aguero17
aguero17
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

Optymalna ,,jedenastka'' na dzień dzisiejszy :)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  13 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: !!! Jak dla mnie mega żenujące:) ja takich "polaków" nie chce w zadnej reprezetnacji jakiekolwiek sportu :) niech sie wypcha...


ale tu się nie ma z czego śmiać.
Kanadę i Polskę w hokeju dzieli przepaść.
Przynajmniej szczerze mówi, to co myśli.
19MiSka08
19MiSka08
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kanadę i Polskę w hokeju dzieli przepaść. Przynajmniej szczerze mówi, to co myśli.

Ładna mi to szczerość..... ;x
krzychu7818
krzychu7818
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kanadę i Polskę w hokeju dzieli przepaść.


powiedziałbym , że więcej niż przepaść

kochamskinow
kochamskinow
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego mają się cieszyc ? Że jakiś murzyn strzela do bramki ? I nie jest polakiem ? .... Nie no zaczynam się denerwować jak wchodzimy na te tematy reprezentacji

No każdy normalny człowiek wie, że czarny Brazylijczyk bez żadnych zwiazków z Polską nie powinien grać dla nas, a jak już gra to z jego goli się nie cieszymy, bo to tak jakby ich nie było. No ale pikniki tego nie zrozumieją, dla nich piłka najważniejsza, a nie sama Reprezentacja.
Ja też własnie sie denerwuje, już mi się cisnienie podniosło :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie by nasza reprezentacja w hokeju na lodzie zagrała na którychś z najbliższych ZIO


Moze jeszcze dozyjemy, badzmy dobrej mysli :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tu się nie ma z czego śmiać. Kanadę i Polskę w hokeju dzieli przepaść. Przynajmniej szczerze mówi, to co myśli.

Dla mnie to zaden Polak i nawet jakby teraz Polska awansowala do ms 1 dywizji podziekowalbym mu za gre

bo dla mnie to zalosny gosc :) za slaby na Kanade to moze zagram dla Polski (i to jeszcze stawia warunki) smiechu warte.

Wole by Polska wiecznie grala w 2 dywizji niz miala takich hokeistów "polaków" :)
19MiSka08
19MiSka08
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No każdy normalny człowiek wie, że czarny Brazylijczyk bez żadnych zwiazków z Polską nie powinien grać dla nas, a jak już gra to z jego goli się nie cieszymy, bo to tak jakby ich nie było.

No właśnie. I my jesteśmy Moja Droga Normalne ! :PP

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale pikniki tego nie zrozumieją, dla nich piłka najważniejsza, a nie sama Reprezentacja.

Ehh.... xD Nie ma co tu pisac o piknikach xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też własnie sie denerwuje, już mi się cisnienie podniosło :D

Takze popatrzmy co inni piszą xD
aguero17
aguero17
  13 listopada 2009
emage
emage: aguero17: Boruc -Arboleda(jak otrzyma polski paszport , a ma to niedlugo nastąpić) ; Wasilewski(jak wróci po kontuzji) ; Boenisch(jw.) ; Golański -Obraniak ; Roger G. ;Murawski;Błaszczykowski -Jeleń ; Robert Lewandowski...A widziales powolania F.Smudy?Gdie Ty tam widziales Boruca? Jezeli mamy dyskutowac o 11 to najpierw zobacz kto zostal powolany.

Ale ja nie mówię o powołaniach ,,Franza'' tylko opieram się o swój własny wybór..
PS.Prędzej czy pózniej Boruc będzie powołany..
19MiSka08
19MiSka08
  13 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Moze jeszcze dozyjemy, badzmy dobrej mysli

I co całe życie sobie będziemy tak mówić ? ...
Fakt innego wy6jścia nie widzę. :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Dla mnie to zaden Polak i nawet jakby teraz Polska awansowala do ms 1 dywizji podziekowalbym mu za gre bo dla mnie to zalosny gosc :) za slaby na Kanade to moze zagram dla Polski (i to jeszcze stawia warunki) smiechu warte. Wole by Polska wiecznie grala w 2 dywizji niz miala takich hokeistów "polaków" :)

Jestem tego samego zdania.
WueRZet
WueRZet
  13 listopada 2009

z

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, jeśli masz na myśli pikników. To oni owszem, cieszą się po bramkach Rogera.

A kto chodzi na mecze kadry w przeważającej większości ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Że jakiś murzyn strzela do bramki ?

A wiesz, że Polak może być Murzynem ?(Roger nie jest Polakiem zeby nie bylo :P)
aguero17
aguero17
  13 listopada 2009

Akurat Roger radzi sobie dużo lepiej w reprezentacji niż w klubach(Legia,AEK Ateny) więc czemu nie ?? :)

aguero17:

Wasilewski(jak wróci po kontuzji)to na kiedy ta Twoja kadra ma byc gotowa? bo poki co koles potrafi dotknac piętą kolana...

aguero17:

Roger G.co wy w nim widzicie?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tego samego zdania.

Wezmy przyklad Ryana Gigsa :)

mogl kiedys przeciez wybrac reprezentacje Anglii, Walia nigdy nie byla jakas wielka potega. Cos jak my w hokeju....
Ostatnie imprezy to lata 1958 (MS) i 1976 (ME)

ale jednak od mlodosci gral dla Walii, szkoda mi go bo swietny gracz a nie liznał zadnej wielkiej imprezy:) ale za to pokazal przywiazanie do narodu.

w Anglii na bank by sie lapal w pierwszym skladzie swego czasu :) i smigal na MS, ME :)
kochamskinow
kochamskinow
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto chodzi na mecze kadry w przeważającej większości ?

Ile razy byłeś na kadrze, że sie wypowiadasz? :D
Na meczach u siebie owszem jest dużo pikników, jednak na wyjazdach raczej to mniejszość.. Poza tym, lepszych 100 fanatyków niż 1000 pikników ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: A wiesz, że Polak może być Murzynem ?(Roger nie jest Polakiem zeby nie bylo :P)

Murzyn nie może być Polakiem, ponieważ Polacy są rady białej. Jeśli jest Murzynem, nawet urodzonym w Polsce może być co najwyżej obywatelem Polski.
19MiSka08
19MiSka08
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto chodzi na mecze kadry w przeważającej większości ?

Niestety pikniki....;x

Konto usunięte
Konto usunięte: Roger nie jest Polakiem zeby nie bylo :P)

Przecież o tym wiem. Dlatego pisałam, że mamy sie cieszyć z bramek, które nie strzela Polak a jakiś obcokrajowiec ? ....

Konto usunięte
Konto usunięte: A wiesz, że Polak może być Murzynem ?

Pfff....nie może być....
19MiSka08
19MiSka08
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, lepszych 100 fanatyków niż 1000 pikników ;D

Dokładnie !
Na wyjazdowe pikniki już nie jeżdzą szkoda kasy. A jak już to na takie przypuśćmy wg pikników ważniejsze do większych miast. ;)))

Konto usunięte
Konto usunięte: Murzyn nie może być Polakiem, ponieważ Polacy są rady białej. Jeśli jest Murzynem, nawet urodzonym w Polsce może być co najwyżej obywatelem Polski.

No właśnie :). ale i tak nie jest Polakiem ale ma obywatelstwo. Dla mnie to i tak nie polak. !

LeonGrande
LeonGrande: Wezmy przyklad Ryana Gigsa :)

Dobre serducho to ma :)).
No a czy widzisz na oglądanych meczach naszej reprezentacji w naszych piłkarzach przywiazanie ? Ja nie widzę. Dlatego nie ogladam już tych meczy. Nie warto. Nie widzę potrzeby. Wiele by tu wyjaśniać....
WueRZet
WueRZet
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile razy byłeś na kadrze, że sie wypowiadasz? :D

Zapewne zaraz wyjdzie, że mniej niż Ty ;) :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Na meczach u siebie owszem jest dużo pikników, jednak na wyjazdach raczej to mniejszość.. Poza tym, lepszych 100 fanatyków niż 1000 pikników ;D

Tylko, że w Europie na wyjazdach przewaznie w sektorach siedza miejscowe Polonusy. Wyznacznikiem moglybyc wyjazdy dalekie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.