Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako że zbliża się styczeń to otwiera się zimowe okienko transferowe.
Z najnowszych wiadomosci wynika że Goran Pandev który nie dawno rozwiazal kontrakt z Lazio przejdzie do Interu za darmo jako ze jest wolnym zawodnikiem.
O zmianie mysli rowniez inny gracz Lazio Kolarov,lewy obronca ktory ma znakomity strzal i jest bardzo szybki.O niego niby stara sie Inter i Bayern.Cordoba ma przejsc do Manchesteru City dlatego Inter szykuje zakup tego gracza.

Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.
Rafinha ma odejsc do Juve choc Juve nie chce placic Schalke 12 mln euro.
Donovan przeszedl,zostal wypozyczony Donovan.

Co myslicie na temat tych transferow i jakie przewidujecie kolejne? Pozdro

egze
egze
  24 stycznia 2010
Eidur Gudjohnsen wraca do Premiership, do West Ham United.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 stycznia 2010

Rafinha prawdopodobnie trafi do Wolfsburga. :and:

egze
egze
  24 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Rafinha prawdopodobnie trafi do Wolfsburga.


Za to z klubem tym pewnie już niedługo po kolejnej kompromitującej porażce pożegna się trener -> Armin Veh.
WueRZet
WueRZet
  28 stycznia 2010

Lech Poznań szuka napastnika. W najbliższym czasie okaże się kto z trójki Sebastian Olszar, Michał Janota, Jan Novak wzmocni kadrę Kolejorza.

egze
egze
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lech Poznań szuka napastnika. W najbliższym czasie okaże się kto z trójki Sebastian Olszar, Michał Janota, Jan Novak wzmocni kadrę Kolejorza.


Nie wiem czy Olszar i Janota w tej chwili byliby rzeczywistymi wzmocnieniami dla takiego klubu jak Lech, raczej tylko uzupełnieniem kadry.
Novak natomiast zapowiada się ciekawie. Pytanie tylko czy Lecha stać na tego piłkarza, nawet zakładając, że Koszyce stoją na progu bankructwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Tak jak na Białorusi, w Polsce także chcę zostać królem strzelców - mówi nowy napastnik Jagiellonii Białystok Maycon w wywiadzie dla "Super Expressu". - W tym sezonie już nie dam rady, bo została tylko połówka, ale mam na to sporo czasu, bo z Jagiellonią podpisałem kontrakt na 4 lata - mówi Brazylijczyk. - Moimi atutami są szybkość i łatwość wygrywania pojedynków jeden na jeden - lubię przedryblować 2-3 rywali. W lidze białoruskiej zdarzyło mi się zrobić rajd przez pół boiska, ograć całą obronę i bramkarza - podkreśla Maycon.


Ohohoho zanosi się, że w Jadze będzie najlepszy duet napastników w lidze xDDD
smencik
smencik
  28 stycznia 2010
egze
egze: Cytat::

Ohohoho zanosi się, że w Jadze będzie najlepszy duet napastników w lidze xDDD
Pierwszym krokiem do sukcesu jest skromność, która jest dużym atutem tego zawodnika :and:
egze
egze
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszym krokiem do sukcesu jest skromność, która jest dużym atutem tego zawodnika


trzeba być przebojowym i dążyć do robienia swego.
ja akurat takie wypowiedzi piłkarzy lubię, o ile oczywiście później przekładają się na to co robią na boisku.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 stycznia 2010

Nigeryjski napastnik Ikechukwu Kalu, który figurował do niedawna w szerokiej kadrze AC Milan, przyjechał do Wodzisławia. Nowy piłkarz Odry miał zjawić się w Polsce już w zeszłym tygodniu.

:lol2:

Odra szaleje i to ostro :ziober2:

egze
egze
  28 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ikechukwu Kalu


Ikechukwu Kalu Uche :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 stycznia 2010
egze
egze: LeonGrande:Ikechukwu Kalu Ikechukwu Kalu Uche


swoja droga Odra chyba caly sklad wymienia zima :lol2:

ktos sypnał kasiorą i zmiany zmiany zmiany

jestes podobno przychodzi pilkarz o pseudonimie Brasilia, gral kiedys w Pogoni Szczecin:ziober2:
egze
egze
  28 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: jestes podobno przychodzi pilkarz o pseudonimie Brasilia, gral kiedys w Pogoni Szczecin


Brasilię to ja znam takiego z Wisły i Zagłębia, a on chyba ostatnio gdzieś w Korei Południowej grał, a wcześniej w moim ulubionym Belenenses, ale nie wiem czy to ten sam :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 stycznia 2010
egze
egze: Brasilię to ja znam takiego z Wisły i Zagłębia, a on chyba ostatnio gdzieś w Korei Południowej grał, a wcześniej w moim ulubionym Belenenses, ale nie wiem czy to ten sam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W sobotę w Wodzisławiu ma się natomiast zjawić Cristiano Pereira de Souza "Brasilia", który grał już w polskiej lidze. Bronił barw Wisły Kraków, Pogoni Szczecin i Zagłębia Lubin. On także uda się z drużyną Marcina Brosza do Turcji.


chyba ten :ziober2:
egze
egze
  28 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: chyba ten


aż z Korei powrócił :OOOOOOOO
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 stycznia 2010
egze
egze: aż z Korei powrócił :OOOOOOOO


ODRA WODZISLAW :
Przychodzą: Panče Ḱumbev (O - Legia Warszawa), Brasília (P - Jeonbuk Hyundai Motors), Bruno Basto (P - Szynnik Jarosławl), Radek Bukač (N - FK Viktoria Žižkov (Praga)), Roberto Mauro Cantoro (P - Wisła Kraków), Mathias Dellgoue Chago de Confiance (P - NK Dinamo (Zagrzeb)), Marcin Chmiest (N - brak klubu), Sławomir Cienciała (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Grzegorzewski (N - Cracovia), Labinot Haliti (P - Newcastle United Jets FC), Luis Alfonso Henríquez Ledezma (O - Lech Poznań), Mariusz Jop (O - Wisła Kraków), Łukasz Juszkiewicz (P - Widzew Łódź), Dariusz Kłus (P - Cracovia), Robert Kolendowicz (P - Zagłębie Lubin), Maciej Kowalczyk (N - Lechia Gdańsk), Mariusz Kukiełka (P - AÓ Xánthi), Tomasz Morawski (B - junior), Arkadiusz Onyszko (B - FC Midtjylland), Wojciech Szala (O - Legia Warszawa), Koba Szalamberidze (P - Spartaki Cchinwali), Błażej Telichowski (O - Polonia Warszawa), Stanislav Velický (P - FK Senica), Zbigniew Zakrzewski (N - FC Sion), Michał Zioło (O - Ruch Radzionków), Abdyl Haliti (KF Ferizaj), Elton Santiago dos Santos Lira "Lira" (1.FC Brno), Filip Lukšík (SK Sigma Ołomuniec B), Ikechukwu Kalu (AC Bellinzona), Peter Očovan (FC Bohemians Praga)

lista zawodnikow jakich chce Odra, pogrubione kto juz przyszedł...
rozwalilo mnie to :crylol: :wtf:
Freddie2007
Freddie2007
  28 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ikechukwu Kalu (AC Bellinzona)


LeonGrande
LeonGrande: Roberto Mauro Cantoro (P - Wisła Kraków

To dobre transfery:brawo:

A co może skusić takich piłkarzy do gry w najsłabszej drużynie Ekstraklasy na malutkim stadionie bez dopingu:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.