PeJakPaula
PeJakPaula
  18 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Po dość długim szukaniu tego co mi będzie odpowiadało wybór badł na ibize.
Dokładniej ... 2002r 1.9 TDI, sześciobiegowa skrzynia, przebieg 176
Co o tym sądzicie, i czy ktoś miał ?

HAL9000SE
HAL9000SE
  18 kwietnia 2010

Zależy za jakie pieniądze. Ty jak to kobieta pewnie przede wszystkim masz na uwadze aspekty estetyczne auta. Auto samo w sobie nie jest złe. Silnik 1.9TDI made by VW to już leciwa i maksymalnie dopracowana konstrukcja więc szacowana bezawaryjność jest duża.

PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy za jakie pieniądze.

Sporo poniżej średniej giełdowej z racji tego że auto sprowadzone, brak jednej felgi ( kłopot z zakupem jednej a są zayebiste ), do wymiany lampa, zderzak i błotnik ale generalnie i tak wyjdzie sporo mniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jak to kobieta pewnie przede wszystkim masz na uwadze aspekty estetyczne auta.

Tu się mylisz. Gdyby tak było zdecydowałabym się na alfę, cougara
lub hyundai coupe które według mnie mają bardzo fajny design.
Jeśli chodzi o wygląd nie widzę w nim absolutnie nic nadzwyczajnego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Auto samo w sobie nie jest złe.

Bo... ?
Właśnie o jakąś sensowną argumentację mi chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: więc szacowana bezawaryjność jest duża.

Hmm no ok, a coś więcej na temat jazdy ?
Chodzi mi o to jak samochód się trzyma drogi i jak z szanowną i najważniejszą dynamiką biorąc pod uwagę czerwone ostatnie dwie literki.
whitestok
whitestok
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po dość długim szukaniu tego co mi będzie odpowiadało wybór badł na ibize. Dokładniej ... 2002r 1.9 TDI, sześciobiegowa skrzynia, przebieg 176

Konto usunięte
Konto usunięte: Sporo poniżej średniej giełdowej z racji tego że auto sprowadzone, brak jednej felgi ( kłopot z zakupem jednej a są zayebiste ), do wymiany lampa, zderzak i błotnik

daj spokój...

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby tak było zdecydowałabym się na alfę, cougara lub hyundai coupe które według mnie mają bardzo fajny design.

więc czym się kierowałaś w takim razie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Silnik 1.9TDI made by VW to już leciwa i maksymalnie dopracowana konstrukcja

leciwa i to aż za bardzo...a czy max dopracowana? tego nawet najstarsi górale nie wiedzą...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.9 TDI,

tankujesz ruską ropę, jeździsz prawie że za darmo, silniki 1.9 tdi wytrzymują naprawdę ogromne przebiegi, więc te 176 tyś to całe nic

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o to jak samochód się trzyma drogi

znajomy miał 1.4 w benzynie taką ibizke, to daje rade : ) fajne autko

Konto usunięte
Konto usunięte: czerwone ostatnie dwie literki.

115km?
PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc czym się kierowałaś w takim razie?

Po pierwsze tym, że bez problemu dostanę każdą część bez zamawiania jej w serwisie, czekania kilku dni i płacenia za nią nie wiem ile pieniędzy ...
Po drugie tym, że samochód ma w miarę dobre opinie i silnik o którym piszę naprawdę bardzo fajnie się spisuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: 115km?

130 z możliwością zczipowania na 150
PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010

Dokładnie coś takiego, nawet kolor się zgadza.
http://www.moto.allegro.pl/item1004833707_seat_ibiza_130km_1_9tdi_czarna_perla.html

Wiecie gdzie można kupić jedną felgę ???

goldshaker
goldshaker
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie gdzie można kupić jedną felgę ???

allegro, bądź po wulkanizacjach możesz pojeździć i w miejscach gdzie handlują felgami, możesz im zostawić fotke i zapytać czy nie mogą sprowadzić takiej gdy będą jechać po towar.... z czasem znajdziesz jeżeli Ci zależy, wklej fotkę swojej felgi jak możesz
PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wklej fotkę swojej felgi jak możesz

machu221
machu221
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


a tak pisałaś że chcesz sportową furę z nie wiadomo jaką mocą a tutaj proszę niespodzianka :)
PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak pisałaś że chcesz sportową furę z nie wiadomo jaką mocą a tutaj proszę niespodzianka :)

No może mi powiesz że to źle zapier*ala :)
machu221
machu221
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No może mi powiesz że to źle zapier*ala :)


przeciętne dynamiczne auto no ale Ty szukałaś supersportowej fury kurde aż poszukam co tam nabazagrałaś bo coś czuje że zaprzeczyłaś sama sobie
machu221
machu221
  19 kwietnia 2010

Aha, wykluczam wszelakie BMW, Mercedesy, Golfy, WSZYSTKIE fordy, ople.
seta ibiza to też golf :) ogólnie widzę że wykluczyłaś niemiecką technologię więc dziwne że teraz ku niej się skłaniasz

PeJakPaula
PeJakPaula
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciętne dynamiczne auto no ale Ty szukałaś supersportowej fury kurde aż poszukam co tam nabazagrałaś bo coś czuje że zaprzeczyłaś sama sobie

Szukaj szukaj, chciałam hyundaia albo cuoguara a miałam alfę, i ?
Pisałam też żeby samochód miał więcej niż 150 kM co się ma nijak do osiągów takiej ibizy w TDI
machu221
machu221
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałam też żeby samochód miał więcej niż 150 kM co się ma nijak do osiągów takiej ibizy w TDI


ale niemiecką technologię nijako odrzucałaś
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.