uciąć wszelkie spekulacje postanowił, że od nowego sezonu zasili zespół z Turcji. Kwoty transferu nie ujawniono, ale spekuluje się o ok 30 mln ojro rozłożonych na 9-letnie raty.

dobry masz humor widzę :D
DarekLosu
DarekLosu
  7 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak podaje jedna z Niemieckich stron o tematyce sportowej Franck Ribery wraca do Galatasaray. Powodem tej decyzji miała być frustracją gracza którą wywołały codzienne plotki na temat przejścia francuza do Manchesteru, Barcy czy innego Realu. Zawodnik chcąc uciąć wszelkie spekulacje postanowił, że od nowego sezonu zasili zespół z Turcji. Kwoty transferu nie ujawniono, ale spekuluje się o ok 30 mln ojro rozłożonych na 9-letnie raty.

Powinien być ban za takie głupie żarty:>
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2010

Nie mam czasu nawet popisać;/
Rypana praca:lol:

Poza tematem:) Już demoty nas mają:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2010

ehhh :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

jonassteur
jonassteur
  7 stycznia 2010

Co do Ibisza, chodzą słuchy, że zaczął przygotowania do walki w KSW z Pudzianem:



Nie no, taki mały żarcik. Śmieję się z tego, bo strasznie medialne zrobiły się ostatnio mieszane sztuki walki, którymi się interesuje.

Wracając do tematu - dobrze, że Vieira przechodzi do Anglii. Jest znanym piłkarzem, a u Mourinho nie miał szans na regularne występy. Powinien się odnaleźć w Anglli, jest doświadczonym piłkarzem i myślę, że będzie tam często występował z racji tego, że to przecież Mancini ściągnął go do Interu. Ciekawe kto będzie następnym nowym piłkarzem tego arabskiego klubu, hehehe. Niedługo prześcigną uwielbianych na całym świecie "Czerwonych Diabłów".

19MiSka08
19MiSka08
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: darzę taką samą sympatią jak Ty naszych zachodnich sąsiadów

Noi prawidłowo. Poznałam ich naturę przez te 3 miesiące i wracać tam nie chcę :lol2:
Gutek909
Gutek909
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Poznałam ich naturę przez te 3 miesiące i wracać tam nie chcę

a ja wręcz przeciwnie :D
poznałem się na obcokrajowcach, którzy w Niemczech mieszkają, frajerzy i tyle :P
ale sami Niemcy bardzo uprzejmi są :] i chętnie tam wrócę do pracy, a szczególnie do tego miasta gdzie byłem :D
19MiSka08
19MiSka08
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja wręcz przeciwnie :D poznałem się na obcokrajowcach, którzy w Niemczech mieszkają, frajerzy i tyle :P ale sami Niemcy bardzo uprzejmi są :] i chętnie tam wrócę do pracy, a szczególnie do tego miasta gdzie byłem :D

No ja Tobie powiem, że u Włochów pracowałam ze szwabem po 50-tce. Taki debil...na psyche mi co chwile jeździł. A że ja sobie w kasze nie dałam dmuchać to i wypłate miałam mniejszą od koleżanek xD Tylko dlatego, że potrafiłam temu typowi tak pojechać xD. Przecież nie będzie mi Polski ciul obrażał. Także wrócić już tam nie wrócę :D
Gutek909
Gutek909
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie będzie mi Polski ciul obrażał.

ja się z tym na szczęście nie spotkałem, bo też bym nie wytrzymał :D
19MiSka08
19MiSka08
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się z tym na szczęście nie spotkałem, bo też bym nie wytrzymał :D

No właśnie. Miałam tragedię z włochami. Nie mogłam się od nich odgonić :lol2:
Jakoś dałam radę xD
tibauld
tibauld
  9 stycznia 2010

Angielski Liverpool doszedł do porozumienia z moskiewskim Dynamo w sprawie transferu ukraińskiego napastnika Andrija Voronina, z tego co czytałem za niecałe 2 mln funtów ;)

Patrick Vieira ostatecznie został graczem Manchesteru City. Francuz podpisał umowę na pół roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.
33-letni piłkarz został na razie wypożyczony z Inter Mediolan. Jak się sprawdzi podpisze kontrakt na 1 rok. Do tego za Vieirę podobno ma przyjść Gokhan Inler z Udinese.

Obrońca Andrea Dossena opuścił Liverpool i popisał czteroletni kontrakt z Napoli. Wartość transferu wynosi 5,2 milionów euro.

Zgodnie z Il Corriere dello Sport Milan rozważa kupno napastnika West Ham United Alessandro Diamantiego. Piłkarz przybył do Anglii latem, wcześniej interesował się nim Inter. Jest alternatywą dla Antonio Cassano, którego bardzo chce Leonardo, co z tego wyniknie zobaczymy ;)
Na celowniku Milanu też jest David Luiz z Benfiki Lizbona, za którego chcą zapłacić 30 mln, ma być następcą wielkiego Paolo Maldiniego

Napastnikiem Jermaine'm Beckford'em zainteresowany jest Newcastle United, jest zawodnikiem Leeds i podobno za chwilkę przejdzie do nowego klubu

Corinthians oficjalnie przedstawił swój nowy nabytek, 36-letniego obrońcę Roberto Carlosa. Brazylijczyk przyszedł do drużyny z Sao Paolo z tureckiego Fenerbahce, w którym rozegrał trzy sezony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.