tibauld
tibauld
  5 października 2009 (pierwszy post)
24 października w Łodzi ma dojść do anonsowanej jako polska "walka stulecia" potyczki czterokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wszechwag Andrzeja Gołoty z aktualnym czempionem kategorii junior ciężkiej federacji IBF Tomaszem Adamkiem.

Wielu ludzi czeka na ta walkę, a z racji tego, że takiego tematu jeszcze nie ma, a do starcia pozostało już niewiele czasu postanowiłem założyć temat do ogólnej dyskusji na temat tego pojedynku.

1. Kto jest faworytem tej walki ? Wygra Adamek czy Gołota ?
2. Każdy z zawodników posiada swoje atuty w walce, jakie swoje atuty mogą wykorzystać w walce by pokonać przeciwnika ?
3. Czy będzie to walka stulecia i czy to dobrze, że dwaj wielcy polscy bokserzy stają w bratobójczej walce ?
4. Kogo obstawiacie, który z nich jest waszym zdaniem lepszy ;D


Miłej i kulturalnej dyskusji życzę ;)
folkemon
folkemon
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W folkowych tańcach ludowych ? :D

nooo, jako widz :crylol: Irish dancing :zakochany:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: też ich uwielbiam, można się pośmiać


ale wiesz sprawdzić się zawsze możemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nikt, bo w KM nie ma zawodów, więc sportem walki tego nazwać nie można.


i nie tylko.
folkemon
folkemon
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wiesz sprawdzić się zawsze możemy.

tzn ?
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn ?


podam ci adres klubu przyjdz na trening ze mną w parze i potrenujemy.
folkemon
folkemon
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podam ci adres klubu przyjdz na trening ze mną w parze i potrenujemy.

jasne, wsiadam auto i jadę, wręcz pędzę do Wrocka by poćwiczyć z Tobą w parze :crylol:
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009

i nie zachwycajcie się Adamkiem bo naprawdę nie ma czym na wagę ciężko chłopak poszaleć.

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne, wsiadam auto i jadę, wręcz pędzę do Wrocka by poćwiczyć z Tobą w parze


to po co kozacysz...pisać normalnie nie potrafisz.
folkemon
folkemon
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co kozacysz...pisać normalnie nie potrafisz.

to Ty zgrywasz znawcę boksu i nie wiadomo kogo, my się z Ciebie śmiejemy, boś śmieszny. A Ty już chcesz ze mną w parze ćwiczyć. Sądzisz, że jestem taki głupi, że pojadę ponad 200 km by 'sprawdzić się' z jakimś Ubezpieczycielem z fotka pl, którego pierwszy raz widzę na forum?

Pokaż zdjęcia jak ćwiczysz itp To może uwierzymy, że masz pojęcie. Albo nie pokazuj, bo serio mamy to gdzieś ; )
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to Ty zgrywasz znawcę boksu


poddaje walkę wnikliwej analizie a nie bazuję n tym że Adamek wyprowadzał lamerksie ciosy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo nie pokazuj, bo serio mamy to gdzieś ; )


a ja gdzieś mam leszczy co poszli na jeden trening i mówią że trenowali...gówno a nie trening. Zarzucasz mi że się nie znam ? Że to co mówię jest bzdurą? Na jakiej podstawie?
a na fotce jestem od hoho i tak się składa że twoją osobę znam.
folkemon
folkemon
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zarzucasz mi że się nie znam ?

nie, ja się tylko śmieję z tego że napisałeś, że siedzisz w boksie i się potem zdziwiłeś, że nikt nie traktuje Cię poważnie : ( Bo wiesz... takie coś może napisać każdy i to jest dlatego śmieszne.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja gdzieś mam leszczy co poszli na jeden trening i mówią że trenowali...gówno a nie trening.

dokładnie, też nie lubię takiego zachowania

Konto usunięte
Konto usunięte: a na fotce jestem od hoho i tak się składa że twoją osobę znam.

no to kim jesteś?

możemy tak długo sobie pisać, więc może faktycznie napisz na pw, ALE NIE BĘDĘ Z TOBĄ ĆWICZYŁ W PARZE :nie: Szukaj gdzie indziej.. może kurs salsy? (taki żarcik na dobranoc)
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ja się tylko śmieję z tego że napisałeś, że siedzisz w boksie i się potem zdziwiłeś, że nikt nie traktuje Cię poważnie : ( Bo wiesz... takie coś może napisać każdy i to jest dlatego śmieszne.


a no to sorry.

Konto usunięte
Konto usunięte: no to kim jesteś?


nie po to wywalałem konto żeby znowu się ujawniać;d

Konto usunięte
Konto usunięte: możemy tak długo sobie pisać, więc może faktycznie napisz na pw, ALE NIE BĘDĘ Z TOBĄ ĆWICZYŁ W PARZE Szukaj gdzie indziej.. może kurs salsy? (taki żarcik na dobranoc)


ja tylko dałem propozycję.
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  25 października 2009

zresztą niektórzy są magistrami i tym się chwalą a ja po prostu kocham sporty walki...nic złego nie.

Nimfoman69
Nimfoman69
  25 października 2009

komentator najlepszy kibice krzycza Adamek Adamek a on ze publicznosc stoi po stronie Goloty..Ibisz drewno

golden18
Posty: 695 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
golden18
  25 października 2009

ale najbardziej w pamięci z walki utkwił mi wzrok Gołoty przed walka, był naprawdę straszny, jak by chciał Adamka zabić nim:)

WueRZet
WueRZet
  25 października 2009

Jednak gitarzysta z Oazy wygrał. Szkoda, ale był lepszy.

Za weszło.com

Andrzej, przeszedłeś do historii polskiego boksu, polskiego sportu i Polski w ogóle. OK, potem odbyłeś o kilka walk za dużo. Ale tego, co osiągnąłeś, nikt ci nie odbierze. Tylko już zejdź z ringu. Nie próbuj się odgrywać. Nie dawaj się obijać byle komu, byle gdzie i za byle kasę. Trochę późno na te słowa, za późno.

I jak się pod tym podpisuję !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.