tibauld
tibauld
  5 października 2009 (pierwszy post)
24 października w Łodzi ma dojść do anonsowanej jako polska "walka stulecia" potyczki czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wszechwag Andrzeja Gołoty z aktualnym czempionem kategorii junior ciężkiej federacji IBF Tomaszem Adamkiem.

Wielu ludzi czeka na ta walkę, a z racji tego, że takiego tematu jeszcze nie ma, a do starcia pozostało już niewiele czasu postanowiłem założyć temat do ogólnej dyskusji na temat tego pojedynku.

1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?
2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?
3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?
4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D


Miłej i kulturalnej dyskusji życzę ;)
marekkolodziej
marekkolodziej
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?

Proste Adamek, Gołota szybko polegnie, tak mi sie wydaje...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?

Oboje maja piz..de w lapie ale wydaje mi sie ze Adamek jest szybszy i lepszy kondycyjnie...

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?

Czy stulecia...? Mozliwe, chcialbym aby ta walka potrwala z 6 rund. Bardzo dobrze ze akurat oni sie zmierza.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D

W 1 pytaniu juz odpowiedzialem... Ogladalem pare walk i wydaje mi sie ze Adamek bedzie gora.
tibauld
tibauld
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oboje maja piz..de w lapie ale wydaje mi sie ze Adamek jest szybszy i lepszy kondycyjnie...

do tego nie boi się rywali :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy stulecia...? Mozliwe, chcialbym aby ta walka potrwala z 6 rund. Bardzo dobrze ze akurat oni sie zmierza.

innych polskich bokserów o "takiej " marce nie dobierzesz :tak:
dyndel
dyndel
  8 października 2009

Gołota nieźle zbierze, lepiej dla niego jakby się poddał, a tak to będzie wstyd

przemyslav07
przemyslav07
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ? 2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ? 3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ? 4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D

1. Faworytem Gołota. Wygra Andrzej na punkty rzecz jasna.
2. Tomek szybkość, przebojowośc, Andrzej walecznośc , zdolność przyjmowania ciosów i siła. Jak ktoś kiedyś powiedział, że z Gołotą nie da się wygrać na punkty. A Głowę ma słabą i w tym "GÓRAL" powinien upatrywać szans... jakichkolwiek, choć ma małe na to..
3. Nie będzie to walka "SUPER". Tomek przegra, i wstrzyma mu to kariere, a Gołocie nic nie da wygrana po za honorem, i pożegnaniem się :) Zwycięstwa na punkty nie są spektakularne.
4. Lepszy jest Adamek w tej chwili, ale mu brakuje bardzo wiele do dawnej "wręcz perfekcji Andrewa" POZDRO/
przemyslav07
przemyslav07
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gołota nieźle zbierze, lepiej dla niego jakby się poddał, a tak to będzie wstyd

A może oprzesz na czymś swoje przypuszczenia... Fachowcu, powiedz dlaczego tak się "niby" stanie.
Andrzej rozniesie Górala jak Ridicka Bowa, Ruiza, czy Byrda..
folkemon
folkemon
  8 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A może oprzesz na czymś swoje przypuszczenia... Fachowcu, powiedz dlaczego tak się "niby" stanie. Andrzej rozniesie Górala jak Ridicka Bowa, Ruiza, czy Byrda..

Gołota to stary pryk z zerwanym bicepsem, a Adamek to mistrz świata, nie?
przemyslav07
przemyslav07
  8 października 2009

może i mistrz świata , ale gdyby Gołota walczył z takimi jak Adamek ( czyt. Michalczewski ) , to by miał z 5 tytułów. Jedno jest pewne, Tomek jeszcze nie miał tak mwymagającego przeciwnika, okaże się ile jest wart.

folkemon
folkemon
  9 października 2009

wiadomo, że Gołota to wielki bokser, ale tak jak mówię, jest już stary, po ciężkich kontuzjach i miał przecież kończyć karierę po ostatniej. Adamek i tak planuje starty w wadze ciężkiej, jest mistrzem niższej wagi, jest w formie.

Jak dla mnie Adamek powinien łatwo wygrać, ale oczywiście to tylko boks, jeden solidny szlag i może być po Adamku.

WueRZet
WueRZet
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ? 2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ? 3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ? 4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D

Faworytem w powszechnej opinii jest Adamek. Jednak liczę, że Andrzej przyp:cenzura:li temu gitarzyście z oazy kilka razy z lewej i wygra walkę :)

U Gołoty siła ciosu, u Adamka szybkość.

Jest to na pewno walka 10 lecia :P

Patrz punkt pierwszy.
tibauld
tibauld
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Andrzej rozniesie Górala jak Ridicka Bowa, Ruiza, czy Byrda..

i jak Tysona :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gołota to stary pryk z zerwanym bicepsem, a Adamek to mistrz świata, nie?

to jest coś czego Gołocie brakuje, poza głową :ziober2:
jak rycerz bez łba choć zakutego może coś zdziałać :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie Adamek powinien łatwo wygrać, ale oczywiście to tylko boks, jeden solidny szlag i może być po Adamku.

wszystko raczej zależeć będzie od Górala, jak zacznie ostro naciskać to Gołota się spali ;D

a miałem być obiektywniejszy :wtf:
tibauld
tibauld
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: U Gołoty siła ciosu, u Adamka szybkość.

jednak Adamek ma więcej zalet niż ta jedna ;D
ma niezłe kombinacje i pomysł na przeciwnika, poza tym jego cechuje chęć zwycięstwa, zresztą nawet z kontuzją nosa potrafił wygrać a to nie jest wcale takie łatwe

Konto usunięte
Konto usunięte: Patrz punkt pierwszy.

głupio to wyszło
mea culpa ;(
WueRZet
WueRZet
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak Adamek ma więcej zalet niż ta jedna ;D

Na tych najważniejszych się skupiłem :D

Jestem całym sercem za Andrzejem. To przez jego walki się za małolata zarywało noce :D
krzychu7818
krzychu7818
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To przez jego walki się za małolata zarywało noce :D


mi to zawsze się będzie kojarzyć z night club żizelle :crylol:
przemyslav07
przemyslav07
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak Tysona

po pierwsze z Mikiem nikt by wtedy nie wygrał . Po 2 był naszprycowany.

Adamek po sierpowym będzie zamulony jak błędne dziecko, chciałbym, żeby walka roztrzygnęła się na punkty, ale coś mi się zdaję, że skończy ona karierę Adamkowi, jak niejakiemu Diablooo.
koraspl
koraspl
  9 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze z Mikiem nikt by wtedy nie wygrał

Tyson w tym czasie byl juz na linii pochylej

Konto usunięte
Konto usunięte: Po 2 był naszprycowany

:crylol:
Palil marihuane przed walka.Rzeczywiscie byl niesamowicie naszprycowany
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.