elilamasabachtani
elilamasabachtani
  25 grudnia 2009 (pierwszy post)

Aż dziwi mnie, że do tej pory nikt jeszcze nie poruszył tego tematu. Ja wiem, że już niby po sezonie, a do następnego jeszcze trochę czasu zostało ... No a jednak jakby nie patrzeć na 41 -letniego już kierowcę jest to jednak fenomen tego sportu no i mam nadzieję, że znacznie go "ożywi". Zmiany regulaminu wpływające (moim i nie tylko moim zdaniem) na zmniejszenie atrakcyjności tego sportu nie wróżył za dobrze przyszłemu sezonowi. Mam nadzieję, że powrót Szumiego diametralnie to zmieni i do F1 znowu powrócą kibice, a z nimi pieniądze i szybki koniec tego całego "kryzysu".
Oby tak było. A wy jak zareagowaliście na powrót "Mistrza" ? Co o nim myślicie ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wy jak zareagowaliście na powrót "Mistrza" ? Co o nim myślicie ?

Myślę, że chodzi tylko o te 7mln euro za sezon. Amen

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

elilamasabachtani
elilamasabachtani
  26 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: A, że w 1 połowie dekady 21wieku Ferrari tak odjechało to nie jego wina

tutaj bym się nie zgodził tak do końca bo jego winy akurat w tym było dużo ... ciężko pracował z ferrari żeby do tego doszło i myślę, że swój pokaźny wkład też w to miał ;P
Co do reszty wypowiedzi zgadzam się, że Schumacher był wielkim kierowcą i tego zaprzeczyć się nie da (ech te wyścigi na deszczu, gdy startował z drugiej połowy stawki i przeganiał wszystkich jak chciał - swoją drogą chciałbym Szumiego jeszcze raz zobaczyć w takim wyścigu bo to klasa sama w sobie)

Predator007TSW
Predator007TSW: No cóz odszedl zdobywajac 2miejsce ale dla mnie wtedy on był moralnym mistrzem

a może właśnie chce odejść jako zwycięzca ? 8. tytuł mistrza świata f1 i odejście jako niekwestionowany (chociaż wcześniej też nikt tego nie negował) MISTRZ. może ? A być może po prostu nudzi mu się w domu i chciał się trochę pobawić :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Myślę, że chodzi tylko o te 7mln euro za sezon. Amen

a ja myślę, że on ma tyle forsy (chociażby z samych reklam i gadżetów), że ... biedy nie klepie i pieniędzy to raczej szukać nie musi
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  26 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Myślę, że chodzi tylko o te 7mln euro za sezon. Amen

DLa niego 7mln to tyle co dla ciebie 10zł takze kasa tutaj nie jest najwazniejsza

Donald WHO YOU?

kochamskinow
kochamskinow
  26 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: DLa niego 7mln to tyle co dla ciebie 10zł takze kasa tutaj nie jest najwazniejsza

A co?

Facet teraz jest legendą, nie trenował przez ten czas jak nie startował w F1. Ma dwie opcje, albo się ośmieszy i będzie na szarym końcu, ale zrobi wielki come back. Ale która z tych opcji jest bardziej prawdopodobna? Jak dla mnie to tylko kasa może go motywować.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja myślę, że on ma tyle forsy (chociażby z samych reklam i gadżetów), że ... biedy nie klepie i pieniędzy to raczej szukać nie musi


Predator007TSW
Predator007TSW: DLa niego 7mln to tyle co dla ciebie 10zł takze kasa tutaj nie jest najwazniejsza


Pewnie zbiera dla dzieci swoich dzieci ....

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

koraspl
koraspl
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet teraz jest legendą, nie trenował przez ten czas jak nie startował w F1

Nie do konca. Starowal w roznych zawodach zwiazanych ze sportami motorowymi.
Nie mozna powiedziec ze przez ten caly czas nie mial do czynienia z rywalizacja sportowa.Co nie zmienia faktu ze moim zdanien nie zdobedzie mistrzostwa
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  26 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie zbiera dla dzieci swoich dzieci ....

On wezmie udział w paru reklamach i dostanie wiecej jak te 7mln

Donald WHO YOU?

corrupted
corrupted
  26 grudnia 2009

+ WRC + Top Gear = 10 mln.
nie wraca dla kasy. Szumi chyba dobrze wie, że z mercedesem nie zdobędzie kolejnego tytułu mistrza.

FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  26 grudnia 2009

A ja tutaj wpadłam tylo po to, żeby posta sobie nabic:ziober2: w koncu chce zostac pierwszą nabijaczka forum :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
egze
egze
  26 grudnia 2009
FackMiMi
FackMiMi: A ja tutaj wpadłam tylo po to, żeby posta sobie nabic w koncu chce zostac pierwszą nabijaczka forum


i tak Oskara nie oddam :ninja:
folkemon
folkemon
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet teraz jest legendą, nie trenował przez ten czas jak nie startował w F1. Ma dwie opcje, albo się ośmieszy i będzie na szarym końcu, ale zrobi wielki come back. Ale która z tych opcji jest bardziej prawdopodobna? Jak dla mnie to tylko kasa może go motywować.

kończąc karierę był w pierwszej trójce najlepiej zarabiających sportowców świata, zarabiając 60 000 000 dolarów rocznie. Wątpię, żeby potrzebował teraz kasy, poza tym i tak pracował po zakończeniu kariery.

http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Szarapowa-i-Woods-to-najbogatsi-sportowcy-swiata-wedlug-Forbes,wid,7461427,wiadomosc.html

a brak startów w ostatnich latach i spadek formy myślę że jest do odrobienia. To nie jest stricte fizyczny sport.
koraspl
koraspl
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest stricte fizyczny sport.

Tak Ci sie tylko wydaje.To jest bardzo fizyczny sport.Kierowca bez kondycji i bez pewnych predyspozycji fizycznych nie ma czego szukac w F1.
Wystarczy zobaczyc jak wygladaja kierowcy po zakonczeniu wyscigu.Jak przyslowiowy kon po westernie ;D
FackMiMi
Posty: 372 (po ~76 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
FackMiMi
  26 grudnia 2009
egze
egze: i tak Oskara nie oddam

i tak Ci go zabiorę :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym odnotować powrót na fotkę niekumatej Julki FackMimi i wyrazić gorącą nadzieję, że wróci na forum, bo z nią dyskusje zawsze wydawały mi się ciekawsze :)

WRÓCIŁAM :crylol:
folkemon
folkemon
  26 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak Ci sie tylko wydaje.To jest bardzo fizyczny sport.Kierowca bez kondycji i bez pewnych predyspozycji fizycznych nie ma czego szukac w F1. Wystarczy zobaczyc jak wygladaja kierowcy po zakonczeniu wyscigu.Jak przyslowiowy kon po westernie ;D

tak , tak, wiem, chodziło mi o to, że nie jest to taki sport jak np bieg na 100 m gdzie musisz po prostu za... alać i mało co więcej się liczy i rok bez treningów i powrót to na 90% sportowe samobójstwo.
WueRZet
WueRZet
  26 grudnia 2009

Mimo powrotu Michała to nie dalej nie będę oglądał zawodów. Po prostu ten sport stracił to coś co mnie mogło przyciągać x lat temu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.