Patrishia
Patrishia
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam.

Moja matka nagromadziła zapasów gotówki. Nic oszałamiającego, ale na coś poza "maluchem" wystarczy. No i zwracam się więc tutaj, drodzy motoryzacyjni fotkowicze z pytaniem.
Auto ma być dla Niej. Jazda do pracy, po mnie, wożenie mnie itp ;p Matka jest kobietą o dość zrównoważonej jeździe, silnika dużego nie potrzebuje, a nawet wręcz przeciwnie, sugeruję jak najmniejszy. Podstawy to - mało palić i mieć łatwo dostępne, tanie części, oraz być pięciodrzwiowy. no i ona chce +lpg.
Zakres gotówki- tak ok 6 tysięcy zł. :-D
Potrzebuje propozycji co mniej więcej szukać, bo szczerze się sama pogubiłam, mimo czyjejś pomocy.

Pozdrawiam.

goldshaker
dawidusw202
dawidusw202
  14 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://moto.allegro.pl/bmw-750i-v12-300ps-zarejestrowana-zadbana-i1991831833.html

auto dla mafioza i twardziela gdzie by tam kobieta w to wsiadła :D
dawidusw202
dawidusw202
  14 grudnia 2011

chociaż słyszy sie o tym ze młode dziewczynki 18-20 lat latają S klasami ,7er i A8 :D
http://www.autocentrum.pl/testy/moje-osiemnaste-urodziny-bmw-seria-7/

goldshaker
goldshaker
  14 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: auto dla mafioza i twardziela gdzie by tam kobieta w to wsiadła :D

szczerze to pojeździł bym czymś takim ale bałbym się o części:P
Caddy88
Caddy88
  14 grudnia 2011
Corsa B (93-2000) - tanie, niezawodne, silniki benzynowe nie do zajechania, idealnie znoszą gaz, części tanie jak barszcz - niemal wszystko w zamiennikach dostaniesz.
TottenhamHotspur
TottenhamHotspur
  14 grudnia 2011

niskie spalanie ? z lpg ? :wtf:
LPG= czeste awarie
mimo ze ceny paliw tak stoja to i tak jednak wybralbym cos z silnikiem wysokopreznym

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: raz być pięciodrzwiowy. no i ona chce +lpg. Zakres gotówki- tak ok 6 tysięcy zł. :-D

Daewoo Matiz :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

malyzwierzaczek
malyzwierzaczek
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niskie spalanie ? z lpg ? LPG= czeste awarie mimo ze ceny paliw tak stoja to i tak jednak wybralbym cos z silnikiem wysokopreznym

Popieram. :tak:
Np. Seat Ibiza np 98 1.9 sdi.
Pali ok 6 litrów.
machu221
machu221
  15 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To auto jest piękne w swojej prostocie


niezbyt to pojmuje ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż sama mam bmw


teraz pojmuje po prostu wiesz co dobre :D
patryyykk
patryyykk
  15 grudnia 2011

DEBILE FACHOWCY OD LPG NISZCZENIE SILNIKA CZĘSTE AWARIE GRATULUJE WIEDZY : *

Konto usunięte
Konto usunięte: Np. Seat Ibiza np 98 1.9 sdi. Pali ok 6 litrów.

jeździłem jakiś czas golfem IV kombi 1.9 TDI, latał jak szalony, na ruskiej ropie palił ok 6l : )
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2011

Za 6 tysi to nie kupisz dobrego diesla, a jakieś zajeżdżone padło, więc w tym przedziale cenowym i klasie pojazdów o jakiej mowa w temacie lepsze będzie LPG :zonk: niestety.

Vinroc
Vinroc
  17 grudnia 2011

@:
debil Cie zrobił kmiocie wiejski z płytą chodnikową zamiast ryja czy tez burackiej mordy :)

samochód z dobrze wyregulowanym gazem na sekwencji ma minimalne szkody dla silnika

aa jak sie zakada gaz za grosze i zawory potem upala to miec trzeba pretensje do samego siebie

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  17 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za 6 tysi to nie kupisz dobrego diesla, a jakieś zajeżdżone padło, więc w tym przedziale cenowym i klasie pojazdów o jakiej mowa w temacie lepsze będzie LPG niestety.

W sumie masz racje tak na dojechanie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: samochód z dobrze wyregulowanym gazem na sekwencji ma minimalne szkody dla silnika

Minimalne ale ma. Masz racje , a ja i tak mam trochę gorsze zdanie na temat LPG.

Nie wiem po co się tak spinacie Jak by każdy z was był lepszy.

Rozwijacie temat nie na temat.
dawidusw202
dawidusw202
  17 grudnia 2011

a ja bym tam kupił piękny niezawodny legendarny samochód czyli w124 tańszego w utrzymaniu auta juz nie ma a pozatym to auto warto kupić bo juz drożeje wujekbeton jak troche potrzymie swojego mesia na elektronicznym wtrysku to dostanie ładną kase :D kiedyś za ładnego w124 trzeba było mieć 12 tys teraz juz 20 no ale to jest auto raczej dla kolekcjonera a nie dla kobiety ale wcale to by nie był zły pomysł bo po co ma sie kobieta męczyć w jakimś paściu z segmentu B ?

Vinroc
Vinroc
  17 grudnia 2011
BTOmc
BTOmc:

chodzi mi o to ze jesli ktos całe zycie zarł widłami to niech nie wypowiada sie o savoir vivre ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.