Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako że zbliża się styczeń to otwiera się zimowe okienko transferowe.
Z najnowszych wiadomosci wynika że Goran Pandev który nie dawno rozwiazal kontrakt z Lazio przejdzie do Interu za darmo jako ze jest wolnym zawodnikiem.
O zmianie mysli rowniez inny gracz Lazio Kolarov,lewy obronca ktory ma znakomity strzal i jest bardzo szybki.O niego niby stara sie Inter i Bayern.Cordoba ma przejsc do Manchesteru City dlatego Inter szykuje zakup tego gracza.

Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.
Rafinha ma odejsc do Juve choc Juve nie chce placic Schalke 12 mln euro.
Donovan przeszedl,zostal wypozyczony Donovan.

Co myslicie na temat tych transferow i jakie przewidujecie kolejne? Pozdro

WueRZet
WueRZet
  5 lutego 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Co mecz wyzywaliby go od Żydów.

Straszne...nazwać Żyda Żydem ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak nie mogą mieć nazwy zakładów bukmacherskich na koszulkach to już kasy brak

Ustawa anty hazardowa to jedno.
Aby móc kupić najpierw trzeba sprzedać :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  5 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Straszne...nazwać Żyda Żydem ;)

Wiem, wiem. Wiadomo o co mi chodzi - na obrazach słownych "raczej" by się nie skończyło...
WueRZet
WueRZet
  5 lutego 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Wiem, wiem. Wiadomo o co mi chodzi - na obrazach słownych "raczej" by się nie skończyło...

Skoro był na tyle głupi, że chciał iść do Lazio. Swoją drogą ciekawe kiedy Golasa się zreflektował, że w Rzymie nie miałby życia :D
thomas893
thomas893
  5 lutego 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: On by nie miał życia gdyby zdecydował się grac dla Lazio. Co mecz wyzywaliby go od Żydów

W Polsce by miał jeszcze gorzej ;p Nie dość, że Żyd, to jeszcze golas :lol2: ;p
egze
egze
  6 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Samych "dziadków" jak Cantoro,Onyszko czy Brasilla kupili


za to są doświadczeni.

choć z drugiej strony takie przemeblowanie w środku sezonu nie wróży niczego dobrego, ale w sumie gorzej być już nie może.

-----
Klub amerykańskiej ligi MLS New York Red Bull zdaniem włoskich mediów prowadzi rozmowy z Paolo Maldinim w sprawie zawieszenia na rok piłkarskiej emerytury i powrotu na boiska.
New York Red Bull będą najprawdopodobniej kolejnym klubem Thierry’ego Henry, który wielokrotnie podkreślał, że na zakończenie swojej kariery chciałby zagrać w USA, jednak obecnie Francuz ma wciąż ważny kontrakt z Barceloną, który wygaśnie dopiero w czerwcu przyszłego roku. W tej sytuacji działacze szukają kolejnej wielkiej gwiazdy, która mogłaby przyciągnąć na stadiony tłumy kibiców. Wybór padł na legendę Milanu – Paolo Maldiniego, który karierę zakończył z końcem minionego sezonu. Za zgodę na przerwanie sportowej emerytury i podpisanie kontraktu na rok z klubem MLS Maldini miałby otrzymać trzy miliony euro.
egze
egze
  7 lutego 2010

Cracovia ma apetyt na Macieja Sadloka, ale włodarze Ruchu musieliby być skończonymi idiotami, by go sprzedawać właśnie do tego klubu.

Były rezerwowy bramkarz Liverpoolu, Bułgar Nikołaj Michajłow, podpisał ważny do końca 2012 r. kontrakt z holenderskim FC Twente Enschede.

egze
egze
  8 lutego 2010
Miroslav Bożok, Joel Tshibamba i Joseph Mawaye zostali nowym zawodnikami Arki Gdynia. Słowacki pomocnik, który ostatnio występował w MFK Rużomberok, podpisał dwuletni kontrakt, natomiast pozostała dwójka związała się półrocznymi umowa z opcją przedłużenia ich o rok.

Szwedzki lewy obrońca Erik Edman, który od dłuższego czasu miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w składzie Wigan, podpisał półroczny kontrakt z klubem, którego jest wychowankiem -> Helsingborgs IF
egze
egze
  12 lutego 2010

Kolejnym piłkarzem, który znalazł się na celowniku Odry Wodzisław Śl. jest były reprezentant Polski, mający ostatnio problemy z regularną grą w APOEL-u Nikozja, Adrian Sikora. Jeśli takowy transfer doszedłby do skutku, byłby to prawdziwy transferowy hit tego okienka.

tibauld
tibauld
  12 lutego 2010
egze
egze: Jeśli takowy transfer doszedłby do skutku, byłby to prawdziwy transferowy hit tego okienka.

A ono nie jest już Wojtku zamknięte ? :wtf:
egze
egze
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ono nie jest już Wojtku zamknięte ?


tam gdzie piłka nożna jest na wyższym poziomie jest zamknięte.
W Polsce, Skandynawii i krajach na wschód od naszego kraju jest jeszcze otwarte do końca lutego.
tibauld
tibauld
  12 lutego 2010
egze
egze: tam gdzie piłka nożna jest na wyższym poziomie jest zamknięte.

tak właśnie myślałem :ninja:

egze
egze: W Polsce, Skandynawii i krajach na wschód od naszego kraju jest jeszcze otwarte do końca lutego.

Nie wiedziałem, za głupi na to jestem :and:

Dziękuję za uświadomienie :ziober2:
egze
egze
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedziałem, za głupi na to jestem


chodzi głównie o to, że na zachodzie nie mają przerwy zimowej (Anglia) albo mają krótką, która kończy się w końcu stycznia (Niemcy) i u nich nie jest potrzebne tak długie okienko jak np. w Polsce czy Rosji, gdzie drużyny dopiero teraz wyjeżdżają na obozy przygotowawcze.
tibauld
tibauld
  12 lutego 2010
egze
egze: chodzi głównie o to, że na zachodzie nie mają przerwy zimowej (Anglia) albo mają krótką, która kończy się w końcu stycznia (Niemcy) i u nich nie jest potrzebne tak długie okienko jak np. w Polsce czy Rosji, gdzie drużyny dopiero teraz wyjeżdżają na obozy przygotowawcze.

Myślałem, że to ustawowo i odgórnie nałożone na wszystkie federacje piłkarskie ;-)

A że u nas teraz zima straszy to wiem, to że Rosja gra systemem wiosna - jesień tyż :ziober2:
egze
egze
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rosja gra systemem wiosna - jesień


w Polsce już dawno powinno się z powrotem wrócić do tego systemu. W naszym klimacie jest o wiele bardziej korzystny. To niepojęte by przerwa między rundami trwała dłużej niż przerwa między sezonami.
tibauld
tibauld
  12 lutego 2010
egze
egze: w Polsce już dawno powinno się z powrotem wrócić do tego systemu. W naszym klimacie jest o wiele bardziej korzystny. To niepojęte by przerwa między rundami trwała dłużej niż przerwa między sezonami.

Zgadzam się z Tobą, nie powinno tak być, za wiele tłumaczeń piłkarzy przy meczach reprezentacji jest potem, że nie są przygotowani, bo nie są w pełni rozegrani. Powinni wprowadzić to, tak samo powinno być więcej meczy, tak jak w lidze angielskiej na przykład, co 2 - 3 dni. Może to by naszych trochę do zachodu zbliżyło ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.