aguero17
aguero17
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

Optymalna ,,jedenastka'' na dzień dzisiejszy :)

WueRZet
WueRZet
  11 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: bo Obraniak czy Boenish jakies tam korzenie maja polskie

Z tym, że Boenish powiedział "nein" naszej kadrze, więc nie rozumiem całych tych zabiegów z jego powołaniem. Zero honoru
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym, że Boenish powiedział "nein" naszej kadrze

Wiec sprawa jest prosta - niech spada (by nie napisac dosadniej) :ziober2:

nie potrzeba nam ludzi w kadrze ktorzy nie zostawią serca na boisku.
kochamskinow
kochamskinow
  11 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: nie potrzeba nam ludzi w kadrze ktorzy nie zostawią serca na boisku.

A kto z aktualnej kadry zostawi? Brazylijczyk, czy może wychowany we Francji Obraniak? Nie powiedziałabym też, żeby reszta zawodników gryzła murawę..
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy może wychowany we Francji Obraniak

Zawsze deklarowal ze chce grac dla Polski :)
i ze czeka na to az w koncu bedzie mogl wystapic z orzelkiem na piersi
Chodzilo mi o to ze nie chcialbym by grali w reprezentacji ludzie co albo maja to gdzies albo sa tyle zwiazani z naszym krajem co ja z Irakiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powiedziałabym też, żeby reszta zawodników gryzła murawę..


moze Smuda wszystkich, takze i rodowitych zmusi/zmobilizuje do gryzienia bo to co ostatnio prezentowali to gorzej niz katastrofa.
A jak nie beda zostawiac serca to niech drzwi beda przed nimi zamkniete do 11 naszego kraju.
Chce ogladac reprezentacje walczącą, do konca.
kochamskinow
kochamskinow
  11 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Zawsze deklarowal ze chce grac dla Polski :)

Ciekawe, czy by ją deklarował, gdyby był na tyle dobry, żeby grać we Francji.
LeonGrande
LeonGrande: moze Smuda wszystkich, takze i rodowitych zmusi/zmobilizuje do gryzienia bo to co ostatnio prezentowali to gorzej niz katastrofa. A jak nie beda zostawiac serca to niech drzwi beda przed nimi zamkniete do 11 naszego kraju. Chce ogladac reprezentacje walczącą, do konca.

Jeśli 20 i 30 letni faceci sami nie poczuwają się, żeby walczyć na boisku bo reprezentują Polskę, to żaden trener nie pomoże..
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe, czy by ją deklarował, gdyby był na tyle dobry, żeby grać we Francji.

Nie mam pojecia ale pisanie ze na pewno by na Polske nie spojrzal tez jest niewskazane
bo go na tyle "dobrze" nie znamy :)

kto wie, moze i tak chcialby grac dla Polski...

trudno tak teraz dywagowac, co by bylo gdyby...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli 20 i 30 letni faceci sami nie poczuwają się, żeby walczyć na boisku bo reprezentują Polskę, to żaden trener nie pomoże..

Wydaje mi sie ze gdy Smuda byl trenrem Lecha, bardziej sie pilkarze przykadali do gry no i jakos to bardziej poukladanie wygladalo...

jakis tam wplyw na pewno mial na zawodnikow:)

ale jezeli nadal nie beda sie przykladac, to wywalic na zbity pysk i szukac takich ktorzy beda "zostawiac zdrowie" na boisku.
Euro 2012 sie zbliza wielkimi krokami, nie mozemy sie skompromitowac.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boruc -Arboleda(jak otrzyma polski paszport , a ma to niedlugo nastąpić) ; Wasilewski(jak wróci po kontuzji) ; Boenisch(jw.) ; Golański -Obraniak ; Roger G. ;Murawski;Błaszczykowski -Jeleń ; Robert Lewandowski...


Naprawdę jesteś tak głupi, by wierzyć, że ktoś w reprezentacji Polski postawi na Arboledę? Poza tym 3 bocznych obrońców w składzie to co najmniej o jednego za dużo.
Z Rogera to taki Polak jak z koziej dupy trąbka.
kochamskinow
kochamskinow
  11 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: trudno tak teraz dywagowac, co by bylo gdyby...

Bo wiadomo co by było :)) Oprócz przywiązania do kraju nie ma żadnego powodu żeby grać dla Polski a nie dla Francji. A tego przywiązania na pewno on nie ma, bo się urodził i wychował we Francji, wg wiki tylko jego dziadek był z Pobiedzisk.
Tak więc coś ta jego miłość do Polski naciągana :)

LeonGrande
LeonGrande: Wydaje mi sie ze gdy Smuda byl trenrem Lecha, bardziej sie pilkarze przykadali do gry no i jakos to bardziej poukladanie wygladalo...

Nie wiem, ale dla mnie to dziwne, żeby kogoś trzeba było motywować. To co bez jego gadania sami nie wiedzieliby, że trzeba się przykładać do gry? :)

LeonGrande
LeonGrande: ale jezeli nadal nie beda sie przykladac, to wywalic na zbity pysk i szukac takich ktorzy beda "zostawiac zdrowie" na boisku.

Tylko takim to znowu może umiejętności brakować. No ale wolę nieco gorszych ( a i nie powiedziane) piłkarzy niż jakiś obcokrajowców. Reprezentacja to reprezentacja, nie klub.

LeonGrande
LeonGrande: Euro 2012 sie zbliza wielkimi krokami, nie mozemy sie skompromitowac.

Skompromitować? Moim zdaniem nieodpowiednie słowo, każdy lepszy wynik to będzie sukces, ale gorszy to standard. Poza tym, coś wątpię w to Euro u nas, szumu narobili, zakazów nadawali a może się okazać, że w ogóle tych mistrzostw nie będzie. A jak będą to na pewno będą ciekaweeee ;D
thomas893
thomas893
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Arboleda


Konto usunięte
Konto usunięte: Boenisch


Konto usunięte
Konto usunięte: Obraniak


Konto usunięte
Konto usunięte: Roger G.


Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo Aquafresca będzie jeszcze ;P

no pewno... zamówmy jeszcze jakiś wagon graczy w Afryce i wtedy będzie zajebiście... druga reprezentacja Francji :ziew:
CieciuLysy
Posty: 401 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
CieciuLysy
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no pewno... zamówmy jeszcze jakiś wagon graczy w Afryce i wtedy będzie zajebiście... druga reprezentacja Francji


Heh, trafiles w sedno: http://i25.tinypic.com/ogzkn.jpg

Co do optymalnej jedenastki, to zobaczymy co w sobote wymysli Franiu Smuda. Powolal ciekawych i grajacych w klubach pilkarzy - zobaczymy tylko na kogo postawi i jak ich ustawi.
Śp. Ludwik Sobolewski
Szacunek dla Wielkiego Prezesa...

http://www.youtube.com/watch?v=4PTvi6JfQYY
SpiderMen
SpiderMen
  12 listopada 2009

Arboleda-dziękujemy reprezentacji Kolumbii...
Boenisch-dziękujemy Niemcom...
Obraniak-z podziękowaniem dla Francuzów...
Roger G-dzięki Brazylia...
Aquafresca-dziękujemy ładnie Włochom...

...za to, że ci piłkarze nie nadają się do ich reprezentacji i że mogą chłopaki być naszym wzmocnieniem...:and:

emage
emage
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boruc -Arboleda(jak otrzyma polski paszport , a ma to niedlugo nastąpić) ; Wasilewski(jak wróci po kontuzji) ; Boenisch(jw.) ; Golański -Obraniak ; Roger G. ;Murawski;Błaszczykowski -Jeleń ; Robert Lewandowski...

A widziales powolania F.Smudy?
Gdie Ty tam widziales Boruca? :woot:
Jezeli mamy dyskutowac o 11 to najpierw zobacz kto zostal powolany.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo wiadomo co by było :)

Pani jasnowidz :ninja:

Stalo sie jak sie stalo, gra dla naszej reprezentacji, to uzdolniony pilkarz i na pewno nam sie przyda:)
Juz wole po stokroć Obraniaka niż Rogerowskiego czy Olisadebowskiego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc coś ta jego miłość do Polski naciągana :)

Wazne ze ma polskie korzenie :ziober2: !

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, ale dla mnie to dziwne, żeby kogoś trzeba było motywować. To co bez jego gadania sami nie wiedzieliby, że trzeba się przykładać do gry? :)


Patrzac na nasza kadre coz... w ost meczach Ci pilkarze wygladali na takich jakby ktos ich sila zmusil do wybiegniecia na murawe...
Motywacja w zespole tez chyba jest w bardzo duzym stopniu uzalezniona relacjami z trenerem oraz tzw brakiem wypalenia:ninja:

choc najlepiej jakby na ten temat wypowiedzial sie jakis psycholog sportowy :ziober2: mialby pole do popisu

Konto usunięte
Konto usunięte: Skompromitować?

Dla mnie bedzie kompromitacja jak nie zdobeda pkt, na wlasnym podwórku...
Martwi mnie tez pozycja w rankigu Fifa, to moze oznaczac bardzo niskie rozstawienie co za tym idzie ciezka grupe... moze grupe smierci ?

Konto usunięte
Konto usunięte: a może się okazać, że w ogóle tych mistrzostw nie będzie

Ech, czarnowidztwo :mrgreen:

Spokojnie w Polsce na pewno sie odbedzie impreza, na Ukrainie pewnie tez... choc jest wieksze zagrozenie ze im odbiorą, ale nie nam.
W najgorszym wypadku sami zoorganizujemy :D i tak by bylo najlepiej :)
dolaczyc Chorzów, Kraków i Euro 2012 tylko w Polsce :zakochany:
kochamskinow
kochamskinow
  12 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Juz wole po stokroć Obraniaka niż Rogerowskiego czy Olisadebowskiego :)

No przynajmniej jest biały.

LeonGrande
LeonGrande: Wazne ze ma polskie korzenie !

Chociaż tyle dobrego :)

LeonGrande
LeonGrande: choc najlepiej jakby na ten temat wypowiedzial sie jakis psycholog sportowy mialby pole do popisu

Ogólnie dla mnie to jest niezrozumiałe ;D Taka postawa naszych piłkarzy.

LeonGrande
LeonGrande: Martwi mnie tez pozycja w rankigu Fifa, to moze oznaczac bardzo niskie rozstawienie co za tym idzie ciezka grupe... moze grupe smierci ?

Może na kogoś mocniejszego się zmotywują, skoro mają takie problemy.

LeonGrande
LeonGrande: Ech, czarnowidztwo

Raczej jasnowidztwo, jeśli by nam je zabrali już, może by się odczepili od prawdziwych kibiców i nie robili takiego syfu jak teraz.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No przynajmniej jest biały.

Czyzbys byla rasistka ? : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie dla mnie to jest niezrozumiałe ;D Taka postawa naszych piłkarzy.

Dlatego z niecierpliwoscia czekam na efekty pracy Smudy z kadra i chce zobaczyc ta zmiane w grze i zaangazowaniu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może na kogoś mocniejszego się zmotywują, skoro mają takie problemy.

Franek zapowiadał że chce by mecze towarzystkie byly traktowane serio przez pilkarzy, a za rywali zyczylby sobie najsilniejsze ekipy
by sie nasi juz ogrywali na najwyzszym poziomie z najmocniejszymi.

Nie glupi pomysl, tylko kto z nami z tych "silniejszych" bedzie chcial grac ? :and:

Holandia, Wlochy, Hiszpania, Francja, Anglia ? - nie sadze.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli by nam je zabrali już

Na dzien dzisiejszy nie ma takich przeslanek ze nam zabiora : P my zdazymy ze wszystkim :)

Konto usunięte
Konto usunięte: by się odczepili od prawdziwych kibiców i nie robili takiego syfu jak teraz.

tzn kto ? :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.