Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009 (pierwszy post)

Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej - chodzi głownie o głęboką orientację w futbolu teraźniejszym, ale mile widziana jest tez wiedza o wcześniejszych dziejach futbolowych. Jestem uczestnikiem zabawy, która nazywa sie Internet Football Quiz, a także asystentem trenera w III ligowym klubie Hattick Live. Szukamy wzmocnień, tak aby móc. Póki co, nie będę rozpisywał sie na temat szczegółów zabawy, proszę wiec o kontakt na PW/gg (10920249) osoby wstępnie zainteresowane, to zgadamy sie co do szczegółów. Zapewniam, ze dla prawdziwych piłkarskich oszołomów - takich jak ja np; ) - jest to naprawdę znakomita zabawa ;) . Jeśli tylko przejdziesz u mnie wstępne testy, zostaniesz zaproszony na sparing, na którym będziesz mógł się wykazać!

Co to jest IFQ?
Zasady są proste. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, złożone z co najmniej 6 graczy. Każdy z nich rozgrywa 5 odsłon, do których staje po dwóch zawodników z obu drużyn. Sędzia zadaje pytanie z dziedziny piłki nożnej. Zawodnicy mają 45 sekund na odpowiedź. Ten, który odpowie poprawnie jako pierwszy, otrzymuje 3 punkty, drugi 2 punkty, trzeci 1 punkt, a czwarty 0. Drużyny zaczynają mecz z punktami w stosunku 50 do 50 procent. W zależności od poprawnych odpowiedzi, procenty się zmieniają - drużyna, która przechyli szalę na swoją korzyść (otrzyma 100 procent) strzela gola. Po bramce stosunek wraca do 50:50. Mecz kończy się po 15 odsłonach.
Nad całością zawodów czuwają dwaj sędziowie. Główny zadaje pytania, zaś techniczny liczy czas każdej odsłony oraz podaje jej obsadę. Mają również prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką, jeżeli ten łamie regulamin.

Sprawdź się!
Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jose na trenera

Maciek już wcześniej poszukiwał trenera dla 3 ligowej drużyny bo chciał zrobić jeszcze jeden team. Aczkolwiek mam nadzieję, że Josse dostanie się do drużyny HTL. Byłby zacną twarzą w 3 lidze i wywołałby spore zainteresowanie swoim transferem.

Konto usunięte
Konto usunięte: i wszystko jasne

A ja nie jestem od Macko ze Rzgowa :P
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie jestem od Macko ze Rzgowa :P


Ty jesteś od Q, który jest od Maćka...

Konto usunięte
Konto usunięte: aciek już wcześniej poszukiwał trenera dla 3 ligowej drużyny bo chciał zrobić jeszcze jeden team.


połowa jego teamów nie ma 6 na mecz a on jeszcze jeden chciał robić :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Aczkolwiek mam nadzieję, że Josse dostanie się do drużyny HTL. Byłby zacną twarzą w 3 lidze i wywołałby spore zainteresowanie swoim transferem.


Jest jeden mały problem, Jose to twarz kojarzona z Maćkiem, zaś HTL to z natury antyrzgowska drużyna powstała z inicjatywy Birkena bodajże.
Rodzi się konflikt interesów.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jose to twarz kojarzona z Maćkiem

Jose czy Racuchy? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłby zacną twarzą w 3 lidze i wywołałby spore zainteresowanie swoim transferem.

Doznałem kontuzji (palec wskazujący złamany w trzech miejscach) więc grać bym nie mógł ale na "niegrającego zastępce trenera" mogę się zgłosić. Po za tym g... się znam na piłce :mrgreen:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro już piszemy o IFQ. Pytanie do graczy Scotiny co się stało z Przemkiem?


Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie mam pojecia...

No ja niestety też nie :(
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jesteś od Q, który jest od Maćka...

Q mnie wypatrzył, ale wszystko wyjaśnił mi Vega.

Konto usunięte
Konto usunięte: połowa jego teamów nie ma 6 na mecz a on jeszcze jeden chciał robić

Mi to tam lata :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jeden mały problem, Jose to twarz kojarzona z Maćkiem, zaś HTL to z natury antyrzgowska drużyna powstała z inicjatywy Birkena bodajże. Rodzi się konflikt interesów.

Hmm to nie są rezerwy DS tylko znajomi Birkena z forum Hattrick Live i zgłosili swoją drużynę. On chyba nie ma wpływu na podejmowane przez nich decyzje. Dlatego nie widzę problemu..

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Doznałem kontuzji (palec wskazujący złamany w trzech miejscach)

Jasne.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q mnie wypatrzył, ale wszystko wyjaśnił mi Vega.


a Ty myślisz, że Maciek komuś tłumaczył coś?
wypatrzył pełno zawodników, podesłał do trenerów, ale ich jako swoich wychowanków uważa.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jose czy Racuchy?


i jedno i drugie :D
OlsenDarek
OlsenDarek
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej

Czyli mnie.
Chętnie bym w to zagrał i się sprawdził, ale niestety mój napięty grafik mi na to nie pozwala, bo mam częste wyjazdy, a poza tym net mi szwankuje.]
Tutaj na forum jest kilku bardzo dobrych znawców, ale z tego co wiem oni już mają swoje drużyny.
Freddie2007
Freddie2007
  24 września 2009

Grało się kiedyś, namawiali mnie trenerzy ale oficjalnego meczu żadnego nie zagrałem tylko sparingi:ziober2:
Chętnie bym się w to jeszcze pobawił ale niestety brak czasu...
Powodzenia chłopaki:mrgreen:

Q29
Q29
  24 września 2009

Nie jestem od Maćka.
Owszem, on mnie 'wypatrzył' , ale to Sales wraz z Kuraso dali mi szansę gry.
Poźniej kłopoty Salesa i brak chęci Szumela spowodowaly że zostalem trenerem, jednak z tą funkcją lepiej poradzi sobie Vega. :)

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem od Maćka.

A kto tak naprawdę jest? On sprowadza multum graczy ale żadnemu nie tłumaczy reguł gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: jednak z tą funkcją lepiej poradzi sobie Vega. :)

Vega bardzo dobry trener, jednak jesteś asystentem więc może i na ciebie przyjdzie kolej w razie problemów Vegi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: OlsenDarek

Konto usunięte
Konto usunięte: Freddie2007

Mięczaki.. Pogralibyście trochę.

Konto usunięte
Konto usunięte: le ich jako swoich wychowanków uważa.

u2
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem od Maćka. Owszem, on mnie 'wypatrzył' , ale to Sales wraz z Kuraso dali mi szansę gry. Poźniej kłopoty Salesa i brak chęci Szumela spowodowaly że zostalem trenerem, jednak z tą funkcją lepiej poradzi sobie Vega. :)


Zauważ Marcinie, że nikt się nie przyznaje, że jest od Maćka, a wszyscy chcąc nie chcąc są z nim kojarzeni. To pewnie kwestia jego sygnaturki, w której uważa pół IFQ za swoich wychowanków. Z drugiej strony on jest tylko scoutem, a i to takim sobie, bo bierze wszystkich, prawie jak ci z Pogoni, co to w Brazylii megatalentów szukali. (niektórzy są wyjątkami od tej reguły :mrgreen:)

Nadal masz problemy z netem? Bo już niedługo trudniejsze spotkania niż z MF i twój wkład będzie nieoceniony :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal masz problemy z netem? Bo już niedługo trudniejsze spotkania niż z MF i twój wkład będzie nieoceniony :)

Trudniejsze? Nie widzę innej opcji jak 3 punkty.

Nie wiem ja celuję w komplet. Jednak jak pojawi się Q, Darkman i Sales o miejsce w składzie będzie ciężko.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On sprowadza multum graczy ale żadnemu nie tłumaczy reguł gry.


ale trzeba mu oddać to, że pewnie bez niego nikt tutaj by o IFQ nie słyszał.
Mało tego bez jego wkładu pewnie 3 ligi by nie było, nie miałby tam ani kto grać, ani kto sędziować.
Q29
Q29
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal masz problemy z netem? Bo już niedługo trudniejsze spotkania niż z MF i twój wkład będzie nieoceniony :)

Nie posiadałem komputera, ktory się rozwalił.
Na tą chwile mam latopopa, ale jutro, tudzież w sobotę wracam do komputera i klawiatury.
w II kolejce na 100% jestem.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudniejsze? Nie widzę innej opcji jak 3 punkty.


z TST to wiadomo. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ja celuję w komplet. Jednak jak pojawi się Q, Darkman i Sales o miejsce w składzie będzie ciężko.


ja się będzie co to będzie jak Martinho się nauczy grać.
Wtedy to już nikt nam nie podskoczy, ale i miejsca dla nas w składzie na pewno nie będzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.