PeJakPaula
PeJakPaula
  18 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Po dość długim szukaniu tego co mi będzie odpowiadało wybór badł na ibize.
Dokładniej ... 2002r 1.9 TDI, sześciobiegowa skrzynia, przebieg 176
Co o tym sądzicie, i czy ktoś miał ?

Andnas
Andnas
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiesz od początku ale ona sama sobie zaprzecza i nie potrafi się określić wiem że to typowo kobiece ale mnie to irytuje dlatego tak się nad nią znęcam i śmieje jak widzę że sama się już pogubiła w tym co pisze :) odnośnie tematu i bez tej waśni ten seat jeśli ktoś lubi małe autka jest w sam raz , jednak dla mnie dużo ciekawszym w seacie byłby leon no ale cenowo więcej wiadomo szczególnie z ARL czy jak to się pisało :)


Przeczytałem cały temat i zrozumiałem że chodzi jej o to że odrzuca Merca, BMW, VW nie z powodu że np. VW to Niemiec tylko z powodu że jej się nie podoba wygląd.

Mi na przykład BMW od 1998/1999 roku z wyglądu karoseria podoba ale środek mają jak rosyjska ŁADA!!
machu221
machu221
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałem cały temat i zrozumiałem że chodzi jej o to że odrzuca Merca, BMW, VW nie z powodu że np. VW to Niemiec tylko z powodu że jej się nie podoba wygląd


ale wcześniej napisała że wygląd nie ma znaczenia ogólnie miesza jak każda kobieta tylko że powinna w garach a nie przy kompie etc lapku
wiem jest szowinistą :and:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wcześniej napisała że wygląd nie ma znaczenia ogólnie miesza jak każda kobieta tylko że powinna w garach a nie przy kompie etc lapku wiem jest szowinistą

ale pisała że nie chce vw, nie wspominała nic o seacie, i nie wspominała o niemieckiej technice,czy technice vw. więc seat to taka inna bajka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi na przykład BMW od 1998/1999 roku z wyglądu karoseria podoba ale środek mają jak rosyjska ŁADA!!


nie żebym bronił bmw, ale chyba nigdy łady na oczy nie widziałeś.

http://farm3.static.flickr.com/2549/3717397167_5d7c893845.jpg

http://www.bmwheritage.com/images/e46/e46_m3_interior_lrg.jpg





-,-
machu221
machu221
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale pisała że nie chce vw, nie wspominała nic o seacie, i nie wspominała o niemieckiej technice,czy technice vw. więc seat to taka inna bajka.


ale to już chodzi o jej całokształt tego co pisze sama nie wie czego chce :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie żebym bronił bmw, ale chyba nigdy łady na oczy nie widziałeś.


ja widziałem niezła jest w środku i tak fajnie ten plastik śmierdzi :D
PeJakPaula
PeJakPaula
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bierz tą ibizke i pierdoI tą frajernie ;d

i to chyba wystarczające podsumowanie tego tematu :piwo:

Konto usunięte
Konto usunięte: machu221

Nie wiem czym to jest spowodowane ale masz chłopie ewidentny problem ze sobą.

EOT / do zamknięcia
Andnas
Andnas
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak i lizania podłogi przed laską ech .. coraz więcej takich zniewieściałych :)


Wielki bohater na forum a w domu mamie dywaniki trzepie bo kieszonkowego nie dostanie :D
Andnas
Andnas
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to już chodzi o jej całokształt tego co pisze sama nie wie czego chce :D


To już nie twoja sprawa więc nie wiem po co wnikasz w temat!!
machu221
machu221
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wielki bohater na forum a w domu mamie dywaniki trzepie bo kieszonkowego nie dostanie :D


nigdy nie dostawałem kieszonkowego sam musiałem na nie zarabiać :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: To już nie twoja sprawa więc nie wiem po co wnikasz w temat!!


bo lubię :lol:
machu221
machu221
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czym to jest spowodowane ale masz chłopie ewidentny problem ze sobą.


mam nerwicę jak ktoś ma problemy z samookreśleniem ot co :lol:

dobra już się nie czepiam :piwo:
Andnas
Andnas
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie dostawałem kieszonkowego sam musiałem na nie zarabiać


Po twoich wypowiedziach domyśliłem się że miałeś ciężkie dzieciństwo ale nie chciałem być niemiły :)

Ciekawy jestem jak zarabiałeś mając np. 12 lat???
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawy jestem jak zarabiałeś mając np. 12 lat???


Mógł chociażby zbierać truskawki u sąsiada......
machu221
machu221
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawy jestem jak zarabiałeś mając np. 12 lat???


12lat nie gdzieś od 14roku życia zaczynałem dorabiać chciało się mieć lepsze ubrania to się roznosiło ulotki , pomagało przy rozładunkach itp. wiele osób tak dorabiało dawniej wiem teraz inne czasy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.