Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009 (pierwszy post)

Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej - chodzi głownie o głęboką orientację w futbolu teraźniejszym, ale mile widziana jest tez wiedza o wcześniejszych dziejach futbolowych. Jestem uczestnikiem zabawy, która nazywa sie Internet Football Quiz, a także asystentem trenera w III ligowym klubie Hattick Live. Szukamy wzmocnień, tak aby móc. Póki co, nie będę rozpisywał sie na temat szczegółów zabawy, proszę wiec o kontakt na PW/gg (10920249) osoby wstępnie zainteresowane, to zgadamy sie co do szczegółów. Zapewniam, ze dla prawdziwych piłkarskich oszołomów - takich jak ja np; ) - jest to naprawdę znakomita zabawa ;) . Jeśli tylko przejdziesz u mnie wstępne testy, zostaniesz zaproszony na sparing, na którym będziesz mógł się wykazać!

Co to jest IFQ?
Zasady są proste. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, złożone z co najmniej 6 graczy. Każdy z nich rozgrywa 5 odsłon, do których staje po dwóch zawodników z obu drużyn. Sędzia zadaje pytanie z dziedziny piłki nożnej. Zawodnicy mają 45 sekund na odpowiedź. Ten, który odpowie poprawnie jako pierwszy, otrzymuje 3 punkty, drugi 2 punkty, trzeci 1 punkt, a czwarty 0. Drużyny zaczynają mecz z punktami w stosunku 50 do 50 procent. W zależności od poprawnych odpowiedzi, procenty się zmieniają - drużyna, która przechyli szalę na swoją korzyść (otrzyma 100 procent) strzela gola. Po bramce stosunek wraca do 50:50. Mecz kończy się po 15 odsłonach.
Nad całością zawodów czuwają dwaj sędziowie. Główny zadaje pytania, zaś techniczny liczy czas każdej odsłony oraz podaje jej obsadę. Mają również prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką, jeżeli ten łamie regulamin.

Sprawdź się!
Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009

Drogi moderatorze 88 proszę o zamknięcie tego tematu :)

A tak poważnie. Tutaj nie znajdziesz dobrych zawodników do gry bo rynek został już dawno przebrany a o sile zawodników piszących na forum przekonasz się podczas meczu HTL-Sharks.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdź się! Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

Chciałbym przejść takie testy.

EGZEPODSZYW SIEJ NAPINKE !
Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009

czy to znaczy ze nie mogę nigdzie dawać podobnego ogłoszenia?

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to znaczy ze nie mogę nigdzie dawać podobnego ogłoszenia?


Jasne możesz, jednak wątpię aby ktoś na nie odpowiedział. Widzisz te forum było bardzo obleganym kierunkiem i wywodzi się stąd wielu graczy IFQ w tym aż czterech graczy Sharks, są tu gracze Scotiny, Szponu, Lszt podobnie będzie z forum piłkanożna.pl .
Dlatego proponuję poszukiwanie graczy na innym forum sam ci zaproponuję piłka.pl czy inne fora o tematyce klubowej.

Skoro już piszemy o IFQ. Pytanie do graczy Scotiny co się stało z Przemkiem?
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  24 września 2009

Grałem w to jakis czas temu i szcze rze to nie bylo to zle jednak na to trzeba czasu a ze wiekszosc meczy rogrywana jest kolo 20 wiec nie dla mnie ta gra

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Radomatu11
Radomatu11: Grałem w to jakis czas temu i szcze rze to nie bylo to zle jednak na to trzeba czasu a ze wiekszosc meczy rogrywana jest kolo 20 wiec nie dla mnie ta gra


A w jakim klubie grałeś i z jakim rezultatem?
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co się stało z Przemkiem?


z tego co się orientuję to Przemek chyba nie ma dostępu do neta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję osób, które BARDZO DOBRZE znają się na piłce nożnej - chodzi głownie o głęboką orientację w futbolu teraźniejszym, ale mile widziana jest tez wiedza o wcześniejszych dziejach futbolowych. Jestem uczestnikiem zabawy, która nazywa sie Internet Football Quiz, a także asystentem trenera w III ligowym klubie Hattick Live. Szukamy wzmocnień, tak aby móc. Póki co, nie będę rozpisywał sie na temat szczegółów zabawy, proszę wiec o kontakt na PW/gg (10920249) osoby wstępnie zainteresowane, to zgadamy sie co do szczegółów. Zapewniam, ze dla prawdziwych piłkarskich oszołomów - takich jak ja np; ) - jest to naprawdę znakomita zabawa ;) . Jeśli tylko przejdziesz u mnie wstępne testy, zostaniesz zaproszony na sparing, na którym będziesz mógł się wykazać!


biorąc pod uwagę, że z tego forum kilku zawodników grywa w takich zespołach jak Sharks, Scotina czy LSzT to trudno się spodziewać byś tu jeszcze kogoś znalazł.

Aczkolwiek życzę wszystkiego dobrego.
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rudno się spodziewać byś tu jeszcze kogoś znalazł.


Jakby przekonał do gry OlsenaDarka to pewnie byłby sporym wzmocnieniem. Sam nakłaniałem go na testy w Sharks.

Swoją drogą drogi duchu może zdecydujesz się na legendarnego racucha?
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby przekonał do gry OlsenaDarka to pewnie byłby sporym wzmocnieniem. Sam nakłaniałem go na testy w Sharks.


no wiem wiem, sam z nim gadałem na temat IFQ.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą drogi duchu może zdecydujesz się na legendarnego racucha?


taki chwyt marketingowy podniósłby prestiż zespołu.
z tego co się orientuję JoseRacuchDratewkaMourinho jest jedynym zawodnikiem w historii IFQ, którego każdy zna, a nikt z nim nie miał przyjemności gry :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co się orientuję JoseRacuchDratewkaMourinho jest jedynym zawodnikiem w historii IFQ, którego każdy zna, a nikt z nim nie miał przyjemności gry :D

Otóż to ! Co prawda nie gwarantuje spektakularnej ilości punktów lecz rozpoznawalność w świecie IFQ czego drużynie HTL ewidentnie brakuję. Pomimo tylko kilku biegów zna go cała społeczność forum. Powiem więcej jest bez klubu..

A tak w ogóle to chyba Dziku grał jeszcze w CT ale raczej bez większych sukcesów.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wiem wiem, sam z nim gadałem na temat IFQ.

Niestety odmówił, jednak i tak zacne grono fotkowiczów w Sharks jest spore.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdź się! Jeśli chcesz sprobować swoich sił, zweryfikować swoją wiedzę, czy z pozytywnym efektem poradziłbyś sobie w naszej zabawie zgłoś się do mnie na PW/gg (10920249)/e-mail (adrkwiecien@gmail.com)

A szukacie może zastępcy trenera albo coś w tym stylu...?
Kvietniev
Kvietniev
  24 września 2009

Aktualnie ja nim jestem , ale nie abrdzo apsuje mi ta rola. napisz na moje gg 10920249 to porozmawiamy

scofieldowski
scofieldowski
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro już piszemy o IFQ. Pytanie do graczy Scotiny co się stało z Przemkiem?


ja nie mam pojecia...
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A w jakim klubie grałeś i z jakim rezultatem?

Gralem chyba u niejakiego Maciek RZG a klubu nie pamietam czy jakos tak ale nie jestem pewny.
Wyniki byly srednie.Bylo to zapewne spowodowane slabszym netem dlatego pozniej wysylalo mi odpowiedzi.Jak wiemy bardzo liczy sie szybkosc w tego rodzaju grach.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  24 września 2009
Radomatu11
Radomatu11: Gralem chyba u niejakiego Maciek RZG


i wszystko jasne :mrgreen:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A szukacie może zastępcy trenera albo coś w tym stylu...?


Jose na trenera :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.