Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2009 (pierwszy post)

No więc mecz się skończył co o Nim sądzicie:)

Ja powiem tak, ze jak widze RObusia L przy piłce to zamykam oczy:) Szkoda, ze nie moze grac Boguski, myslę, ze przydał by sie bardzo reprezentacji

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 listopada 2009

Wielu z nich to na pewno piknikowcy, ktorzy chodzac na mecze ligowe ruszaja sie gdy jest haslo sedzia ch badz j...ć pzpn. A kolejna czesc z tych wielkich kiboli to ludzie co ida na mecz od swieta pewnie na repre ale uznaja sie za fanatykow. Olewam PZPN ale gdzieś mam tych januszy co robia z siebie wielkich fanow.

TO sa z pewnoscia jedynie kibice sukcesu, podnieceni gdy sa wyniki. Dziwne, ze za czasow Janasa i awansu na MS, czy potem za czasow awansu na ME z Leo to jakos sie nie oddzywali, mimo takiej samej patologii w pzpn jakaa tam jest wiele lat. Albo jestesmy od poczatku fair albo robimy w konia kibicow mamiąc ich haslami koniecpzpn. Mnie repra i to cale gowno wali od dobrych paru lat i nie staje w szeregu z tymi ludzmi.

Donald WHO YOU?

Carlsb
Carlsb
  15 listopada 2009

przecież na czele tego koniecpzpn stoi jakiś lewak młody ... zawsze będzie miał co wpisać w swoje polityczne CV - przeprowadzenie rewolucji hehe

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 listopada 2009

Tam sa ludzie, co niemaja pojecia o sprawach kibicowskich i pewnie na zbyt duzej ilosci meczow o nie byli... je....c ich

Donald WHO YOU?

thomas893
thomas893
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież na czele tego koniecpzpn stoi jakiś lewak młody

a "kibicuje" Bayernowi Monachium bodajże xD
ManUtdFun
ManUtdFun
  15 listopada 2009

Mecz nie byl taki zly,nie spodziewalem sie jakiegos super meczu bo wiadomo ze w kilka dni nie da sie odmienic oblicza tak slabo grajacej Reprezentacji ale i tak wyladalo to lepiej niz w meczach z Czechami czy Slowenią.
na pewno nie mozna napisac ze ktorys z zawodnikow przeszedl obok meczu,kazdy sie staral,czasami troche za malo ale jestem zadowolony bo wreszcie bylo widac ze im zalezy na tym zeby dobrze sie zaprezetowac.
Mecz na pewno by inaczej wygladal przy pelnych trybunach i przy normalnej murawie,na pewno by inaczej wygladala gra Polakow ale takze Rumunow ktorzy jednak niczego szczegolnego nie pokazali i Polacy byli lepsza druzyna,szkoda ze zawsze cos musi przeszkodzic w osiagnieciu dobrego wyniku a to deszcz a to snieg a to tragiczna murawa a to brak zaangazowania ambicji checi do gry mysle ze jak zagraja w meczu z Kanadą tak jak dzisiaj to powinno to wygladac wszystko bardzo dobrze
Niemniej jednak jeszcze czeka Polske duzo pracy pracy i jeszcze raz pracy.
Teraz mecz z Kanada a w marcu z Bulgaria i wtedy bedzie mozna mowic cos dopiero o efektach pracy z Smuda chociaz to i tak bedzie wczesnie,na pewno dojdą jeszcze Garguła,Murawski,jodlowiec,Grosicki i kilku innych z ktorych z roznych wzgledow trener nie mogl lub nie chcial na te chwile skorzystac pamietajmy ze bedzie takze Boenisch ktory zdecydowal ze bedzie wystepowal w Reprezentacji Polski :)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a "kibicuje" Bayernowi Monachium bodajże xD

To jakiś porządny gość musi być!

Co do meczu to nie wiem co mi do łba strzeliło, że zwycięstwo Rumunów podparłem remisem w stsie bo jak nigdy kupon mi wszedł. :zonk:
lampard16XxxX
lampard16XxxX
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kupon mi wszedł


no to gratulacje xD

Ale ciekaw jestem jak bedzie w srode:D ciekawe jak Franz bedzie sie teraz tlumaczyl z porazki ;p
Carlsb
Carlsb
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ciekaw jestem jak bedzie w srode:D ciekawe jak Franz bedzie sie teraz tlumaczyl z porazki ;p


no bez przesady..nie gramy z Kanadą w hokeja , tylko w nogę :P
DziQ
DziQ
  16 listopada 2009

myślę że chociaż strzelimy bramkę Kanadyjczykom skoro Macedonia? strzeliła im 3 :) jestem optymistą :) a kurs na Polaków dość warty zagrania :P

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jak Franz bedzie sie teraz tlumaczyl z porazki ;p


Jezeli przegramy z Kanada, proponuje by pzpn pomyslal w kolejnych meczach towarzyskich o rywalach z polki :

Wyspy Owcze, Liechtenstein, Andora, Pakistan, Haiti

trzeba podbudowac morale... i w koncu zremisowac cos :ziober2:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 listopada 2009

jeśli patrzeć na poszczególnych zawodników to stawiałbym na Kanadę, ale Polska nigdy nie opierała się na wielkich gwiazdach, więc remis możemy osiągnąć.

Macedonia? Macedonia jest piłkarsko dużo lepsza od Polski na dzień dzisiejszy. Przygotowanie motoryczne, technika użytkowa, wykończenie akcji...

Sam Goran Pandev jest więcej wart niż cała nasza drużyna razem wzięta.

Gutek909
Gutek909
  17 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Goran Pandev jest więcej wart niż cała nasza drużyna razem wzięta.

aż tak nie przesadzajmy...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: egzekutor90gool: Goran Pandev jest więcej wart niż cała nasza drużyna razem wzięta. aż tak nie przesadzajmy...

Dokładnie... Poprawmy - cała nasza reprezentacja bez Błaszczykowskiego.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  17 listopada 2009

Akurat Kuba w meczu z Kanadą z powodu kontuzji nie zagra :)
Zresztą właśnie w związku z kontuzjami, cena za niego nie może być zbyt wygórowana.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam Goran Pandev


16 mln euro na transfermarket.de

moim zdaniem cena zawyzona, nie dalbym nigdy tyle za niego

dla porównania Edin Dzeko - 18 mln :ninja: a o niebo lepszy jest
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.