Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako że zbliża się styczeń to otwiera się zimowe okienko transferowe.
Z najnowszych wiadomosci wynika że Goran Pandev który nie dawno rozwiazal kontrakt z Lazio przejdzie do Interu za darmo jako ze jest wolnym zawodnikiem.
O zmianie mysli rowniez inny gracz Lazio Kolarov,lewy obronca ktory ma znakomity strzal i jest bardzo szybki.O niego niby stara sie Inter i Bayern.Cordoba ma przejsc do Manchesteru City dlatego Inter szykuje zakup tego gracza.

Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.
Rafinha ma odejsc do Juve choc Juve nie chce placic Schalke 12 mln euro.
Donovan przeszedl,zostal wypozyczony Donovan.

Co myslicie na temat tych transferow i jakie przewidujecie kolejne? Pozdro

Freddie2007
Freddie2007
  21 stycznia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Nie ma to jak wybrac klub z tradycjami na klub ktrego stadion swieci pustkami brawo Niedzielan

A jednak chyba zostaje w Ruchu:woot:

LeonGrande
LeonGrande: Cwielong

Dobry transfer:brawo:
Choć szkoda że Gancarczyka sprzedliście:ziober2:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  21 stycznia 2010

Mario Bolatti w Fiorentinie.Mowi sie o sumie 7 mln euro.Jest to def pomocnik rep. Argentyny

Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010

Ruud van Nisterlooy odchodzi z Realu Madryt do Hamburga... :and:
Gracias, Ruud.

smencik
smencik
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruud van Nisterlooy odchodzi z Realu Madryt do Hamburga...

Z jednej strony szkoda, bo Ruud, to dla mnie wybitny napadzior z wymierającego powoli gatunku 'lisów pola karnego'. Ma to coś, za co go uwielbiam, mimo, że jakoś na boisku szału nigdy nie robił... Niby statyczny i niezbyt technicznie grający, ale robił na mnie ogromne wrażenie. Z drugiej zaś strony dobrze, że odchodzi. W Realu nie ma niestety szans na grę, a chciałbym go zobaczyć w składzie reprezentacji Oranje na MŚ. Zdrowia i regularnych występów Ruud :piwo:
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010

No dokładnie, jest wybitnym napastnikiem, ale niestety nie dałby rady się przebić do podstawowego składu.. W Hamburgu powinien grać regularnie, choć niezbyt wiem kto tam gra w napadzie :P

smencik
smencik
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W Hamburgu powinien grać regularnie, choć niezbyt wiem kto tam gra w napadzie :P

Guerrero z Petriciem.
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Guerrero z Petriciem.

to w mnie Ruud bez problemu się tam przebije do podstawowego składu :P
smencik
smencik
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to w mnie Ruud bez problemu się tam przebije do podstawowego składu :P

O ile kontuzje go nie będą dalej nękać.
Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile kontuzje go nie będą dalej nękać.

no, z tym bywało różnie :)
egze
egze
  22 stycznia 2010

W Hamburgu zawsze stawiano na Holendrów, także Ruud powinien sobie bez problemu poradzić :)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  23 stycznia 2010

Ruud van Nisterlooy podpisał dziś z HSV półtoraroczny kontrakt :)

DziQ
DziQ
  24 stycznia 2010

Ceikawe mnie zmiana w meczu Juve - Roma już w 8 minucie Toni zszedł a wszedl Totti

smencik
smencik
  24 stycznia 2010
DziQ
DziQ: Ceikawe mnie zmiana w meczu Juve - Roma już w 8 minucie Toni zszedł a wszedl Totti

Toni kontuzji się nabawił, a Totti chyba nie miał grać, bo też nie jest w pełni sił.
Carlsb
Carlsb
  24 stycznia 2010

Bramkarz warszawskiej Legii, Jan Mucha, będzie od lipca reprezentował barwy Evertonu. Podpisał kontrakt w ubiegłą środę.

egze
egze
  24 stycznia 2010

Napastnik GKS-u Bełchatów Dawid Nowak ma ofertę z Polonii Warszawa. Propozycja warszawskiego klubu została już wstępnie zaakceptowana przez działaczy z Bełchatowa.
Formalności mają zostać dopełnione po powrocie piłkarza ze zgrupowania kadry narodowej w Tajlandii.
Wcześniej do zespołu z Konwiktorskiej dołączyli inni reprezentanci Polski Janusz Gancarczyk i Tomasz Brzyski.
Polonia wydaje się być królem polowania w tym okienku transferowym, nie ma się co dziwić, skoro Wojciechowski dysponuje jeszcze pieniędzmi z transferu Radosława Majewskiego.
W kuluarach mówi się o tym, że Polonia żywo zainteresowana jest także świeżo upieczonym reprezentantem kraju -> Jakubem Tosikiem
Z kolei Jak donosi Gazeta Wyborcza powołując się na hiszpański portal elsporting.com do Polonii Warszawa trafi wychowanek Barcelony - Andreu Guerao Mayarol.
Mający 27 lat zawodnik ostatnio był w kadrze Sportingu Gijon, ale w tym sezonie rozegrał tylko 2 spotkania w Copa Del Rey. Wcześniej grał też w rezerwach Malagi i Barcelony. Mayarol to kolejny bo braciach Bakero Hiszpan w Polonii. Czas pokaże czy ten kierunek pomoże drużynie z Konwiktorskiej.

Marek Saganowski zaakceptował warunki umowy, jaką zaoferowali mu działacze AÓ Atrómitos Peristeríou.

Carlos Costly tymczasem przeszedł do rumuńskiego FC Vaslui. Kolejny uczestnik MŚ zdecydował się na wyjazd z Polski.

Kolejnym piłkarzem bliskim podpisania kontraktu z Odrą Wodzisław jest były reprezentant kraju -> Robert Kolendowicz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.