Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 listopada 2009 (pierwszy post)

No więc mecz się skończył co o Nim sądzicie:)

Ja powiem tak, ze jak widze RObusia L przy piłce to zamykam oczy:) Szkoda, ze nie moze grac Boguski, myslę, ze przydał by sie bardzo reprezentacji

Donald WHO YOU?

lonelyloner
lonelyloner
  14 listopada 2009
Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.


Szczerze powiedziawszy, pzpn ma to i tak w dupie

nie liczylbym na zmiany od tak, samych z siebie ze dojda do wniosku - starczy
WueRZet
WueRZet
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.

Bo na pewno nie wspieranie piłkarzy pomoże na partyjny beton.
Od jakiegoś czasu nie ufam takim hasłom jak i ich organizatorom (koniecpzpn)
smencik
smencik
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a po ile bilety są ?

20-60 zł bodajże. Wolę pójść na Delecta-Skra :]

Konto usunięte
Konto usunięte: %% :D

:mrgreen:
Nimfoman69
Nimfoman69
  15 listopada 2009

widac ewidentny brak Piotra POlczaka:)

Carlsb
Carlsb
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.


weź idź sobie z tyk koniecpzpn ...jeżeli oni się uważają za reprezentację kibiców to chyba nie wiedzą na jakim świecie żyją ..reprezentacja Januszy chyba....

akcja z pustym stadionem była ok, ale tylko na jeden mecz ze Słowacją ...pokazano, że bez kibiców może wygladać tak a tak spotkanie ..a teraz już trzeba się skupić na wsparciu ..

mecz ..nudny jak nie wiem ..Peszko ? szkoda że nie strzelił ....bramka dla Rumunii po rykoszecie..raczej nie do wyjęcia przez Kuszczaka ..ogólnie mecz bez historii..

mam nadzieję że z Kanadą wygramy ...przecież Kanada dostała wczoraj 3:0 z Macedonią ...poza tym..piłka nożna w Kanadzie to...no wiadomo co :) przegrać z nimi to możemy w hokeja ;]
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.

Obalić to sobie możesz co najwyzej pół litra a PZPNowi i tak sie nic nie stanie nawet jeżeli na najblizsze 10meczów chodziło by po 3tysiace ludzi.Oni nie sa zalęzni praktycznie od nikogo. Zaszkodzić im ciężko to juz lepiej nie szkodzic reprezentacji

Donald WHO YOU?

tadaaaa
tadaaaa
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: widac ewidentny brak Piotra POlczaka:)

Kokoszka chciał go godnie zastapic, i udało sie
Szkoda ze wartosc druzyny poznamy ogladajac ich tylko w towarzyskich, a nie o spotkaniach o punkty
Gutek909
Gutek909
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę pójść na Delecta-Skra :]

Trafny, bardzo trafny wybór.. :mrgreen:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 listopada 2009

Meczu nie widziałem, piłem.
Ale słyszałem, że nasi grali piach.

A to wieczne przyczepianie się do graczy Lecha w wykonaniu autora tematu świadczy tylko i wyłącznie o pustocie jaką ma do zaoferowania.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 listopada 2009

Człowieku nie mam nic do graaczy Lecha oprócz RObusia Lewandowskiego. On to wkurza nawet samych kibiców Lecha, sam wiesz jak potrafi gwiazdorzyć i pochodzić sobie nie raz przez 90min po boisku. On psychicznie nie dorósł do gry na wysokim poziomie, strzelił pare bramek w lidze, ktoś napisał, że chcą za niego 5 czy 7mln i juz chłopak mysli, że podbił glob

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Meczu nie widziałem, piłem.

I nie pij tyle, bo alkohol cofa nasz naród wstecz a Ty potem nie widzisz co napisałe, mianowicie, że mam COŚ tylko do Lewandowskiego bo nic innego nie napisałem w styllu, ze mialem cos do graczy Lecha wczoraj

Donald WHO YOU?

kochamskinow
kochamskinow
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakiegoś czasu nie ufam takim hasłom jak i ich organizatorom (koniecpzpn)

Nikt nie zna tych ludzi :D

Podobno na meczu było bardzo fajnie.
kochamskinow
kochamskinow
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie idźcie na mecz Polska - Kanada jeśli chcecie pomóc obalić pzpn.

Nie bojkotujemy już kadry.
thomas893
thomas893
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie zna tych ludzi :D

jakiś czas temu niby chcieli sprzedać domenę szwabom za 400 tys bodajże :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.