Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2009 (pierwszy post)

No więc mecz się skończył co o Nim sądzicie:)

Ja powiem tak, ze jak widze RObusia L przy piłce to zamykam oczy:) Szkoda, ze nie moze grac Boguski, myslę, ze przydał by sie bardzo reprezentacji

Donald WHO YOU?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: dla porównania Edin Dzeko - 18 mln a o niebo lepszy jest

W tym sezonie już tak nie szaleje i często zdarzają mu się kiksy...
Carlsb
Carlsb
  17 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie... Poprawmy - cała nasza reprezentacja bez Błaszczykowskiego.


a co takiego przez ostatni rok pokazał pan Jakub Wielki Gwiazdor Błaszczykowski ? nic wielkiego ...
WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: 16 mln euro na transfermarket.de moim zdaniem cena zawyzona, nie dalbym nigdy tyle za niego

Ceny na tym portalu, niczym statystyki IFFHS maja się nijak do rzeczywistości :tak:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  17 listopada 2009

A najwieksze przykłady to chore ceny chociazby z najwiekszych klubów. Cena za takiego Joe Cole'a z Chelsea prawie 20mln euro-chora sprawa. Czy 15mln Ricardo Carvalho. Dla porownania tyle samo Pique mlodszy prawie 10lat z wiele lepszymi warunkami. W ogóle jak tak przeglądam to srasznie zawyzone sa ceny graczy z Chelsea.
Inny przykład to prawie 30mln za Raula czy henry'ego przeciez to kpina obecnie to nie wiem czy 10mln by sie powinno dać za nich. Czy chocby Sergio Busquets z Barcy-8mln.Hmm smieszne.

Oni te ceny nie wiem na jakiej podstawie zakładają.

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  17 listopada 2009

Humorystycznie, choć nie wiem czy jest naprawdę powód do śmiechu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, stało się! Nasza kadra do lat 23 przegrała z niezwykle silnym przeciwnikiem, czyli reprezentacją Anglii XYZ.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  18 listopada 2009

My się o naszych piłkarzy martwimy, a Czesi dostają póki co lekcję futbolu od Azerbejdżanu :ziober2:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  18 listopada 2009

Tak na szybko to pierwsza część spotkania z Kanadą momentami mogła się podobać, aczkolwiek przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Trochę martwią straty, które w paru wypadkach mogły zakończyć się groźnymi kontrami.
Dobrze, że Rybus strzelił tego gola, widać było, że potem zaczął coraz lepiej grać.
Trochę poniżej oczekiwań gra moim zdaniem Peszko...
Lewandowski się stara, ale na razie niewiele z tego wynika.

Nimfoman69
Nimfoman69
  18 listopada 2009

janusz gancarczyk najmocnejszy punkt Polakow xD

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 listopada 2009

Uuu... Ukraina póki co do tyłu z Grecją :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.