aguero17
aguero17
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

Optymalna ,,jedenastka'' na dzień dzisiejszy :)

WueRZet
WueRZet
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Murzyn nie może być Polakiem, ponieważ Polacy są rady białej.

Genetyką mi tutaj nie wyjeżdżaj, bo ona pokazuje, że Niemcy są najbardziej słowiańskim narodem w Europie, więc to mnie przeraża :crylol:
kochamskinow
kochamskinow
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapewne zaraz wyjdzie, że mniej niż Ty ;) :P

Wątpię ;D Ale jakie to ma znaczenie, czy więcej ode mnie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że w Europie na wyjazdach przewaznie w sektorach siedza miejscowe Polonusy. Wyznacznikiem moglybyc wyjazdy dalekie.

No to zależy gdzie, bo nie wszedzie jest ich az tyle. Nie każdy też idzie na mecz. Chyba nie powiesz mi, że w takiej Pradze czy Mariborze było większość pikników.
WueRZet
WueRZet
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to zależy gdzie, bo nie wszedzie jest ich az tyle. Nie każdy też idzie na mecz. Chyba nie powiesz mi, że w takiej Pradze czy Mariborze było większość pikników.

Ale w wiekszosci panstw Europy jednak tak. Jak bedzie wyjazd do Bosni, Serbii, czy Turcji wtedy bedzie mozna ocenic ten problem (bo te rejony sa nader atrakcyjne w tym przypadku)
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Genetyką mi tutaj nie wyjeżdżaj, bo ona pokazuje, że Niemcy są najbardziej słowiańskim narodem w Europie, więc to mnie przeraża


co ty człowieku pleciesz o0. W życiu genetycznie nie są najbardziej słowianami.
DoktorHouse
DoktorHouse
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boruc -Arboleda(jak otrzyma polski paszport , a ma to niedlugo nastąpić) ; Wasilewski(jak wróci po kontuzji) ; Boenisch(jw.) ; Golański -Obraniak ; Roger G. ;Murawski;Błaszczykowski -Jeleń ; Robert Lewandowski...

Legia Cudzoziemska.
WueRZet
WueRZet
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co ty człowieku pleciesz o0. W życiu genetycznie nie są najbardziej słowianami.

Gerard Labuda twierdzi, że najbardziej słowiańscy byli/są Łużyczanie. A gdzie są miśku Łużyce ?
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  14 listopada 2009

Smolarek ma przejść do ligi bułgarskiej :rotfl:

boleslawianin
boleslawianin
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Smolarek ma przejść do ligi bułgarskiej

Konto usunięte
Konto usunięte: Saga "Gdzie zagra Smolarek" odc. 1634 Jest rok 2017. Z najnowszych infomacji od naszego stałego korespondenta w Gabonie dowiadujemy się, że Euzebiusz Smolarek jest już po wstępnej rozmowie z prezesem FC 105 Libreville Moko Tiko Kunta Kinte. Prezes już od 2014 roku stara się o zatrudnienie tego wybitnego piłkarza, jednakże SmolarGol wstrzymywał negocjacje, mając w perspetkywie lukratywny kontrakt w lidze Ugandyjskiej. Już w najbizszy wtorek dowiemy się czy zawodnik podpisze kontrakt opiewający na kwotę 100.000 franków CFA. Co sądzi sam prezes o tym spektakularnym transferze ? "Wasza gracz miec dobra noga, nasza chciec duzo dobra noga i nie załowac dolar" Wszystko wskazuje na pomyślny obrót sytuacji, czyżby saga już we wtorek miała się zakończyc ? inf. własna T. Kresst ~:) , 14.11.2009 14:36


:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.