tibauld
tibauld
  5 października 2009 (pierwszy post)
24 października w Łodzi ma dojść do anonsowanej jako polska "walka stulecia" potyczki czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wszechwag Andrzeja Gołoty z aktualnym czempionem kategorii junior ciężkiej federacji IBF Tomaszem Adamkiem.

Wielu ludzi czeka na ta walkę, a z racji tego, że takiego tematu jeszcze nie ma, a do starcia pozostało już niewiele czasu postanowiłem założyć temat do ogólnej dyskusji na temat tego pojedynku.

1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?
2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?
3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?
4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D


Miłej i kulturalnej dyskusji życzę ;)
thomas893
thomas893
  26 października 2009
golden18
golden18: jestem ciekaw jak zawalczy z Kliczka, czytałem gdzieś ze do walki mogło by dojść pod koniec 2010

Coś mi się wydaje, że jak dla Adamka mogłoby być jeszcze za wcześnie na taką walkę... nie wiem czy by dał rade wygrać z Kliczkami :woot:

golden18
golden18: te reklamy naprawdę sa denerwujące, ale z punktu marketingowe były one naprawdę drogie

Już na ME siatkarek te reklamy były strasznie irytujące... ale fakt, ładnie kasy na tym naciągnęli ;D
Ogólnie walkę oglądało ponad 8 mln ludzi... niezły wynik ;D
krzychu7818
krzychu7818
  29 października 2009

list Adamka do Gołoty :

http://www.sport.pl/boks/1,64992,7199029,Adamek_wyciaga_reke_do_Goloty.html

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 listopada 2009

Wałujew przegrał :szok2:

koraspl
koraspl
  8 listopada 2009

Przeciez to istna kpina.
Haye to zwykly szczekacz .Jak mozna wygrac pojedynek nie zadawajac ciosow?
Widocznie mozna...

RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wałujew przegrał
...mam nadzieje ,ze to początek końca drewnianych bokserów ze wschodu....
krzychu7818
krzychu7818
  8 listopada 2009

to miała być walka o mistrzostwo świata ? żenada

smencik
smencik
  8 listopada 2009

Putin nie pozwoli na oszukanie swego rodaka. Będzie III wojna światowa.

krzychu7818
krzychu7818
  8 listopada 2009

choc w sumie ciekawa by była taka walka Adamek vs Haye :)

WueRZet
WueRZet
  8 listopada 2009

Dzięki Bogu ten cholerny drewniak z byłego ZSRR w końcu przegrał :)

19MiSka08
19MiSka08
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.sport.pl/boks/1,64992,7199029,Adamek_wyciaga_reke_do_Goloty.html

A niech mnie ....:szok2:
"Co na to Andrew?" :lol2: .... ;x

Konto usunięte
Konto usunięte:

Taaa i znów Cię trzeba pilnować :mrgreen: :kv3:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 listopada 2009

Najlepsze było to, że jak Wałujew słabo walczył z Holyfieldem to wygrał, a jak walczył lepiej z Haye'm to przegrał. ten boks jest dziwny jakiś.

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  8 listopada 2009

Szkoda mi tych kibiców co wydali fortunę na te bilety:and: Ale najlepsi byli komentatorzy:D Z któryś z nich nieźle ocenił zachowanie Haye: "David ostrożniejszy jest niż ci co biorą kredyty mieszkaniowe" :lol2: jakoś tak walnął bodajże Jerzy Kulej ;D

thomas893
thomas893
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "David ostrożniejszy jest niż ci co biorą kredyty mieszkaniowe"

Bardziej to było coś w stylu, że "David jest ostrożniejszy od banków, które w czasie kryzysu światowego nie udzielają kredytów mieszkaniowych" :lol2:

Walka - jedna wielka żenada. I się ogólnie pytam, czemu Brytyjczyk wygrał? Za ten jeden cios w ostatniej rundzie? Cały czas przecież jechał na wstecznym.

Rozwalał mnie widok jak Wałujew siedział w narożniku, a przed nim stał jego trener i mimo to był niższy :lol:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej to było coś w stylu, że "David jest ostrożniejszy od banków, które w czasie kryzysu światowego nie udzielają kredytów mieszkaniowych"


Dokładnie ten cytat. Rozwaliło mnie to :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Walka - jedna wielka żenada. I się ogólnie pytam, czemu Brytyjczyk wygrał? Za ten jeden cios w ostatniej rundzie? Cały czas przecież jechał na wstecznym.


Pewnie znów jakiś spisek był przed walką :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwalał mnie widok jak Wałujew siedział w narożniku, a przed nim stał jego trener i mimo to był niższy


Heh albo widok jak Wałujew na głowie ma czapkę :lol2: Ledwo się tam trzyma. :lol:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda mi tych kibiców co wydali fortunę na te bilety


prawdę mówiąc niczego więcej po tej walce się spodziewać nie było można.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.