PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Witam. Jako ze robię powoli przymiarki do nowej fury obstawiłem na początek 4 typy a oto one : Land Rover Freelander 2.0d , Audi a6 avant 2,5tdi , Seat Toledo II 1,9Tdi , oraz e39 z tds-em. Wszystkie auta mi się podobają jednak w każdym z nich przemawia do mnie coś innego. Zacznijmy od Freelandera, auto ładne uterenowione w sam raz na nasze drogi jednak krążą złe opinie o silniku td4 no i wnętrze nie zachwyca. A6 - wnętrze eleganckie bryła auta....zależy w sumie od gustu, silnik 2,5 różnie o nim ludzie mówią więc nie wiem komu wierzyć, przechodząc do Toledo auto ma chyba same plusy poza wyposażeniem , jednak przemawia do mnie spalanie 5l/100 jak w każdym 1.9 , Bmw tak samo jak w przypadku a6. Proszę was o pomoc w rozwianiu mojego dylematu oraz propozycje z waszej strony , dodam jeszcze że szukam auta do 14 tys. Dziękuję i pozdrawiam.

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  23 sierpnia 2011

Stary bez urazy ale mówimy tu o normalnych samochodach a Ty mi z jakimś tuningiem wyskakujesz, zdajesz sobie sprawę z kosztów utrzymania takiego samochodu gdy planujesz rodzinę i masz na utrzymaniu dom?

Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  24 sierpnia 2011

czytałem tylko pierwszą stronę... osobiście polecam Seata :)

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.