tibauld
tibauld
  5 października 2009 (pierwszy post)
24 października w Łodzi ma dojść do anonsowanej jako polska "walka stulecia" potyczki czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wszechwag Andrzeja Gołoty z aktualnym czempionem kategorii junior ciężkiej federacji IBF Tomaszem Adamkiem.

Wielu ludzi czeka na ta walkę, a z racji tego, że takiego tematu jeszcze nie ma, a do starcia pozostało już niewiele czasu postanowiłem założyć temat do ogólnej dyskusji na temat tego pojedynku.

1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?
2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?
3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?
4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D


Miłej i kulturalnej dyskusji życzę ;)
thomas893
thomas893
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?

Osobiście skłaniałbym się stwierdzeniu, że Adamek będzie faworytem. Jednak ciężko określić w jakiej formie będzie Gołota.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?

Adamek może od początku przeprowadzić szarżę na Gołotę. Kilka walk Gołota właśnie przegrywał, przez "przespanie" początków

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?

Nie wiem ;D Z marketingowego punktu widzenia zapewne dobrze, że będą walczyć

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D

Stawiam na Adamka. Choć może Andrew zaskoczy wszystkich ;D
marion695
marion695
  5 października 2009

Golota bedzie bil po jajach.stawiam na Adamka

tibauld
tibauld
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście skłaniałbym się stwierdzeniu, że Adamek będzie faworytem. Jednak ciężko określić w jakiej formie będzie Gołota.

osobiście też się skłaniam w stronę wygranej Górala

Konto usunięte
Konto usunięte: Adamek może od początku przeprowadzić szarżę na Gołotę. Kilka walk Gołota właśnie przegrywał, przez "przespanie" początków

On je przegrywa tylko i wyłącznie przez to, że nie ma odpowiedniej psychiki do walki, wystarczy go na początku pognębić i już jest pozamiatane ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Golota bedzie bil po jajach.stawiam na Adamka

Czyli w wyborze pretendenta do zwycięstwa nie jestem sam :ninja:
bartek27tm
bartek27tm
  5 października 2009

Jezeli walka nie bedzie ustawiona to Golota rozniesie Adamka . Obiektywnie patrzac mysle ze ta walka to bedzie jeden wielki rpzekret ktory ma na celu otowrzyc Adamkowi drzwi do wielkiej kariery w USA bo jak wiemy Tomek nie za bardzo popularny jest w AMERYCE co innego Andrzej :)ktoremu w tej walce bede kibicowac ( za te niesamowite neistety przegrane walki)

bartek27tm
bartek27tm
  5 października 2009

ad 1 : faworytem walki jest Andrzej (silniejszy i obyty z ringiem)
ad 2 : Adamek dobry kondycyjnie ,ale brak nokautujacego ciosu - natomiast Andrzej ma piekielny lewy prosty , jednak poczatki walki slabe i spiete
ad 3 : Walka stulecia w POlSCE jak najbardziej :) sam na nia jade do LODZI do ktorej mam bliziutko :D
ad : 4 Jezeli walka nie bedzie ustawiona to Andrzej wygra bez problemu z Adamkiem

bartek27tm
bartek27tm
  5 października 2009

Prawde mowia Adamek jeszcze nie walczyl z porzadnymi bokserami :) ( Steve USS Cuningham ,Paul Briggs , Thomas Ulrich , Chad Dawson - porazka Adamka ) to nie sa rywale z najwyzszej polki . Golota walczyl z wszystkimi legendami lat 80 i 90

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  5 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?

Gołota zabije Adamka. koniec :D
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?

jak dla mnie to adamek, bo gołota już swój wiek ma, zresztą za szybko przegrywa i ucieka z ringu...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?

gołota fakt, bardziej doświadczony zawodnik, potrafi mocno i celnie uderzyć, więc adamek musi uważać,z kolei sam adamek ma nieco dłuższe ręce i zdaje się jest troche zwinniejszy niż sam gołota...

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?

jeśli walka dość szybko się nie skończy, będzie zacięta to będzie walką niewątpliwie bardzo interesującą ale czy na pewno stulecia??
OrangePL
OrangePL
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?


W sumie nie wiadomo Adamek jest zapewne szybszy od Gołoty poniewaz duzo mniej wazy ale za to ma zapewne mniejsza sile uderzenia wiec trudno stwierdzic kto wygra bo Gołota juz tyle razy dostal po pysku ze chlop przyzwyczajony ;D
OrangePL
OrangePL
  6 października 2009
raugi
raugi: jak dla mnie to adamek, bo gołota już swój wiek ma, zresztą za szybko przegrywa i ucieka z ringu...


Co pewnie dalej masz na mysli walke z Tysonem ale z drugiej strony co sie mu dziwic chociaz nie powinien :P
folkemon
folkemon
  6 października 2009

tak jak pisałem w poprzednim temacie o tej walce: wg mnie wygra mistrz świata, który i tak się przymierza do wagi ciężkiej. Byłe pretendent do tytułów jest po ciężkiej kontuzji, miał już kończyć karierę, przegra.

tak sądzę.. wygra po prostu aktualna forma

JesusRaptor
JesusRaptor
  7 października 2009

Moim zdaniem Adamek ma większe szanse , ale wystarczy że Gołota pociśnie jednego porządnego szlaga z czego słynie i będzie k.o.

Freddie2007
Freddie2007
  7 października 2009

Już 28 lipca zakładałem podobny temat:ziober2:
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=19&t=357263&p=3

kysio
kysio
  7 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już 28 lipca zakładałem podobny temat

do dziś to on nie hula :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.