PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  18 października 2012 (pierwszy post)

co myslicie o wzroscie cen za paliwo szczegolnie gaz .. Nie dlugo cena gazu zrowna sie z cena paliwa . Na prawie kazdej stacji cena jest inna a przy ,,polskich,, zarobkach jest trudno :D niech wynajda cos na powietrze lub wode . Pamietam te czasy jak ojciec taknkowal poldka i jezdzil prawie za darmo aahh :D

Szufladaa
Szufladaa
  20 października 2012
PaulinaCBR
PaulinaCBR: mozesz troche podeslac, nie obrazimy sie


Ja bym się obraził , nie lubie darowizn. :zonk:
Fenri
Fenri
  20 października 2012

Co do cen paliw to nie ma co sie ogladac na kraje arabskie itp bo Polska importuje rope z Rosji :) wiec cena u nas jest jeszcze wieksza zagadka

LaastChance
LaastChance
  20 października 2012

Niestety, w Polsce w najbliższym czasie pewnie dobrze nie będzie, smutne ale prawdziwe.

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  20 października 2012

w norwegii ON tez jest drogi ale takie pieniadze co tam oni zarabiaja to...nie mam pytan .Najmniejszy silnik to 3 litry :D

whitestok
whitestok
  20 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten cały niby kryzys jest chyba tylko po to, że ktoś na nim niezłą kasę łupie!

dokładnie a ten "ktoś" to bank Goldman Sachs, wszystko co dzieje się na świecie jest winą tego banku...oni zarabiają zawsze na tym jak ktoś traci, jak komuś coś źle się wiedzie...a kryzysy to też ten bank wymysla i wystarczy tylko w danym kraju nagłośnić, że jest kryzys i od razu sami ludzie zaczynaja oszczedzac itp i wganiac kraj w prawdziwy kryzys :) tak to dziala mniej więcej.
WujekBeton
WujekBeton
  21 października 2012

Jeden co Wujowi rację przyznał :mrgreen:. Skończcie patrzyć na cenę w Norwegi, Belgi czy jakimkolwiek innym państwie zachodnim, bo to bez sensu. Ceny są porównywalne tylko różnica w zarobkach:zonk:.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubie darowizn

To zabierz mnie stąd, też chce zarabiać grube miliony ojro:mrgreen:.
Szufladaa
Szufladaa
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To zabierz mnie stąd, też chce zarabiać grube miliony ojro


Grube miliony :zonk: trzeba spiąć poślay i wyjechać , kiedy ja wyjezzałem o Francji umialem tylko ''Łi , Si i Mdame'' czasami warto zaryzykować :p
WujekBeton
WujekBeton
  21 października 2012

E to tyle to i ja znam :D.

LaastChance
LaastChance
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chce zarabiać grube miliony ojro.

a kto by nie chciał... ;)
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  21 października 2012

dokladnie ;) .

Szufladaa
Szufladaa
  21 października 2012

Taka nasza Polska mentalność , że nawet gdyby byly grube mln ojro na koncie , to i tak wciąż malo :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: E to tyle to i ja znam :D.


To dawaj do Fr : )
blackshadow83
blackshadow83
  28 października 2012

Dlatego zamierzam zdemontować LPG i na samej benzynce. To na jedno wychodzi lanie dwóch rodzajów paliw...

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  31 października 2012

za kilka lat będziemy jeździć rolkami hehe bo na paliwo nie będzie nikogo stać, a jak dalej będziemy bierni temu co się dzieje, to i płace obniżą tak że nie będziemy wiedzieć czy mamy głodować czy kraść...zobaczycie... wszyscy zdechniemy, a inni, ci którzy są bogaci spier**lą na zachód :) bo polski już nie będzie, dajemy się i to ostro, a potem narzekamy...

WujekBeton
WujekBeton
  31 października 2012
raugi
raugi: polski

Z dużej litery proszę.
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  1 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z dużej litery proszę.

tak, wiem że powinno być z dużej ale szybko pisałem i się ,,zagapiłem''
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.