Patrishia
Patrishia
  13 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witam.

Moja matka nagromadziła zapasów gotówki. Nic oszałamiającego, ale na coś poza "maluchem" wystarczy. No i zwracam się więc tutaj, drodzy motoryzacyjni fotkowicze z pytaniem.
Auto ma być dla Niej. Jazda do pracy, po mnie, wożenie mnie itp ;p Matka jest kobietą o dość zrównoważonej jeździe, silnika dużego nie potrzebuje, a nawet wręcz przeciwnie, sugeruję jak najmniejszy. Podstawy to - mało palić i mieć łatwo dostępne, tanie części, oraz być pięciodrzwiowy. no i ona chce +lpg.
Zakres gotówki- tak ok 6 tysięcy zł. :-D
Potrzebuje propozycji co mniej więcej szukać, bo szczerze się sama pogubiłam, mimo czyjejś pomocy.

Pozdrawiam.

222slodki222
222slodki222
  13 grudnia 2011

radze citroena ax w dieslu pali cos lekko pomad 4 litry mały sam mam ax i tłuke go jako auto robocze i daje rade.

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  13 grudnia 2011

Peugeot 306 Za tyle z Klimą znajdziesz i hmm 1.4 A gaz Grr :/ Ale jak kto woli :)

Patrishia
Patrishia
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: citroena ax


BTOmc
BTOmc: Peugeot 306

Oba francuzy, nie ma problemu z awaryjnością i częściami? :-)

Ten Peugeot mi się widzi w sumie.

BTOmc
BTOmc: A gaz Grr :/ Ale jak kto woli :)

Obecny samochód mamy w gazie i jej odpowiada to..
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  13 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Oba francuzy, nie ma problemu z awaryjnością i częściami? :-) Ten Peugeot mi się widzi w sumie.

Mam 406 i jest Cichy Plastiki nie trzeszczą, nie rdzewieje. Części Nie są drogie i jest sporo zamienników. Awaryjność Jak się trafi. Nie mam problemów Przynajmniej JA.

Patrishia
Patrishia: Obecny samochód mamy w gazie i jej odpowiada to..

Spoko Ja mam swoje zdanie na ten temat :P

Wiesz to twoja decyzja Czy mamy.. Ale lepiej poradzić się przed kupnem Kogoś Fachowego ;)
Patrishia
Patrishia
  13 grudnia 2011
BTOmc
BTOmc: Mam 406 i jest Cichy Plastiki nie trzeszczą, nie rdzewieje. Części Nie są drogie i jest sporo zamienników. Awaryjność Jak się trafi. Nie mam problemów Przynajmniej JA.

Rozumiem, wiadomo, że różnie się może trafić. Tym bardziej po tych powodziach co były.

BTOmc
BTOmc: Spoko Ja mam swoje zdanie na ten temat :P Wiesz to twoja decyzja Czy mamy.. Ale lepiej poradzić się przed kupnem Kogoś Fachowego ;)

Nie no, skoro masz jakieś obiekcje co do lpg, to powiedz konkretnie w czym rzecz, może masz rację. Wezmę to pod uwagę, choć ostatecznie to owszem, Jej decyzja. :-)
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  13 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Rozumiem, wiadomo, że różnie się może trafić. Tym bardziej po tych powodziach co były.

Wiesz wszystko można sprawdzić :P

Patrishia
Patrishia: Nie no, skoro masz jakieś obiekcje co do lpg, to powiedz konkretnie w czym rzecz, może masz rację. Wezmę to pod uwagę, choć ostatecznie to owszem, Jej decyzja. :-)

Gaz niszczy silnik w zimę Całkiem :> No ale te oszczędności. Chodź nie wiem jak widzę ceny. Każdy jeździ czym chce i na czym chce ;) Masz dużo info w necie Poczytaj dobrze Bo naprawdę warto :P
MuyBueno
Patrishia
Patrishia
  13 grudnia 2011
BTOmc
BTOmc: Gaz niszczy silnik w zimę Całkiem :> No ale te oszczędności. Chodź nie wiem jak widzę ceny. Każdy jeździ czym chce i na czym chce ;) Masz dużo info w necie Poczytaj dobrze Bo naprawdę warto :P

Hm, aż poczytam. Wiem jedynie o tym, że matka zawsze odpalała na benzynie i dopiero w czasie jazdy przełączała na gaz. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: http://moto.allegro.pl/honda-civic-1-4-obnizona-el-szyberdach-z-niemiec-i1979865068.html

2/3 drzwiówka, odpada, chociaż poszukać 4/5 moze pójdzie. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: http://moto.allegro.pl/mazda-323f-1-5-16v-dohc-90km-stan-igla-sprawdz-sam-i1972917592.html

Tak mi coś nie pasowała klasa auta do ceny aż doszłam do foci z tyłu ;D
MuyBueno
MuyBueno
  13 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: 2/3 drzwiówka, odpada, chociaż poszukać 4/5 moze pójdzie. :D

Coupe jest trochę droższe
http://moto.allegro.pl/civic-1-4-90km-1997r-lift-import-z-niemiec-i1975070980.html

Patrishia
Patrishia: Tak mi coś nie pasowała klasa auta do ceny aż doszłam do foci z tyłu ;D

Za 6 tyś znajdziesz taką w dobrym stanie ;)
lamiluzje89
WujekBeton
WujekBeton
  13 grudnia 2011

Astra F :mrgreen:

PanCiastko
PanCiastko
  13 grudnia 2011

To i ja coś zaproponuję :)

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-1-0-lpg-2xairbag-wsp-zadbany-C21962190.html

machu221
machu221
  13 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oho , jak dla was to proponuję http://moto.allegro.pl/honda-civic-1-4-obnizona-el-szyberdach-z-niemiec-i1979865068.html


zawsze mnie zastanawiało jak oni to robili auta z tego rocznika a wnętrze z lat wczesnych 80 :D , suwaki itp nie no ale porażka XD
MuyBueno
MuyBueno
  14 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mnie zastanawiało jak oni to robili auta z tego rocznika a wnętrze z lat wczesnych 80 :D , suwaki itp nie no ale porażka XD

To auto jest piękne w swojej prostocie.Zależy czego oczekujesz od auta-tym się kierujesz -> Ja chcę czerpać radość dlatego kocham hondy,mazdy mitsu bo to super samochody ......

Chociaż sama mam bmw .........................
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.