MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 czerwca 2013 (pierwszy post)
Siemano ! :mrgreen:

Jutro rozpoczyna się GRAN TURISMO POLONIA 2013 w Poznaniu oczywiście ;D.
Jest to już 9 edycja tej imprezy w Polsce ;D.



Nie będę się za dużo rozpisywać na temat GTP, zadam jedynie kilka pytań.

Q: Słyszeliście o tej imprezie ? Co wiecie na jej temat ?
Q: Byliście kiedykolwiek ? Wybieracie się na obecną ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 czerwca 2013

Kiedyś się wybiorę na pewno na tą imprezę, widzę z roku na roku robi się coraz głośniejsza i coraz to lepsza frekwencja zarówno wśród kibiców no i oczywiście samochodów. Chętnie zobaczyłbym Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera GT3 RS, Ultima GTR, Mercedes SLS AMG, McLaren MP12-4C czy jakieś Ferrari.
Mam nadzieję, że jak kiedyś zawitam do Wielkopolski to zrobią tak, że Tor Poznań będzie otwarty dla widzów i będzie można zobaczyć na żywo osiągi tych pięknych aut.

Oczywko Magda rób fotki i pokazuj d83ddcf7

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  29 czerwca 2013

Byłem 2 lata temu. Świetna impreza dla szarej masy i okazja do zaprezentowania aut. Widziałem nie raz, jak komendant wsiada jako pasażer i dostaje przeciążeń na nawrocie takich, że koszulę mu odpinało :D
Osobiście myślę, że najlepiej dostać się na tor i skorzystać z przejazdów danym autem.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kiedyś się wybiorę na pewno na tą imprezę, widzę z roku na roku robi się coraz głośniejsza i coraz to lepsza frekwencja zarówno wśród kibiców no i oczywiście samochodów. Chętnie zobaczyłbym Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera GT3 RS, Ultima GTR, Mercedes SLS AMG, McLaren MP12-4C czy jakieś Ferrari. Mam nadzieję, że jak kiedyś zawitam do Wielkopolski to zrobią tak, że Tor Poznań będzie otwarty dla widzów i będzie można zobaczyć na żywo osiągi tych pięknych aut.Oczywko Magda rób fotki i pokazu


W tym roku ma być więcej Ferrari niż Porsche ;D. Ogólnie się mówi, że Porszak jest najmniej tam ciekawym autem i tak zapewnie jest.

A na Tor się raczej tak o nigdy nie dostaniesz, no chyba że uda Ci się zdobyć zaproszenie, które tak czy siak nie bedzie do kupienia. Założenie imprezy jest proste na Torze, własciciele tych aut mają tam okazję pod okiem instruktorów doszkalać się z z jazdy nimi, to już taka zabawa tylko dla nich, nie dla gapiów :). My mamy okazję pooglądać fury w pierwszy dzień, na ulicach Poznania, kolejne 3 dni to już impreza totalnie zamknięta ;D. Mi pewnie się nie uda tam pojechać, bo ktoś musi w firmie zostać:and:. Ale o ile zostanę w tej firmie to może za rok mi sie uda ;D.

Foty pocykam, dziś na szczęście mogę wejść za barierki, więc postaram się coś fajnego ująć ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem 2 lata temu. Świetna impreza dla szarej masy i okazja do zaprezentowania aut. Widziałem nie raz, jak komendant wsiada jako pasażer i dostaje przeciążeń na nawrocie takich, że koszulę mu odpinało :D Osobiście myślę, że najlepiej dostać się na tor i skorzystać z przejazdów danym autem


Jak napisałam Nutkowi dostanie się na Tor nie jest proste ;D.
I mogłeś wziąć udział w konkursie, wstawiałam do niego linka w temacie motohajd ;D. Wybierałam sama wygranych więc pewnie by się dało trochę zamataczyć. Głowną nagrodą była nie tylko wejściówka VIP na Tor, ale również dwa okrazenia Ferrari Scuderia, oczywiście jako pasażer ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A na Tor się raczej tak o nigdy nie dostaniesz, no chyba że uda Ci się zdobyć zaproszenie, które tak czy siak nie bedzie do kupienia. Założenie imprezy jest proste na Torze, własciciele tych aut mają tam okazję pod okiem instruktorów doszkalać się z z jazdy nimi, to już taka zabawa tylko dla nich, nie dla gapiów :). My mamy okazję pooglądać fury w pierwszy dzień, na ulicach Poznania, kolejne 3 dni to już impreza totalnie zamknięta ;D. Mi pewnie się nie uda tam pojechać, bo ktoś musi w firmie zostać. Ale o ile zostanę w tej firmie to może za rok mi sie uda ;D. Foty pocykam, dziś na szczęście mogę wejść za barierki, więc postaram się coś fajnego ująć ;D.


Szkoda, że dość zamknięta ta impreza no ale nic cyknąć fotę i zobaczyć na żywo też fajnie :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013

Wlasnie, że fajnie ;D.
Dzięki temu co roku coraz więcej samochodów przyjeżdza, bo Tor jest mocno chroniony, a własciciele aut sobie to bardzo cenią.
No i dzięki temu coraz fajniejsze są rozpoczęcia dla nas, szarych ludzi ;D.

Kurdę coś chłodnawo w Poznaniu, muszę zalozyc koszulkę firmową żeby mnie wpuścili za barierki, więc chyba tam zamarznę bosz.

:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013

No w sumie dobrze, że ma to jakiekolwiek plusy :D My Polacy byśmy chyba chcieli nimi pojeździć dopiero wtedy byśmy byli zadowoleni.
Oczywko pokaż te foto siebie w firmowym t-shircie na tle jakiejś niuni :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WujekBeton
WujekBeton
  30 czerwca 2013

My Polacy to nawet gdybyśmy się przejechali, narzekalibyśmy, że coś tam nie pasowało. Przynajmniej spora część.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: pokaż te foto siebie w firmowym t-shircie na tle jakiejś niuni


Niuni, że dziewczyny? :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niuni, że dziewczyny?

że autka d83dde99261d :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oczywko pokaż te foto siebie w firmowym t-shircie na tle jakiejś niun


I tak mam napis firmowy na plecach :ziober2:. Więc tyłem będę na ewentualnym zdjęciu :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: My Polacy to nawet gdybyśmy się przejechali, narzekalibyśmy, że coś tam nie pasowało. Przynajmniej spora częś


Masz sporo racji niestety.
W każdym razie są powody dlaczego jest w ekipie uczestników mało polaków, i wcale nie dlatego, że wśród rodaków brakuje ludzi, którzy się bujają autami z niemal najwyższej półki :).
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: I tak mam napis firmowy na plecach . Więc tyłem będę na ewentualnym zdjęciu .


Eee to męski krój, przecież dziewczyny mają napis na d83ddc40 ;-D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Eee to męski krój, przecież dziewczyny mają napis n


Nie ;D.
Wszystkie są takie na dzień dzisiejszy ;D. Trochę bez sensu, bo chłodno i jak ubiorę jakąś bluzę to nie widać napisu ;D.

Dobra, spadam na GTP ;D.

Wrzucę pewnie jakieś foty potem, ale nie wiem czy dzisiaj ;D.
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2013

Oka czekam z niecierpliwością 270b

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 czerwca 2013

Po tym wypadku aż mi się nie chce wrzucać żadnych zdjęć, może potem.

:ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  30 czerwca 2013

Żyjesz?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.