PeJakPaula
PeJakPaula
  18 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Po dość długim szukaniu tego co mi będzie odpowiadało wybór badł na ibize.
Dokładniej ... 2002r 1.9 TDI, sześciobiegowa skrzynia, przebieg 176
Co o tym sądzicie, i czy ktoś miał ?

Andnas
Andnas
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie kupiłbym bitego auta i jak do tej pory bitego nie miałem.

Wiele osób tak uważa ze nie ma bitego autka :)
a w rzeczywistości jeżdżą samochodami z wstawioną Ćwiarą!
Andnas
Andnas
  19 kwietnia 2010

Was wszystkich połączyć w jeden zgrany zespół to by był super komis, warsztat samochodowy, sklep i na koniec psychiatryk....

Jest parę osób co pisze konkretnie i na temat a reszta piszę tylko chyba po to żeby zaświrować swoją wiedzą podłapaną na rozmowie przy piwie!

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Was wszystkich połączyć w jeden zgrany zespół to by był super komis, warsztat samochodowy, sklep i na koniec psychiatryk.... Jest parę osób co pisze konkretnie i na temat a reszta piszę tylko chyba po to żeby zaświrować swoją wiedzą podłapaną na rozmowie przy piwie!


Idealnie to ująłeś ;) :piwo:
whitestok
whitestok
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiele osób tak uważa ze nie ma bitego autka :) a w rzeczywistości jeżdżą samochodami z wstawioną Ćwiarą!

mów za siebie, głupi nie jestem i wiem jak sprawdzić czy auto było bite czy nie, zawsze da się rozpoznać jeśli ktoś wie jak to zrobić, poza tym nie jestem z ludzi łapiących okazje...
whitestok
whitestok
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

poza tym w UK cała historia auta jest rejestrowana i nawet jeśli auto nie było serwisowane w ASO to łatwo jest się dowiedzieć czy było bite, a jeśli było to jak poważny był to dzwon...i jestem pewien, że nie mam ani nie miałem bitego auta, wiem bo sprawdzałem przed zakupem.
PeJakPaula
PeJakPaula
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Was wszystkich połączyć w jeden zgrany zespół to by był super komis, warsztat samochodowy, sklep i na koniec psychiatryk.... Jest parę osób co pisze konkretnie i na temat a reszta piszę tylko chyba po to żeby zaświrować swoją wiedzą podłapaną na rozmowie przy piwie!

Brawo skarbie ! święte słowa :)
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym w UK cała historia auta jest rejestrowana i nawet jeśli auto nie było serwisowane w ASO to łatwo jest się dowiedzieć czy było bite, a jeśli było to jak poważny był to dzwon...i jestem pewien, że nie mam ani nie miałem bitego auta, wiem bo sprawdzałem przed zakupem.


a primo ultimo to wyspiarze nie klepią aut :mrgreen:

tylko polaki w UK klepią dobitki :mrgreen:

dlatego auto kupuje się od angola a nie od polaka ruskiego litwina ciapatego czy co tam jeszcze
Andnas
Andnas
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a primo ultimo to wyspiarze nie klepią aut


z tym klepaniem i wstawianiem mi chodzi o Polskę a nie drugą Polskę :)
whitestok
whitestok
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a primo ultimo to wyspiarze nie klepią aut tylko polaki w UK klepią dobitki

dokładnie

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym klepaniem i wstawianiem mi chodzi o Polskę a nie drugą Polskę :)

no to wiedz, że ja w Polsce nie mieszkam.
whitestok
whitestok
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie

tzn z tego co wiem to w Irlandii polacy klepią auta po dzwonach..., w UK się nie spotkałem jeszcze.
machu221
machu221
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo skarbie ! święte słowa :)


no tak w końcu trafiłaś na swojego obrońce , ja tam jednak wolę być dalej przy swoim niż pantoflarzem jak ten gościu :lol:
Andnas
Andnas
  20 kwietnia 2010

[quote=machu221]no tak w końcu trafiłaś na swojego obrońce , ja tam jednak wolę być dalej przy swoim niż pantoflarzem jak ten gościu :lol:[/quote

No nie każdy może być super maczo jak Ty :)

Andnas
Andnas
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam jednak wolę być dalej przy swoim


Czyli przy czym? Przy tym że nie rozumiesz pisanego tekstu i związku z tym piszesz tu po to żeby Cię ktoś zauważył???? Czy przy tym że jesteś prawdziwym mężczyzną a nie tak jakimś pantoflarzem?????
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

bierz tą ibizke i pierdoI tą frajernie ;d
machu221
machu221
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie każdy może być super maczo jak Ty :)


tak i lizania podłogi przed laską ech .. coraz więcej takich zniewieściałych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli przy czym? Przy tym że nie rozumiesz pisanego tekstu i związku z tym piszesz tu po to żeby Cię ktoś zauważył???


nie rozumiesz od początku ale ona sama sobie zaprzecza i nie potrafi się określić wiem że to typowo kobiece ale mnie to irytuje dlatego tak się nad nią znęcam i śmieje jak widzę że sama się już pogubiła w tym co pisze :)

odnośnie tematu i bez tej waśni

ten seat jeśli ktoś lubi małe autka jest w sam raz , jednak dla mnie dużo ciekawszym w seacie byłby leon no ale cenowo więcej wiadomo szczególnie z ARL czy jak to się pisało :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.