Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009 (pierwszy post)

Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej - chodzi głownie o głęboką orientację w futbolu teraźniejszym, ale mile widziana jest tez wiedza o wcześniejszych dziejach futbolowych. Jestem uczestnikiem zabawy, która nazywa sie Internet Football Quiz, a także asystentem trenera w III ligowym klubie Hattick Live. Szukamy wzmocnień, tak aby móc. Póki co, nie będę rozpisywał sie na temat szczegółów zabawy, proszę wiec o kontakt na PW/gg (10920249) osoby wstępnie zainteresowane, to zgadamy sie co do szczegółów. Zapewniam, ze dla prawdziwych piłkarskich oszołomów - takich jak ja np; ) - jest to naprawdę znakomita zabawa ;) . Jeśli tylko przejdziesz u mnie wstępne testy, zostaniesz zaproszony na sparing, na którym będziesz mógł się wykazać!

Co to jest IFQ?
Zasady są proste. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, złożone z co najmniej 6 graczy. Każdy z nich rozgrywa 5 odsłon, do których staje po dwóch zawodników z obu drużyn. Sędzia zadaje pytanie z dziedziny piłki nożnej. Zawodnicy mają 45 sekund na odpowiedź. Ten, który odpowie poprawnie jako pierwszy, otrzymuje 3 punkty, drugi 2 punkty, trzeci 1 punkt, a czwarty 0. Drużyny zaczynają mecz z punktami w stosunku 50 do 50 procent. W zależności od poprawnych odpowiedzi, procenty się zmieniają - drużyna, która przechyli szalę na swoją korzyść (otrzyma 100 procent) strzela gola. Po bramce stosunek wraca do 50:50. Mecz kończy się po 15 odsłonach.
Nad całością zawodów czuwają dwaj sędziowie. Główny zadaje pytania, zaś techniczny liczy czas każdej odsłony oraz podaje jej obsadę. Mają również prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką, jeżeli ten łamie regulamin.

Sprawdź się!
Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jose proszę zagraj w IFQ.

Chciałbym ale tak w przypadku Smencika brak mi wiedzy no i od teraz czasu. :/
Po za tym... wiem, że chcesz abym zagrał tylko po to aby było zabawniej na meczach. ;>
MaciekRzG
MaciekRzG
  25 września 2009

Jose jestes jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci 3ligowych, idac do jakiegos zespolu znacznie podnioslbys jego prestiz i marke. Masz zreszta dobra wiedze z Bundesligi, na kazdy mecz bys nie musial chodzic :)!

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jose jestes jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci 3ligowych

Jak to możliwe, skoro ja byłem na 3-4 meczach? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: idac do jakiegos zespolu znacznie podnioslbys jego prestiz i marke.

Przyciągnął bym sponsorów... ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz zreszta dobra wiedze z Bundesligi, na kazdy mecz bys nie musial chodzic :)!

I jeszcze jedna rzecz - wolno piszę - i to bynajmniej nie dlatego, że zajadam się r***i podczas meczu... ;>
MaciekRzG
MaciekRzG
  25 września 2009

hahah no wiesz ;D bo trener MF Cie rozslawil ;D.
Mowie sama Twoja obecnosc w skladzie to byloby cos :).
Naprawde anonimem w IFQ nie jestes :)). Zapytaj sie Nevera np.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Ale HTL widzę poczyniło już dosyć znaczące wzmocnienia.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale HTL widzę poczyniło już dosyć znaczące wzmocnienia.

Więc trzeba im dla równowagi jakiegoś słabszego gracza... ;>
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Więc trzeba im dla równowagi jakiegoś słabszego gracza... ;>


za bardzo miejsc w kadrze nie mają, ale mógłbyś zrobić come back do MF.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za bardzo miejsc w kadrze nie mają, ale mógłbyś zrobić come back do MF.

Mają 11 zawodników a maksymalnie w kadrze może być 12... Hmm...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Mają 11 zawodników a maksymalnie w kadrze może być 12... Hmm...


już chyba mają 12, bo wczoraj dwa transfery zakontraktowali i jednego zawodnika zwolnili.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: już chyba mają 12, bo wczoraj dwa transfery zakontraktowali i jednego zawodnika zwolnili.

Gdzie o tym coś pisze?
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Gdzie o tym coś pisze?


http://forum.ifq.pl/index.php?showtopic=2605&st=0

ostatni post.
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale HTL widzę poczyniło już dosyć znaczące wzmocnienia.

Kto to w ogóle jest ten Raul i Dynia?

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Mają 11 zawodników a maksymalnie w kadrze może być 12... Hmm...

Jose jak chcesz to Maciek cie wkręci do TST lub MF.. TST następny mecz ma z Sharks :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto to w ogóle jest ten Raul i Dynia?


ja ich tam nie znam, chyba grali zanim się pojawiłem w IFQ...
Maćka popytaj on tam wszystko wie.
Q29
Q29
  25 września 2009

Raul próbowałem namówić do gry w Rekinach, jednak nie był zbyt zainteresowany. ; )
On w drugiej lidze grał w tamtym sezonie ...

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://forum.ifq.pl/index.php?showtopic=2605&st=0 ostatni post.


Ale mi chodzi cały czas o MF :P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: egzekutor90gool:


Mają 11 zawodników a maksymalnie w kadrze może być 12... Hmm...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.