elilamasabachtani
elilamasabachtani
  25 grudnia 2009 (pierwszy post)

Aż dziwi mnie, że do tej pory nikt jeszcze nie poruszył tego tematu. Ja wiem, że już niby po sezonie, a do następnego jeszcze trochę czasu zostało ... No a jednak jakby nie patrzeć na 41 -letniego już kierowcę jest to jednak fenomen tego sportu no i mam nadzieję, że znacznie go "ożywi". Zmiany regulaminu wpływające (moim i nie tylko moim zdaniem) na zmniejszenie atrakcyjności tego sportu nie wróżył za dobrze przyszłemu sezonowi. Mam nadzieję, że powrót Szumiego diametralnie to zmieni i do F1 znowu powrócą kibice, a z nimi pieniądze i szybki koniec tego całego "kryzysu".
Oby tak było. A wy jak zareagowaliście na powrót "Mistrza" ? Co o nim myślicie ?

smencik
smencik
  26 grudnia 2009

Doszukujecie się wielkich podtekstów i powodów jego powrotu... A może po prostu zatęsknił za F1. Wątpię, żeby chodziło o kasę, bo 7 mln dla Schumachera raczej ogromną sumą nie jest, a reputacja? Schumacher osiągnął tyle, że nawet ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej nie jest w stanie tego przyćmić. Pierwsze wyścigi pokażą jakie są jego aspiracje. Mercedes może stworzyć bolid mistrzowski, a Schumi jak zdoła wytrzymać kondycyjnie trudy tego sportu, może takowy bolid z pewnością wykorzystać, bo kierowcą słabym nie jest wbrew opinii jego krytyków.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 grudnia 2009

Rozdupcy się na pierwszym lepszym zakręcie i skończy jak Lauda.

thomas893
thomas893
  26 grudnia 2009

A Kubica będzie mieć majstra? :ninja:

smencik
smencik
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Kubica będzie mieć majstra?

Raczej nie za bardzo. Nawet w piciu może mieć kłopoty, bo podobno jakiś rusek ma się w stawce pojawić :and:
elilamasabachtani
elilamasabachtani
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ten sport stracił to coś co mnie mogło przyciągać x lat temu.

ja licze na to, że to wróci ... choć zmieniające się przepisy nie koniecznie muszą temu sprzyjać

a co do Szumiego - nie wiem czemu się tak o niego martwicie ? Jeżeli Brawn i Mercedes przygotują dobry samochód (a wydaje mi się, że tak będzie) to Szumi na pewno będzie wiedział jak wycisnąć z niego wszystko. Wątpie żeby zapomniał jak się ściga w f1, a do przygotowania fizycznego też ma trochę czasu (zresztą startując w innych wyścigach też musiał być kondycyjnie w dobrej formie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.