MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Siemano ! :mrgreen:

Jutro rozpoczyna się GRAN TURISMO POLONIA 2013 w Poznaniu oczywiście ;D.
Jest to już 9 edycja tej imprezy w Polsce ;D.



Nie będę się za dużo rozpisywać na temat GTP, zadam jedynie kilka pytań.

Q: Słyszeliście o tej imprezie ? Co wiecie na jej temat ?
Q: Byliście kiedykolwiek ? Wybieracie się na obecną ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013

Ano.

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013

Czort na razie z fotami, trzeba odsapnąć. Telewizja za to ma podnietę, teraz będą drążyć czy impreza była dobrze zabezpieczona itp itd. Obsrani łowcy sensacji.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013

Dokładnie.
Przez 8 edycji nic się nie stało, i ogólnie mało było słychac o GTP.
Teraz się zyebało i wszędzie o tym trąbią.

:ziober2:
Okultyzm
Okultyzm
  30 czerwca 2013

Moja reakcja na umiejętności kierowcy mówi wszystko...

Hali202
Posty: 4 (po ~293 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Hali202
  30 czerwca 2013

no i po gtp trochę lipa wyszła z tym dzwonem teraz wszędzie o tym trąbią

Okultyzm
Okultyzm
  30 czerwca 2013

Najlepszy był pan redaktor z tvn24 który rozmawiając z Dziewulskim chamsko sugerował, że lepiej sam by zorganizował imprezę. Niektórzy kuźwa nie wiedzą, że temu niebezpieczny sport jest pociągający, bo się wypadki zdarzają. Wiem że mi łatwo za klawiaturką się chować, gdy kilka osób cierpi i zdycha w szpitalu, ale taka jest prawda. Mądry Polak po szkodzie.
Ale urwał...

WujekBeton
WujekBeton
  1 lipca 2013

moim skromnym zdaniem to ludziom stojącym przy samej drodze za tymi płotkami zabrakło nieco zdrowego rozsądku. Winny na pewno nie jest kierowca, no może troszkę jest, ale nie nam o tym decydować. A nagonka się zrobi, że po co to komu, na co, bogaci przyjechali się wyszaleć, bo tata kupił, itp. itd.
W robocie już miałem dzisiaj przykłady takie myślenia typowych polaczków.

gife
gife
  1 lipca 2013

Bu he he. Winni orgowie? kibice? Tylko kierowca. Nie dostosował się do warunków na drodze. Użytkownikami drogi są kierowcy, rowerzyści, piesi, nawet za barierkami. 8 edycji i żaden burak nie zrobił KROKU za dużo ze względu na ryzyko. Od tego mają tor. A ten sobie postanowił na trójce przygazować i poooszedł w ludzi.
A Ludzi od chja..Moim zdaniem GTP świetna impreza.

Okultyzm
Okultyzm
  1 lipca 2013

Propsuję. Mądrowanie się na temat winy kiedy ewidentnie widać co się stało jest jak rozważanie czy łajno pachnie czy śmierdzi.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Winny na pewno nie jest kierowca


Jak to nie jest ?
Nie opanował maszyny.
Kurdę, widać że coś mu nie wyszlo na zakręcie, więc chciał spektakularnie to naprawić, i nie naprawił, zepsuł mocno kilkunastu ludzi.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lipca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, widać że coś mu nie wyszlo na zakręcie, więc chciał spektakularnie to naprawić, i nie naprawił, zepsuł mocno kilkunastu ludzi.


Prawda taka, że żaden driver nie opanowałby takiej mocy. W ogóle dochodzi do schizofrenii motoryzacyjnej, coraz to mocniejsze samochody produkują, po jaki czort komuś auto co wyciąga prawie 380 km/h no po co.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Okultyzm
Okultyzm
  2 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: typowych polaczków.
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją.
I nie obrażaj narodu, którego sam jesteś częścią. Wypraszam sobie nazywania mnie polaczkiem dlatego że myślę inaczej.

Poza tym jeśli usprawiedliwiasz wykorzystywanie 850 koni mechanicznych ze startu, w takim miejscu i okolicznościach to podziwiam wyobraźnię i powodzenia życzę...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 lipca 2013

za kierownica człowiek który nie dość że auta nie ogarniał to jeszcze sobie z tego nić nie robił ...kompletny brak wyobraźni ze strony kierowc i tyle w temacie szkoda mi organizatorów na których terqaz za to wiesza się psy

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  2 lipca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Prawda taka, że żaden driver nie opanowałby takiej mocy. W ogóle dochodzi do schizofrenii motoryzacyjnej, coraz to mocniejsze samochody produkują, po jaki czort komuś auto co wyciąga prawie 380 km/h no po


Proszę Cię Nutek, opanowałby ten który ma łeb na karku, chociażby dlatego że by nie świrował tak mocno kiedy ludzie w zasięgu kół są.

joker4444
joker4444: szkoda mi organizatorów na których terqaz za to wiesza się ps


Senkju.
Impreza na Torze trwa, nawet dzwonił do mnie Szef numer 1 bym jutro wpadła, ale kuźwa nie mam czasu, w sensie w firmie taki zapieprz, że nawet wysikać się nie mam kiedy iść, eh.
:ziober2:
Okultyzm
Okultyzm
  2 lipca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
joker4444
joker4444: ...
Patryk, wydaje mi się (bo tak czuję), że cały świat widział co się stało i prócz naprawdę rozsądnych, tylko ci co chcą być mądrzy na siłę rozpatrują przyczyny tam gdzie ich nie ma. Także o organizatorów i widzów (tak sądzę) nie powinniśmy się martwić.
MaqdaIena
MaqdaIena: opanowałby ten który ma łeb na karku

Wydaje mi się, że miał na myśli pedał w podłodze.
http://youtu.be/NZ_1pcaGJ-k?t=8s

8. sekunda: wio 850 koników!
Przy 13. słychać zmianę biegu...
15. sekunda: puszczamy gaz.

Ujęcie jest prostopadłe do toru jazdy
Słychać cały czas wykorzystywane (+/-) 1000 niutonometrów powyżej 5000 obrotów na minutę.
To znaczy że przy niewielkiej prędkości początkowej, na opony przekazywana jest moc 850 koni mechanicznych. To tak jakby NASA chciało puścić rakietę bez stateczników.
Ewidentnie widać, że samochód przez ani ułamek sekundy nie jedzie prostolinijnie.
Pan ani na chwilę w tych 7 sekundach nie puścił nogi z pedału gazu w podłodze.
Powód jest jeden: "Ja wam pokażę co ja potrafię".
Jeśli ktoś chce wcisnąć mi kit, że ludzie stojący przy barierkach są temu winni, to niech wciśnie ten kit tym, którzy tam stali, a którzy mają jeszcze zdrowe nogi, co by mu kopa w dupę zasadzili.
Może gdzieś pomyliłem się w danych czy co, ale fajnie by było, żeby mądralińscy wypowiadali się opierając o jakąkolwiek wiedzę - bo na wyobraźnię bym nie liczył.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.