Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jako że zbliża się styczeń to otwiera się zimowe okienko transferowe.
Z najnowszych wiadomosci wynika że Goran Pandev który nie dawno rozwiazal kontrakt z Lazio przejdzie do Interu za darmo jako ze jest wolnym zawodnikiem.
O zmianie mysli rowniez inny gracz Lazio Kolarov,lewy obronca ktory ma znakomity strzal i jest bardzo szybki.O niego niby stara sie Inter i Bayern.Cordoba ma przejsc do Manchesteru City dlatego Inter szykuje zakup tego gracza.

Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.
Rafinha ma odejsc do Juve choc Juve nie chce placic Schalke 12 mln euro.
Donovan przeszedl,zostal wypozyczony Donovan.

Co myslicie na temat tych transferow i jakie przewidujecie kolejne? Pozdro

boleslawianin
boleslawianin
  28 grudnia 2009
Radomatu11
Radomatu11: Do Milanu przechodzi Adijah i Beckham.

Adyiah najprawdopodobniej zostanie wypozyczony z opcja pierwokupu
jak narazie malo sie stara na treningach i nie przekonuje do siebie sztabu szkoleniowego

Radomatu11
Radomatu11: do Juve

Tak swoja droga ciekawostka
Juventusowi odmowil F. Scolari, ktory trenuje jakis tam klub w Uzbekistanie
powod jest chyba oczywisty

Scolari inkasuje miesiecznie 16mln euro!!!!! :)
a ma kontrakt wazny do grudnia 2010 jak sie nie myle
latwo policzyc ile zarobi....

to po co mu posada w Juve za "grosze" :ziober2:

Radomatu11
Radomatu11: i jakie przewidujecie kolejne?

David Villa najprawdopodobniej moze zmienic klub
znow pojawia sie Real Madryt ktory jak gdzies czytalem jest zainteresowany sprowadzeniem Aguerro z Atletico, w co watpie jednak by przeszedl.

Sadze rowniez ze barwy klubowe zmieni Luca Toni (AS Roma)
oraz Fran Ribery (Chelsea oferuje 50mln euro ale wiadomo ze i Real pewnie chcialby go sprowadzić)
boleslawianin
boleslawianin
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Scolari inkasuje miesiecznie 16mln euro!!!!! :)

Rocznie

poprawka :ziober2:

sie rozpedzilem :crylol:
smencik
smencik
  28 grudnia 2009

Mało prawdopodobne, aby Real Madryt w zimowym okienku kogoś sprzedał. No może Drenthe? Całkiem możliwe jest pozyskanie jakiegoś klasowego napadziora. David Villa głównym kandydatem. Niewykluczone, że jakiś obrońca może zasilić szeregi 'Królewskich' ze względu na absencję Pepe'go.

boleslawianin
boleslawianin
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niewykluczone, że jakiś obrońca może zasilić szeregi 'Królewskich' ze względu na absencję Pepe'go.

Fabricio Coloccini, , Branislav Ivanovic lub na mniej znane nazwisko w Europie Nicolasowi Otamendiemu.
Takie ostatnio wyczytalem nazwiska ktore pojawiaja sie w odniesieniu do kontuzji Pepe:ninja:
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: David Villa

wydaję mi się, że w zimowym okienku trudno będzie go sprowadzić...

Konto usunięte
Konto usunięte: Niewykluczone, że jakiś obrońca może zasilić szeregi 'Królewskich'

Obrońca by się przydał..
smencik
smencik
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie ostatnio wyczytalem nazwiska ktore pojawiaja sie w odniesieniu do kontuzji Pepe

Tak, do tego Kjaer, Bruno Alves, czy Cuellar. Ale to są kandydaci na środek obrony, a jest całkiem możliwe, że Real zakupi bocznego obrońcę. Pod uwagę brani są Maicon, Rafinha, Vargas, Rat, a nawet Gael Clichy... Zobaczymy cóż wyniknie z tych plotek.
smencik
smencik
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaję mi się, że w zimowym okienku trudno będzie go sprowadzić...

W sumie, to nawet nie wiem czy bym chciał, żeby teraz przychodził... Jeżeli Real zdobędzie w tym sezonie LM (Daj Boże...) to całkiem możliwe, że Raul zdecyduje się na piłkarską emeryturę. Po sezonie z pewnością odejdzie też Ruud, także napadzior w osobie Davida byłby mile widziany.
Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie, to nawet nie wiem czy bym chciał, żeby teraz przychodził... Jeżeli Real zdobędzie w tym sezonie LM (Daj Boże...) to całkiem możliwe, że Raul zdecyduje się na piłkarską emeryturę. Po sezonie z pewnością odejdzie też Ruud, także napadzior w osobie Davida byłby mile widziany.

prawda, teraz by było za dużo.. Higuain , Benzema , Raul , wróci Ruud.. Gdyby Villa przyszedł w zimowym okienku to pewnie Ruud zostałby sprzedany...
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fran Ribery (Chelsea oferuje 50mln euro ale wiadomo ze i Real pewnie chcialby go sprowadzić)


na 100 % w zime nie odejdzie Ribery.
Liga mistrzow mowi wszystko
WueRZet
WueRZet
  28 grudnia 2009

Sam miałem podobny temat wstawić :)

W naszej Ekstraklasie najciekawsze transfery jak na tę chwilę to :

Krzysztof Kaliciak (GKS Katowice -> Cracovia)
Jarosław Lato (Polonia Warszawa -> Jagiellonia)
Siergiej Kriwiec (BATE -> Lech Poznań)
Jakub Wawrzyniak (Panathinaikos -> Legia Warszawa)
Cleber (Terek Grozny -> Wisła Kraków)

A na rynku zawodników z tzw. głośnymi nazwiskami, którzy już opuścili swoje zespoły są między innymi : Edson, Gajtkowski, Zganiacz, M. Kowalczyk, Bojarski, Cantoro, Świerczewski.

egze
egze
  28 grudnia 2009

Rafa Benitez chce się pozbyć Dosseny, Woronina i Babela...
Szczególnie tego ostatniego by mi brakowało, myślę, że drzemie w nim nie do końca wykorzystany potencjał.

Ofensywę transferową planuje też podobno Tottenham, a na czele ich listy życzeń ma być... właśnie Babel.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2009

Pepe Guardiola już szuka następny dla Henrego, który opuści Barce po zakończeniu sezonu. Być może już w tym okienku transferowym do Dumy Katalonii dolączy David Silva. Niewykluczone jednak, że na Camp Nou przyjdzie inny piłkarz Valencii Juan Mata, którego również obserwuje szkoleniowiec "Blaugrany".

W Anglii z pracy Naniego niezadowolony jest sir Alex Ferguson. Chciałby pozyskać 21-letniego Angela Di Marie z Benfiki Lizbona uważanego za jednego z najlepszych pomocników na świece:szok2:
Wladze Benfiki dobrze o tym wiedzą bo wycenili go na 30mln funtów. Nani miałby właśnie iść tam na zamianę z dopłatą. Problem w tym, że pomimo, że Portugalczyk chce opuścić Man U to nie chce wracać do Portugali. Bardziej marzy mu się Seria A.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  29 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Juan Mata


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Angela Di Marie

Jednego z tych panów chętnie bym widział w składzie Realu Madryt :and:
Gutek909
Gutek909
  29 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednego z tych panów chętnie bym widział w składzie Realu Madryt

ja bym wolał Mate, mam do niego duży sentyment, jako do piłkarza..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.