PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  18 października 2012 (pierwszy post)

co myslicie o wzroscie cen za paliwo szczegolnie gaz .. Nie dlugo cena gazu zrowna sie z cena paliwa . Na prawie kazdej stacji cena jest inna a przy ,,polskich,, zarobkach jest trudno :D niech wynajda cos na powietrze lub wode . Pamietam te czasy jak ojciec taknkowal poldka i jezdzil prawie za darmo aahh :D

MuyBueno
MuyBueno
  9 listopada 2012
PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: co myslicie o wzroscie cen za paliwo

To chyba logiczne,że non stop będą wzrastać ? . . .
Rentowność musi być progresywna inaczej może prowadzić do regresji sektora finansowego w obejmujących w temacie środowiskach :rotfl:

PaaatryczekRPK
PaaatryczekRPK: Pamietam te czasy jak ojciec taknkowal poldka i jezdzil prawie za darmo aahh :D

Które nie wrócą już nigdy.Zapomnij o tym i otrząśnij się.
Potem usiądź na skórzanym fotelu i zastanów się czy zarabiasz na tyle,żeby na bogato jeździć autem.Jeśli nie,pomyśl nad mniejszym 1.4 z gazem,i tak za dużo? No to tramwajki i autobusy.

Wiele osób nad tym rozmyśla.
Nic cisnę Tobie tylko oznajmiam swoje zdanie : )
v6adamv6
v6adamv6
  11 listopada 2012

To wszystko zależy od pewnych czynników. Czy ktoś jest sam czy ma rodzinę czy pracuje czy utrzymuje się z drobnego handlu. Wiadomo że osoba mająca na utrzymaniu kobietę i dziecko będzie szukała auta z oszczędnym silnikiem diesla ewentualnie gaz. Znam to z autopsji mając dziewczyne jeździłem golfem 1.9TD który palił 5,5l/100km teraz zaszalałem i przesiadłem się do AR z silnikiem 3.0 która pożera 3x tyle

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.