Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009 (pierwszy post)

Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej - chodzi głownie o głęboką orientację w futbolu teraźniejszym, ale mile widziana jest tez wiedza o wcześniejszych dziejach futbolowych. Jestem uczestnikiem zabawy, która nazywa sie Internet Football Quiz, a także asystentem trenera w III ligowym klubie Hattick Live. Szukamy wzmocnień, tak aby móc. Póki co, nie będę rozpisywał sie na temat szczegółów zabawy, proszę wiec o kontakt na PW/gg (10920249) osoby wstępnie zainteresowane, to zgadamy sie co do szczegółów. Zapewniam, ze dla prawdziwych piłkarskich oszołomów - takich jak ja np; ) - jest to naprawdę znakomita zabawa ;) . Jeśli tylko przejdziesz u mnie wstępne testy, zostaniesz zaproszony na sparing, na którym będziesz mógł się wykazać!

Co to jest IFQ?
Zasady są proste. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, złożone z co najmniej 6 graczy. Każdy z nich rozgrywa 5 odsłon, do których staje po dwóch zawodników z obu drużyn. Sędzia zadaje pytanie z dziedziny piłki nożnej. Zawodnicy mają 45 sekund na odpowiedź. Ten, który odpowie poprawnie jako pierwszy, otrzymuje 3 punkty, drugi 2 punkty, trzeci 1 punkt, a czwarty 0. Drużyny zaczynają mecz z punktami w stosunku 50 do 50 procent. W zależności od poprawnych odpowiedzi, procenty się zmieniają - drużyna, która przechyli szalę na swoją korzyść (otrzyma 100 procent) strzela gola. Po bramce stosunek wraca do 50:50. Mecz kończy się po 15 odsłonach.
Nad całością zawodów czuwają dwaj sędziowie. Główny zadaje pytania, zaś techniczny liczy czas każdej odsłony oraz podaje jej obsadę. Mają również prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką, jeżeli ten łamie regulamin.

Sprawdź się!
Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 września 2009

Wojtek wybacz, źle się wyraziłem w jednym z poprzednich postów. Odnośnie tej liczby graczy w kadrze to chodziło mi o MF (znowu coś się popsuło na fotce).

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Wojtek wybacz, źle się wyraziłem w jednym z poprzednich postów. Odnośnie tej liczby graczy w kadrze to chodziło mi o MF (znowu coś się popsuło na fotce).


a w MF to są chyba wolne miejsca jeszcze :tak:

fotka wprowadza nowe menu i kurde modyfikacje mi nie działają jak należy :C
Kvietniev
Kvietniev
  26 września 2009

Raul i Dynia to podszywy wiec nadal szukamy ludzi ;]

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raul i Dynia to podszywy wiec nadal szukamy ludzi ;]

Najlepiej jakbyś sprawdził Jose. To doświadczony grac,z który miał okazję występować w Mocnym Fullu. Poza tym Dziku jest bez klubu a grał przez pewien czas w CT.
Jednak to nie w mojej intencji jest szukać wam graczy odezwij się po prostu do tych użytkowników.

Egze by pewnie polecił Martinho :D

Powrót racucha?
OBY !
MaciekRzG
MaciekRzG
  27 września 2009

A to jose jeszcze sie zastanawia :(? No Dziku niezly gracz takze.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 września 2009

Jose wyjechał na studia, więc jego kariera stanęła pod znakiem zapytania.
Przynajmniej do końca tygodnia :mrgreen:

NeverMind1910
NeverMind1910
  28 września 2009

Jose widzi się w kategorii trenera. Z pewnością Macku w swojej brygadzie nie masz trenera o takiej renomie i sławie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej do końca tygodnia

Chyba znowu zrobimy trening przed meczem..
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba znowu zrobimy trening przed meczem..


bardzo chętnie :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo chętnie :D

A masz jeszcze jakieś pytania? Bo przydałaby mi się pomoc.. W końcu możliwe, że zagramy a najmocniejszym składzie :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A masz jeszcze jakieś pytania? Bo przydałaby mi się pomoc.. W końcu możliwe, że zagramy a najmocniejszym składzie :)


trochę mi tam tych pytań zostało, dorobi się parę i starczy :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę mi tam tych pytań zostało, dorobi się parę i starczy :)

No, no to luzik.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.